Все возможно• 23 августа 2025

Квартира, хто купив під час війни

Ви не пожалкували про свої дії , що купили житло...може думали треба булоипочекати купилиб дешевше?
Результат:
вже голосів: 81
70 (86.42%) Купили не жалкую
11 (13.58%) Жалкую
вре_Динка• 23 августа 2025
Ответ дляКараПузовна
Етап чего?
Війни звісно.
Якщо буде заморозка, то через декілька років буде новий раунд.
КараПузовна• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Вы думаете меня волнует ваше мнение? Спуститесь на землю, леди.
Думаю, что таких, как Вы не волнует ничего. Спасибо, спустили на землю.
Заздрість то погано• 23 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Квартиру купить 5тыс $ это где ?
Хоть где, кроме Киева.
Пэрисхилтонша• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Купили в Україні та закордоном. Все брали на етапі будівництва. Рік назад як здали. Не жалкую, бо точно на сьогодні прайс виріс відсотків на 40%. Але все воно без ремонту, не придатне для життя, щоб заїхати і жити.
А де за кордоном купили? В якій країні? Чому саме в ній? Під здачу чи жити? Яка ціна за м.кв?
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляКараПузовна
Так воздух для чего сотрясаешь? Да, представь, обеспеченные люди тоже воюют.
А твоя проблема в том, что тебя никто не научил, что деньги можно заработать честно, имея определенные знания, за которые хорошо платят. Не воровать, не брать взятки, не участвовать в коррупционных схемах.
Заздрість то погано• 23 августа 2025
Ответ дляСоветчица Года
Продала в Киеве куаила в польше
Вам комфортно в Польше жить? Город большой?
Кондуктор маршрутки• 23 августа 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Хоть где, кроме Киева.
Конкретнее ? В Днепре 25+
Кондуктор маршрутки• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Если непригодное без ремонта , как вы сдали ? Под ремонт съемщиков ?
КараПузовна• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
У Польші, Варшава. Брали на етапі котловану. 60 квадратів. Більше як інвестиція.
Заздрість то погано• 23 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Конкретнее ? В Днепре 25+
Ну ясное дело, что речь не о городах милионниках. Да в Днепре через пол года-год будут по 5, как только кацапье подойдет в плотную.
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Противно? Тогда не цепляйся! А если зацепила, то держись. Я умею отстаивать свои границы с набрасывающими какашки на вентилятор.
Пэрисхилтонша• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Яка ціна за квадрат? Хоча б для порівняння з нашими цінами. Хотіли купити в Україні, новобудова на етапі будівництва, самий центр з виглядом на Собор, відносно спокійне місто, але нещодавно був прильот майже в центрі міста і вже не хочу. Може дійсно розглянути можливість купити не в нашій країні
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Подивіться, які зараз ціни, бо ми брали в кінці 22 року. Ціна для нас була трохи вища, бо вносили 70% від прайсу і за рік виплачували інші 30%.
Поміркована думка• 23 августа 2025
Купила коммерческое положение, не дорого. Сдаю в аренду. Пока не пожалела
Но сама я не в Украине
ЖивунаБагамах• 23 августа 2025
Купили за 2 месяца до войны дом, уже во время войны полностью обставили его внутри, солнечные панели сделали (наверное все суммарно как процентов 40 цены дома), не жалею
Рада, что есть возможность пожить так комфортно сейчас

Но если покупать сейчас, то только на западной (если дойдет фронт до нашего города, то так и сделаем)
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Будинки багатоквартирні здали, тобто добудували. Квартири просто стоять. Не приносять ніякого доходу наразі.
Кондуктор маршрутки• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А ясно :(
Колгоспниця• 23 августа 2025
я купила в прошлом году в стоящемся ЖК, очень медленно идет стоительство, переживаю что б хоть достроили.
Кондуктор маршрутки• 23 августа 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Как по мне если не в городе миллионнике то кто будет снимать ?
Так в каком городе ?
За Днепр не переживайте с ним все будет ок
Вічний двигун• 23 августа 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Сейчас все продают, какое покупать??? Не жалко денег если прилетит??
Мы продали, осталась 1 квартира, сдаем ее
И тем не менее , цены на жилье бешеные, как для страны в которой идет война
Грабля• 23 августа 2025
Вы видели цены по покупку во Львове? Новострой более менее 100 тыс без ремонта 45 квадратов.
Я походила, посмотрела разные. Ужас. Вторична 65-75 тыс.
А в Харькове 25-40 тыс и то продай(
В Варшаве однушка студия 180 - 250 тыс в нормальном районе. Не знаю какие цены в Киеве по районам, но история в Киеве продали что то и купили в Варшаве не верится. Только если реально котлован и сдача через 2-3 года. Ну и потом после сдачи туда вложить еще 100 тыс не меньше.
Лапка• 23 августа 2025
Купили в Чернівцях, жалкую , що так довго тягнули. Дешевого житла тут ніколи не було, тож жодних передумов для зниження цін немає
Lizavel• 23 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Я тоже в шоке. Ищем маме и бабушке, их квартиру трешку хотим продать на 5 этаже ( тяжело ходить) и купить в доме с лифтом. Двушка панелька убитая 70 тысяч...
Ластовиння• 23 августа 2025
Я купила раніш, в 2021 р в Києві, коли в 22 році повернулися, думали заморожено все, хоча там вже були внутрішні роботи, поїхали на обʼєкт , він добудовувся, нам сказали рік, ми чекали
Трохи купили завчасно сантехніку і плитку, плиту, холодильник. бо ціни з осені 22 почали рости, це було вдале рішення, в 23 році коли ми змогли вже робити ремонт в новобудові, ціни на матеріали виросли вдвічі. Ми дуже зекономили,що вирішили не зберігати гривню готівку, на депозит не клали , а вклали в матеріали. Тобто ремонт нам обійшовся дешевше , вже квартира здається рік.
Приносить дохід, мало того воеа з ремонтом і ціна її навіть без ремонту ( сусіди продавали ) виросла на 80%
тобто нам нічого відбивати і не треба, ми можемо її вдало продати і вийти з інвестиції.
Але поки ще не хочемо, бо класти ці гроші за кордон чи Західну- буде замало, а тут маємо 15000 грн доходу додатково.
Житло основне є.

Дуже жалкую що влітку 2022 р не купили житло, як раз ріелтор знайомий пропонував бросову квартирку
Могли трохи позичити у родичів, але боялися, зараз та квартира що продавалася за 40000 дол, 2 к, влітку сімʼя вирушала закордон, зараз вона перепродається за 78000 ( нові власники продають)
Ціни так виросли
Хай власник продасть за 75000
Маржа- рахуйте з 40000дол
Так, це плата за ризик, тому і дохідність буде тим, хто ризикує.
Але ми і ризикували з своєю новобудовою, і скупляли матеріали і техніку по знижці. Теж ризик, а могли не здати дім.
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2025
Ответ дляLizavel
В моїх батьків така сама ситуація- 5 поверх без ліфту((
Але вони відкидали всі мої пропозиції, а тепер вже і я не готова вкладати гроші в нерухомість.
Ластовиння• 23 августа 2025
А ще писала в темах 2022, коли тут кричали що квартири в Києві 15000 будуть, ага розбіглися.
Де той цінопад?
Lizavel• 23 августа 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я пять лит билась с ними, пока мама уже еле задыхаясь идёт с торбами, а бабушка вообще не выходит. Пожилых тяжело на что-то новое подбить((((
А вы не вкладывайте, можно их продать жилье и равноценное купить без доплаты?
Ластовиння• 23 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Робіть ремонт, тут якщо квартира в місті популярному. Бо ціни на матеріали ростуть
Стрекоза любви• 23 августа 2025
Ответ дляЛастовиння
Я вірю, але фізично я одна, з тими обовʼязками, які зараз на мені, ремонт не потягну.