Голова колгоспу• 25 августа в 10:39
Чому на форумі так багато цієї мови???
Дівчата, все розумію. Сама вчилась в руській школі, вдома всі російською спілкувались. Але. Я стараюсь.
Коли бачу створені теми та багацько коментів рашистською мовою, мене це дуже дивує. Ну невже немає до себе поваги, що ви СВІДОМО пишете їх мовою?
Я не ідеальна, при живому спілкуванні у мене суржик, бо важко швидко знайти або перевести слово українською в голові. Але листування, ведення соц.мереж та спілкування в меседжах у мене тільки українською. Так я тренуюсь. Ви ж пишете обдуманно. Навіть не стараєтесь перейти(
Ловлю тапки, але мені не боляче за це))
Доречі, адміни дивують, форум український, офіційно у нас все українською,...а тут кацапська присутня...дивно
Ловлю тапки, але мені не боляче за це))
Апрельская капля• 25 августа в 12:52
Ответ дляNoella_
Вы окончательно запутались и противоречите сама себе
Вам окончательно нечего написать по теме.
Ответ дляАпрельская капля
Это вы так не делайте, а то советы даете, но им почему-то не следуете, а так да, думайте как хотите, оценка вашим думам очевидна.
Вы так грамотно и разумно начинали, но в итоге вас поплавило и вы стали очень нелицеприятно выкручиваться...некрасивое зрелище, бывает.
арина-ветерок• 25 августа в 12:54
Ответ дляАпрельская капля
Какое низкое лицемение))
, всеми силами, но оправдаю нацистов.
Не перекручуйте, нацисти в рашці, окупанти чужих земель, вбивці старих і дітей.
Ответ дляарина-ветерок
Це зробили не російськомовні співгромадяни, а кацапи. Тому не логічно ненавидіти своїх. Тим паче, що російськомовні регіони постраждали найбільше, і людей там вбитих і постраждалих найбільше. І під вибухами живем четвертий рік, але ж не зненавидіти один одного, не залежно від мови спілкування. Беріть з нас приклад. Країну треба не ділити, а об´єднувати.
Так, потрібно обєднувати. Тому треба демонструвати щось позитивне, а не діставати якийсь 1-2 коменти постраждалих людей і узагальнювати, що всі навколо нацисти, сповнені ненависті
Ви є подивилися, що мій опонент писав?
Flower Girl23• 25 августа в 12:57
Ответ дляАbsurdus
Ответьте прямо, в фильме ’В БОЙ ИДУТ ОДНИ СТАРИКИ’ Звучала песня ’ніч яка місячна’. До сих пор єтот фильм очень популярен и любим в России . В каком месте в фильме унизили конкретно украинцев? песню не в той интонации исполнил УКРАИНСКИЙ актер?
в современных российских фильмах много украинских выражений и песен. До сих пор у них никто не переименовал улицы Леси Украинки и Шевченко, памятники им не снес, даже рестораны украинской кухни работают. не говоря уже о музеях и выставках. Вас лично именно ЭТО унижает???А ущемляет что?
’Ніч яка місячна’, кстати - одна из моих любимых:)) Там всё красиво - и слова, и мелодия... И вообще - фильм зачётный!
Для тех, у кого ностальгия, как у меня...
woman Warrior• 25 августа в 12:58
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
И из каких соображений вы упорно идете туда, где вам противно?
Апрельская капля• 25 августа в 12:59
Ответ дляАbsurdus
Ну конечно, вы же себя со стороны не видите, выкручиваетесь окончательно забыв, что вы там писали. А еще подгораете и хамить начинаете, остановитесь, а то лицо сползает потихоньку.
Апрельская капля• 25 августа в 13:00
Ответ дляарина-ветерок
Да что вы говорите, а как же называется ненависть к соотечественникам всего лишь из-за языка, даже без знания их взглядов?
Flower Girl23• 25 августа в 13:01
Ответ дляМаска-0b9f
Посмотрите темы этого автора Даже за 2022 год.
Так понятное дело - она работу работает...
арина-ветерок• 25 августа в 13:05
Ответ дляmavka.cy
Ви є подивилися, що мій опонент писав?
Так-то кацапня, російськомовний українець такого не напише.
woman Warrior• 25 августа в 13:05
Ответ дляNoella_
Объективности ради, такой вид суржика как спэнглиш встречается в США -смесь испанского и английского. Такое явление как диалекты есть во всём мире
Удалено администрацией...
woman Warrior• 25 августа в 13:10
Ответ дляOlga_72
Тобто люди що не вчать мову країни де живуть, вище за тих хто вчиться, має сміливість виговорюватись і вже вивчив багато слів, але ще не весь словниковий запас, щоб спілкуватись без помилок?
То сть люди, пишущие на русском( в данном случае) языке, прекрасно знают украинский.
Боюсь, вам это даже в голову не приходит.
О какой смелости идет речь? Украинский легкий язык, он нужен, аозможно, для инстанций, заявлений, в госсекторе.Все.
Тут форум, нет формальности, люди пишут на том языке, на котором думают.
На родном.
Маска-0b9f• 25 августа в 13:15
Ответ дляOlga_72
В каком смысле не учат язык страны,где живут? Зачем его учить,если все и так его знают?Вы вот пишете на украинском языке,я вам отвечаю на русском.Это значит,что я знаю оба языка.Как и вы собственно. Как и подавляющее большинство украинцев.Только одно дело знать язык,а другое пользоваться им в повседневной жизни.
Апрельская капля• 25 августа в 13:19
Ответ дляАbsurdus
Удалено администрацией...
Учитесь воспринимать чужое мнение без хмства, на форуме ничего, а в жизни можете физически пострадать, народ сейчас нервный.
Ответ дляwoman Warrior
На родном.
правила спілкування кашуть нам про те що в суспільстві відповідати треба на мові співрозмовника. Я ще можу зрозуміти тих суржиков. Вони намагаються, але ще не вивчили. Але не розумію людину що кічиться тим що знає мову співрозмовника, але попри повагу відповідає на своїй рідній. Тут з Арменії дівчата, з Азербайджану, то їм і в голову таке не прийде. Це ж неповага.
арина-ветерок• 25 августа в 13:24
Ответ дляАпрельская капля
Якщо Ви співгромадянка, то українську мову знаєте і маячню про ненависть писати не будете. Нема в нас мовної проблеми, хіба окремі випадки, бо хто як хоче, той так і спілкується, українську всі знають, а хто як розмовляє у побуті, то його справа.