База_птеродактилей• Изменено 05 августа в 16:32
Чому багато хто з жінок не розуміє нащо
Платити за себе під час зустрічі з чоловіком? Для мене це завжди була база, особливо якщо я не планувала більше зустрічатись з цією людиною. Це - визначення своїх кордонів та ввічливе - мені не цікаво. Ви погодитесь, щоб за вас платили, навіть якщо людина вам нецікава?
Результат:
вже голосів:
79 (56.03%)
Так
62 (43.97%)
Ні
Дівчина Гілмор• 05 августа в 16:33
Так, я платила за себе коли розуміла, що це наша остання зустріч. Типу, не бути винною
База_птеродактилей
• 05 августа в 16:33
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну от. Це ж базові принципи.
Бриджит_Фрикандо• 05 августа в 16:33
Если просто кофе, то без разницы я и коллегу могу угостить, и если меня угостят не придам этому значения. За ужин можно и пополам
Лінива, не каюсь• 05 августа в 16:34
Если это свидание, пусть платит. Остальное, опционально. Кто бы там что ни говорил, мы живём в патриархате. У женщин возможностей в этом мире, гораздо меньше
Невгамовна Бу• 05 августа в 16:34
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну от. Це ж базові принципи.
Чиї?)
Карма хамелеона• 05 августа в 16:35
Зачем так в лоб? Есть просто вежливость. Все мужчины хотели платить за меня на свиданиях, даже если это было первое и последнее свидание. Если на второе девушка не идет, значит все.
Играю_на_кларнете• 05 августа в 16:35
Так. Це ввічливе що ніяких романтичних зустрічей далі не буде.
Невгамовна Бу• 05 августа в 16:36
Ответ дляКарма хамелеона
Щоб гучніша тема була
Бо автор вважає свої принципи базовими
Молчавочка• 05 августа в 16:36
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вы можете думать что это свидание, он считает что это ознакомительная встреча
Love_Love_Love_• 05 августа в 16:36
Я не розумію чому вас це хвилює?
Якщо шось: чоловік повинен платити за жінку, щоб там не було і не інакше. Тим більше на перших побаченнях.
База_птеродактилей
• 05 августа в 16:36
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Справа не в сумі, а в тому, щоб не бути винною і визначенні кордонів.
Дівчина Гілмор• 05 августа в 16:37
Ответ дляБаза_птеродактилей
100%
from Ukraine• 05 августа в 16:37
Я можу собі оплати каву чи вечерю.
Мене більше дивує що пополамщики або просто жлобство в чоловіків.
Типу хтось претендує на його копійки. Але гонору гонору в такого жлобенка вище кришки - нажаль зустрічалися такі екземпляри які чомусь вважають що за вечерю я повинна сексом платити. Наівні жлоби.
Невгамовна Бу• 05 августа в 16:37
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви така смішна
Вам би розібратися з тим, що таке кордони
КарамбОлька• 05 августа в 16:38
Всегда есть деньги, чтоб заплатить за себя в ресторане, если что. В процессе оплаты можно ещё дополнительно узнать о человеке многое, так что расплачиваться не спешу. И да, оплата им общего счёта не делает из меня должницу)
Love_Love_Love_• 05 августа в 16:38
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну власне. Мені в голову навіть не прийде що я комусь винна бо зʼїла салат за його гроші
База_птеродактилей
• 05 августа в 16:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не розумію чому вас це хвилює?
Не думала, що це не очевидно.
Гага Газу• 05 августа в 16:39
Оскільки чоловіки, все ж, схильні ’купувати’ жінок, то я за чіткі сигнали
Бриджит_Фрикандо• 05 августа в 16:39
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вы действительно чувствуете себя чем то обязанной, если вас угостят чашкой кофе?
Я нет
Дівчина Гілмор• 05 августа в 16:40
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви така смішна
А на мою думку, це як дистанція. Бо я оплату мені будь чого розцінюю як подарунок. Я наприклад не хочу ’брати гроші’ будь яким способом від людини яка мені неприємна
Love_Love_Love_• 05 августа в 16:40
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не думала, що це не очевидно.
Що саме?
Невгамовна Бу• 05 августа в 16:40
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не думала, що це не очевидно.
Тепер будете знати, що ваша думка не єдина правильна
Я на цей форум хожу саме з цією метою
Кнопкотиць• 05 августа в 16:40
Ответ дляЛінива, не каюсь
Каких конкретно?
База_птеродактилей
• 05 августа в 16:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ж про повагу до себе, ви справді не розумієте?
Гага Газу• 05 августа в 16:41
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я нет
Гроші-це такий універсальний спосіб обміну. Чим ви обмінялися, випивши чужу каву? Що взамін?
Невгамовна Бу• 05 августа в 16:41
Ответ дляДівчина Гілмор
А на зустріч з людиною, яка вам неприємна для чого йти?
База_птеродактилей
• 05 августа в 16:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме?
Що себе треба поважати і ставити на перше місце. І салат того не вартує.
Це якийсь принцип «бідної людини» - салат за його гроші, як досягнення.