Пьяная вишня• 22 августа 2025
Що приготувати з помідорів?
Що ви готуєте з помідорів окрім салатів, супів та соусів?
Вот Она Я• 22 августа 2025
мне нравятся теплые кольца из помидоров с расплавленным сверху сыром и приправой на завтрак. как в турецких и не только отелях
Пьяная вишня
• 22 августа 2025
Ответ дляА я нівроку
Мариную в соєвому соусі з медом та травами і цибулею, часником.
можете порекомендувати рецепт?
Фиктивная• 22 августа 2025
Нічого, полюбляю тільки в свіжому вигляді, коли на дольки порізати і їсти чи в салатах.Різні лечо, тушковані, запечені - то вже не той смак
Фиктивная• 22 августа 2025
А ще полюбляю фаршировані, коли м´якоть виймають і фарширують бринзою з кропом.Т.б всі варіанти коли помідори не тушкують, смажать, на грилі тощо.Щоб свіженьких були
Пьяная вишня
• 22 августа 2025
Ответ дляФиктивная
це треба ножем розрізати, щоб їсти?
Пьяная вишня
• 22 августа 2025
дякую всім за відповіді!
у мене багато помідорів і мені хочеться щось нове спробувати.
Манка Я• 22 августа 2025
Можно сделать быстрые маринованные помидоры. Разрезать на дольки, репчатый лук, чеснок, укроп, присолить, сахар, сбрызнуть уксусом И на час оставить, потом в холодильник. Очень вкусно к любому блюду.
Фиктивная• 22 августа 2025
Ответ дляПьяная вишня
це треба ножем розрізати, щоб їсти?
Ні не треба, просто вершечок зрізати, вийняти середину, щоб як глечик був.І начиння потім за смаком
Прокачую сідниці• 22 августа 2025
Можете попробовать сделать вяленные помидоры, они долго хранятся в масле в холодильнике
Пьяная вишня
• 23 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Дякую. Я дуже їх люблю
Хомо_сапиенс• 23 августа 2025
Ответ дляМанка Я
Блин а у меня не маринуются. Просто помидорами и остались после такого(
Манка Я• 23 августа 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Как это может быть? Наверно мало соли, сахара и уксуса было. Я еще лук нарежу и жамкаю в помидоры, он тоже сок дает. Чеснок. Складываю в контейнер и немного потряхиваю. И оставляю. Они по-любому промаринуются.
Хомо_сапиенс• 23 августа 2025
Ответ дляМанка Я
Вот я тоже не пойму. Все так делала, а как будто просто салат с помидорами((
А я нівроку• 23 августа 2025
Ответ дляПьяная вишня
можете порекомендувати рецепт?
Як такого рецепта нема. Змішую соєвий соус з медом, додаю італійські травки, олію. Кружельками ріжу помідори, цибулю, часник на тонкі скибочки. Перекладаю шарами і поливаю соусом. Декілька годин мариную і можна їсти.
Манка Я• 23 августа 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Значит на ваш вкус нужно более острое, положите туда еще жгучий перчик и уксусом щедро полейте. Но тогда и сахара чуть больше. Можно и с маслом делать, но я люблю полить перед едой ароматным.
Хомо_сапиенс• 23 августа 2025
Ответ дляМанка Я
Спасибо, попробую еще раз
Свекруховна• 23 августа 2025
Ответ дляПьяная вишня
дякую всім за відповіді!
Перебиваю блендером на томат и замораживаю в стаканчиках
Капрезе
Мамкиня доця• 23 августа 2025
Я квашу для заправки в блюда.
Использую вместо томата. в борщ, например
Пьяная вишня
• 23 августа 2025
Ответ дляЧаюри
Роблю вялені і ще рецепт зі старих часів коли помідори кільцями, а зверху єврейський салат, теж смачно.
сир з часником?
Дівчата, я тепер хочу цих помідорів фаршированих сиром.