Знову Я• 22 августа в 11:05

У кого двое котиков

Сколько наполнителя уходит в месяц ?
И покажите каким пользуетесь пожалуйста 🙏☺️
Спасибо
So_so• 22 августа в 11:07
Силикагель Энимал беру, 1 пакет в неделю, 3.8л
So_so• 22 августа в 11:08
На днях заказывала на розетке по 207 грн
Правильно_Валерчик• 22 августа в 11:09
Силикагель из АТБ, две упаковки по 3,8 в месяц. Беру по акции за 140 грн, несколько пакетов всегда. Какашки вынимаю, ежедневно перемешиваю.
Не обижаюсь• 22 августа в 11:10
белый бентонит, где-то 2 стандартных пачки в месяц. но я меняю редко(
Ms. Откровенность• 22 августа в 11:13
Ответ дляНе обижаюсь
+
У меня 1 кошка, но 2 лотка.
8-9 литров засыпаю на 2 недели, какаши убираю ежедневно.
Расход зависит от стоимости бетонита. В Германии -3,5 евро/10 л
Пиши-пропало• 22 августа в 11:18
Бетоніт, купую в Метро їх Аро, по 99,90, в місяць десь 3-4 пакети йде.
вре_Динка• 22 августа в 11:21
Зелений енімал силікагелевий. Не знаю скільки йде, купую одразу багато 10літрових пакетів
Дружная семейка• 22 августа в 11:25
У мене дерев´яний, лоток з сіткою. Поверх сітки насипаю шар до 1 см.
Вистачає надовго, десь пачка 3кг на місяць, а може і більше
Умничка-помощничка• 22 августа в 11:27
я не в тему, но 3 лотка на одну кошь, без наполнителя.
убираю сразу.второй раз не пойдет.
автор Знову Я • 22 августа в 11:32
Ответ дляMs. Откровенность
+
У меня 1 кошка, но 2 лотка.
Ищу что то дешевле выгодней.
Так как хочу взять ещё котиков.
Беру сейчас дорогой.
Убираю утром и вечером.
Уходит много конечно
На границе• 22 августа в 11:34
У мене котейки ходять на лоток із сіткою, без наповнювача. Мию водою і через раз трошки білизною споласкую, щоби не було запаху. Запаху немає
Ms. Откровенность• 22 августа в 11:41
Ответ дляНа границе
И не зарывают? Моя так гребет, что уже купили горшки с самыми высокими стенками.
На границе• 22 августа в 11:42
Ответ дляMs. Откровенность
заривають поза горщиком )) Лоток стоїть у ванній і вони ’грубть’ по плитці лапою повазюкають і все )
На границе• 22 августа в 11:56
З початку війни, у 2022 році у мене побувало кілька котєєк, яких викинули, бувшодомашніх. Всім так само поставила індивідуальні лотки.

А у 2023 році хотіла прихистити херсонського хлопчика, якого вивезли волонтери. НЕЙМОВІРНИЙ хлопчина - гарний, розумний... Котейка суперовий. Так він одразу став ходити не у лоток, а пісяти у ванній у саму дюрочку зливу. Прям у саму-саму. Не знаю, як у нього так виходило, але ні слідів ні запаху не було! Мабуть привчений був так. А по великому ходив на ту саму дюрочку (злив), акуратно клав кучку. Папером зібрала, викинула в унітаз, змила від залишків про всяк випадок і все.
Нажаль, довелось повернути хлопчика волонтерці. Плакала дуже і відчувала і досі відчуваю себе зрадницею. Але, хоча він був кастрований і дівчинка моя стерелізована, але він почав приставати до неї. Тож, стресувала і вона і він, тому...так довелось. Ми з волонтеркою оговорили все до того, як вона привезла його, що, якщо не зійдуться, то поверну, але точно не викину на вулицю. Такий варіант я не розглядала і, чесно кажучі, навіть не думала, що будуть проблеми, просто підстрахувалась. Боялась, щоби вони не стресували, якщо не подружаться, але вийшло ото так. Ветеринар сказав, що таке бува надзвичайно рідко, щоби кастровані і стерелізовані мали потяг, але все ж таки бува. Нажаль. Бо котейка був, як маленький старичок. Не знаю, як сказати, але він такий розумнючій, але такий сумний погляд у нього був (багато пережив: зраду, обстріли, хвороби і ін.). Ласковий мішка. Бо він як ведмедик такий був. Досі дуже сумую за ним і жалію, що не склалось. Але, я тримала і тримаю зв´язок із волонтеркою. Він попав у люблячу родину, де він один хвостик і живе там, де його дуже люблять. Це найголовніше. Тварини набагато краще за людей, вони не зраджують на противагу двуногим...
Крихітка на всі• 22 августа в 12:02
Соєвий
Два пакети по 5 кг.
Це 340 грн
Я тут Живу• 22 августа в 13:02
Catsan

В холодну пору десь пачка (велика) на місяць приблизно, в теплу пачка - на весь сезон, бо ходять надвір в основному