Голова колгоспу• 25 августа 2025

Чому на форумі так багато цієї мови???

Дівчата, все розумію. Сама вчилась в руській школі, вдома всі російською спілкувались. Але. Я стараюсь.
Коли бачу створені теми та багацько коментів рашистською мовою, мене це дуже дивує. Ну невже немає до себе поваги, що ви СВІДОМО пишете їх мовою?
Я не ідеальна, при живому спілкуванні у мене суржик, бо важко швидко знайти або перевести слово українською в голові. Але листування, ведення соц.мереж та спілкування в меседжах у мене тільки українською. Так я тренуюсь. Ви ж пишете обдуманно. Навіть не стараєтесь перейти(
Ловлю тапки, але мені не боляче за це))
Доречі, адміни дивують, форум український, офіційно у нас все українською,...а тут кацапська присутня...дивно
Olga_72• 25 августа 2025
Ответ дляАbsurdus
Удалено администрацией...
На образи завжди відповідаю жалобами. Сьогодні вже 1 076 940 руських в чорних пакетах. На цьому припиняю відповідати людині що просить акт про напад, бо ракет вона не бачить.
Апрельская капля• 25 августа 2025
Ответ дляарина-ветерок
Якщо Ви співгромадянка, то українську мову знаєте і маячню про ненависть писати не будете. Нема в нас мовної проблеми, хіба окремі випадки, бо хто як хоче, той так і спілкується, українську всі знають, а хто як розмовляє у побуті, то його справа.
Вы не читали все комментарии что ли, буквально писали, ненавиджу.
HELGA. UA• 25 августа 2025
АВТОРА АОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ⚠️
ЯЗИК🐐-ЦЕ ПЕРШИЙ КРОК ДО ПІДТРИМКИ ВБИВЦЬ І ОКУПАНТІВ ⚠️
Я УКРАЇНКА, МЕНІ НЕ ПОТРІБНИЙ ЯЗИК НЕЛЮДІВ, ЯКІ ВБИВАЮТЬ І НИЩАТЬ УКРАЇНСЬКІ МІСТА І СЕЛА❤️🇺🇦⚠️
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
правила спілкування кашуть нам про те що в суспільстві відповідати треба на мові співрозмовника. Я ще можу зрозуміти тих суржиков. Вони намагаються, але ще не вивчили. Але не розумію людину що кічиться тим що знає мову співрозмовника, але попри повагу відповідає на своїй рідній. Тут з Арменії дівчата, з Азербайджану, то їм і в голову таке не прийде. Це ж неповага.
ой, какой из вас никудышный манипулятор))
Как форум называется?
Советчица.
Не знающие русского сюда просто не пойдут.
Вы мне отвечаете, прекрасно понимая( надеюсь), то , что я пишу.Ничего не мешает.
Я не хочу писать на украинском на форуме и в быту.
А приходить и качать свои права, как кому говорить -на собственной кухне, плз.Кстати, в Армении 70 % населения отлично знают русский, в Азербайджане около 40 %.
Украинский им там вообще незачем.
Впрочем, как и вдругих странах мира.
HELGA. UA• 25 августа 2025
Деяким москворотим не вистачає ума, щоб розмовляти РІДНОЮ МОВОЮ!
Ну як їдуть в НІМЕЧЧИНУ, ТО ЗА 2 РОКИ ВИВЧАЮТЬ З НУЛЯ ЧУЖУ МОВУ!
А поляки будуть гнобити, якщо не знатимеш їхньої мови!
РОБІТЬ ВИСНОВКИ!
Flower Girl23• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Тобто люди що не вчать мову країни де живуть, вище за тих хто вчиться, має сміливість виговорюватись і вже вивчив багато слів, але ще не весь словниковий запас, щоб спілкуватись без помилок?
Я училась ещё в советской русскоязычной школе. И за то, что я знаю украинский язык не хуже русского - огромное спасибо моей учительнице украинского языка и литературы, она сумела привить нам любовь к предмету.) Но родной язык у меня, моих детей и внуков - русский... И да, я киевлянка, в n-ном поколении:))
Маска-0b9f• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
А ви якою мовою відповіли співрозмовниці?Тою,якою написаний коментар?
Olga_72• 25 августа 2025
Ответ дляwoman Warrior
Как форум называется?
Советчица.
Украинский им там вообще незачем.
Впрочем, как и вдругих странах мира.
Я російськомовна. Але ж тема автора на українській мові, тому намагаюсь писати українською. І автора тема про українську мову. Ви ж могли просто пройти мимо і далі не писати українською. Або висловити свій погляд українською, бо ви ж її добре знаєте.
HELGA. UA• 25 августа 2025
Ответ дляnevergerl
В Украине более 70 процентов на русском языке говорят, так дошло?
Удалено администрацией...
HELGA. UA• 25 августа 2025
Ответ дляRoberta F
70% русскоязычные, нравится вам это или нет
Для ЧОГО ВИ ОБМАНЮЮТЕ?
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Вы можете делать. как считаете нужным.
Но это не обязывает других соответвовать вашим ожиданиям.
И ожиданниям провокационным, кстати, автора-тоже.
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
не подсказывайте
тут логика работает очень выборочно)
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
не хочу.
И?
Olga_72• 25 августа 2025
Ответ дляwoman Warrior
Вы можете делать. как считаете нужным.
Я писала не про мої особисті очікування, а про правила спілкування, загальноприйняті.
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
так и отвечайте мне на русском
подтверждая делом свое воспитание)
unona4ka• 25 августа 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
не заходьте, повірте, всім пофіг
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
ок.Начинайте им соответствовать)
Olga_72• 25 августа 2025
Ответ дляwoman Warrior
так и отвечайте мне на русском
подтверждая делом свое воспитание)
Тема автора на Українській мові і про українську мову, тому це ви порушили правило, не я. Ще й так вилаяли тих хто суржиком спілкується. Наче той хто порушує правила може робити зауваження, тим хто їх не порушує. Це ж не логічно, грати по правилам порушників правил.
Маска-0b9f• 25 августа 2025
Ответ дляHELGA. UA
АВТОРА АОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ⚠️
Правила Советчицы для кого написаны?
woman Warrior• 25 августа 2025
Ответ дляOlga_72
есть прекрасные успокоительные сборы.Для тех, кто не отличает правила форума от собственных желаний.
Учитывая, что сами собственных ’правил’ вы придерживаться не намерены))
helga2014• 25 августа 2025
Автор, вы в курсе, что вы подыгрываете врагу? Вы провокатор?

(Картинка для иллюстрации абсурдности темы и примитивности таких, как автор)
us_order• 25 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Это враньё.Мой город почти полностью русскоязычный.Николаев.И если в самом начале войны многие старались говорить подчеркнуто на украинском,то на четвёртом году войны, украинский язык разве что от кассиров супермаркета услышишь : Добрий день! Дякуємо! Приходьте ще! Между собой эти кассиры переговариваются на русском.Недавно была у нотариуса,всё документы и общение по делу на украинском,а просто поговорить - на русском.Так какой у этих всех людей родной язык?
а яку частину України займає російськомовний Миколаїв? Відповідь - 4%. Сподіваюсь, ви зрозуміли до чого я веду
us_order• 25 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Author, may I write in English? At least it is more useful :)
if you wish
Елена - 79• 25 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А какая взаимосвязь между уважением и языком, на котором общаешься? Может, наоборот, у вас к себе уважения нет, если не умеете разговаривать на украинском, но ломаете себя, заставляете и разговариваете суржиком?
Вы озвучили мои мысли.
us_order• 25 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
Прошу прощения - напомнили))
а якою мовою, на ваш погляд, вона мала це зробити?
Веточка сакуры67• 25 августа 2025
Ответ дляHELGA. UA
Для ЧОГО ВИ ОБМАНЮЮТЕ?
Донецкая , Лугансковя , Харьковская , Запорожская , Днепропетровская , Одесская , Херсонская, Николаевская , Сумская , Крым , Киевская 50%,, Полтавская , Черкасская -дикий суржик . Кропивницкиц, Кривой рог - думаю тоже русский . Львовская, Франковская, Тернопольская - Украинский. Черниговская - не помню, в остальных не была . Можно посчитать для интереса по количеству населения в каждой области
woman Warrior• 25 августа 2025
А в общем и целом.
ответ автору.
Форум называется ’Советчица’.
на русском языке.
заходить сюда в раздел и задавать провокационный вопрос-’почему на русском’ абсурдно и просто провокационно.
Еще и пытаться оскорбить тех, кто пишет русском, как не имеющих к себе уважения.
Театр абсурда, спектакль бесплатный.
us_order• 25 августа 2025
Їхала пару днів назад з Варшави до Києва автобусом, поряд сидів грузин. Ми з ним спілкувались англійською, це була його ініціатива. Каже, я українську не знаю, знаю російську, але я принципово не хочу нею розмовляти, бо пам´ятаю, як росія напала на Грузію і що вона зробила(.
Від мене йому респект за таку позицію
ВІТАМIНИ• 25 августа 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 25 августа 2025
Ответ дляus_order
Одесса,Днипро,Харьков,Киев,Винница,
Чернигов,Запорожье,Черкассы.Можете ещё эти города прибавить и высчитать процент.Про Крым,Донецк, Луганск даже писать не буду.