Укр_жіночка• 26 августа в 08:32

Тост за тих, хто викопав картоплю.

Ну шо розказуйте про все і ні про що.
Копали картоплю чи тут не тусується цей прошарок?!
Тема потриндіть. Не можу налаштуватись на робочий лад. Хоча задач на день повно.
Спеціально рано встала, а не можу вилізти з халата в цей холод. Треба ожину вибрать і троянди обрізать, обробить. Їсти для сім´ї приготувать.
Вночі робила цукерки. Смачні. З кавусьою смакую..
У вас що розказуйте?
Потринділиця• 26 августа в 10:10
Ответ дляВилосипедниця
В мене чоловік сам закриває якщо хоче, я навіть не лізу))
я закриваю ,бо я люблю солодкі помідори.чоловік те не зробить.закриваю на свій смак.його справа-принести,помити,підготувати.
Вилосипедниця• 26 августа в 10:11
Ответ дляПотринділиця
Я не їм таке. Люблю корисну їжу
Люблю кетчуп• 26 августа в 10:12
Ответ дляВилосипедниця
Попали, попали. Спіть вже
Слив засчитан
Когда полякам рассказываешь об этом нюансе то они немного в ахире
автор Укр_жіночка • 26 августа в 10:12
Ответ дляПатріотка з дивану
А щоколад який купуєте? Апетитно виглядають. Каротоплю мені вибрали батьки, ми об´єднали участки городу в одне, тепер мама там все робить, а я тільки картоплю полю і підгортаю. А вона оті всі дрібнички вискубує.
Найкраще в львівській майстерні на вагу купити.
Але цей раз 2 шоколадки рошен 56% розтопила
Царевна_несушка• 26 августа в 10:13
Ответ дляЛюблю кетчуп
Хоспати

Это обычно польское слово.
Суржик
Который радостно тащат в мову коверкая ее

Тренд такой
Что там коверкается? Кава - это украинское слово, кавуся уменьшительно-ласкательное. Что не так?
Вилосипедниця• 26 августа в 10:13
Ответ дляЛюблю кетчуп
Слив засчитан
Буває)
Борщичок• 26 августа в 10:14
Ответ дляЦаревна_несушка
Це західний діалект, я киянка і він мені дуже подобається, і подобається те, що це слово набуває широкого вжитку. Не треба так самовпевнено розписуватися за багатьох, бо якраз дебілусьок щось тригерить і треба до чогось причепитися.
Ось бачите вас тригернув мій пост, то ж робимо висновки.
автор Укр_жіночка • 26 августа в 10:15
Ответ дляПотринділиця
чому ж? чоловік помідори і зелень зранку помив,банки простерелізував. я лиш накидувала і заливала окропом. він закручував. Ніякої важкості. кухня велика,ніякої спеки,бо кондьор. 20 кг помідор це 10 банок. це ніщо порівняно з тим,що треба землю перекидувати. земля- це живіт і спина жіночі. в мене чоловік ніколи би не дозволив щоб я копала.це не жіноча справа. або сам,або винаймати робітників. жінка не має те робити.
І ви з´їдаєте стільки оцтової консервації?
Люблю кетчуп• 26 августа в 10:16
Ответ дляЦаревна_несушка
Так в Польше говорят
автор Укр_жіночка • 26 августа в 10:16
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вперше почула, що люди тіпаються від слова кавуся.
Мені воно миле. Так кажуть мої діти мамі кавуся, а нам чайок.
А тут виявляється то як мокрою тряпкою по морді
Вилосипедниця• 26 августа в 10:17
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так в Польше говорят
А кофе в Америці і що?))
Вилосипедниця• 26 августа в 10:18
Ответ дляУкр_жіночка
Від чого тут тільки не тіпаються))
Борщичок• 26 августа в 10:18
Ответ дляВилосипедниця
Заспокійливе може допомогти впоратися з напруженням і тривогою. Це може бути чудовою альтернативою, коли кавуся вже не дає бажаного ефекту. Відчуття спокою та розслаблення важливе для нашого благополуччя. Тож, обирати заспокійливе - це цілком розумне рішення.
Якщо людина вважає себе лікарем або будь-ким іншим, але ним не є, це може бути ознакою психологічного стану, такого як самообман чи нав´язливі думки. У серйозних випадках це може свідчити про психічний розлад, наприклад, розлади особистості або психотичні стани, коли людина втрачає зв´язок з реальністю
Вилосипедниця• 26 августа в 10:19
Ответ дляБорщичок
Як вам допомогти?((
Потринділиця• 26 августа в 10:20
Ответ дляУкр_жіночка
Закриваю без оцту все життя. На аличі. І я їм не одна. Свекри приїжджають. Куми. 10 банок це не 50. На 4 особи сім´ї + іноді гості це дуже мало. Крім того, цього року вродило багато помідор і 99% що в наступному їх не буде. Так завжди.
Огірки теж закриваю без оцту. Виходять як бочкові. Хрумкі й пахучі. Лиш сіль і спеції., багато кропу. До вінегрету взимку шикарно.
Потринділиця• 26 августа в 10:21
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ваш бабушки и прабабушки жизни из-за огорода не видели
Их жалеть нужно а не ставить в пример
Не кажіть. Бо працювали як прокляті без відпочинку і крім свого села і городу пічого не ьачили
ЯсноВидящая• 26 августа в 10:21
Ответ для75В
Я уявляю ва перегар😅 Від пива він ппц
Нету, у меня только от крепкого
Потринділиця• 26 августа в 10:22
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вибрали днів 10 тому. Але в нас не багато було, десь відер 5-7 садили. І це була картопля нових сортів, що на наступний рік на розведення.
А в свекрухи хоч і не багато посажено, але трактор копає, тільки тоді по городу пройти і визбирати. У 4х це зробили за 3 години.
В мене проблема помідори. Насадила. Тепер не знаю куди надлишки дівати. У сусідів теж повно ні з ким ділитися. Продати - в селі у кожного свої є. А везти в Київ на базар - логістика ( автобус, електричка, транспорт по Києву) зїсть всі прибутки, а головне треба день на це витратити.
Поштою висилайте.за добу дійде.на томатний сік всі заберуть. І нічого їм не буде
Любовь Калистратовна• 26 августа в 10:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Заступ. Ви з Житомирської області?
Поряд)
Вінницька
Любовь Калистратовна• 26 августа в 10:29
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Через фейсбук все продається.
Закиньте в якісь групи
Любовь Калистратовна• 26 августа в 10:37
Ответ дляУкр_жіночка
Я теж люблю копать картоплю.
З теплом згадую часи, коли великими масштабами вирощували. З´їзджалися родичі на вихідні Незалежності. Така тусня, діти ганяють. Свіже повітря, пахне сіном
І ввечері пюрешка з молоком.
Або з квашеними овочами.родичі по жигулях мішки позагружали,всі довольні,бо встигли до дощів.
Даю справку• 26 августа в 10:40
Ответ дляУкр_жіночка
Я теж люблю копать картоплю.
Пам’ятаю що копати не дуже подобалось, а зараз згадувати приємно ті часи, вже ніхто не збирається як тоді.
Люблю кетчуп• 26 августа в 10:41
Ответ дляПотринділиця
Для многих такая жизнь- пример
Вот так вот жить надо!
Печально(
Даю справку• 26 августа в 10:43
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Томатну пасту робити, вона за рік розійдеться по стравах.
Патріотка з дивану• 26 августа в 10:45
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую
Потринділиця• 26 августа в 10:49
Ответ дляЛюблю кетчуп
Для многих такая жизнь- пример
Вот так вот жить надо!
Печально(
саме так. ще й хваляться копанням картоплі.Землю перекидати то дуже важко і це 500% не жіноча робота. зараз не відчуваєш,бо молода і завзята,але прийде час і вся ця картопля вилізе боком. Перекидати землю мають чоловіки чи робітники. Або зараз викопують плугом таким.,землю розривають і треба лиш збирати. Копають під лопату лише дурні жінки, які зовсім про себе не дбають. І таких я вже маю в своєму оточенні. До 35 р. були завзяті, а тепер то все відхаркують. бігають зі спинами по лікарях. То все копання картоплі і носіння відер. Це 19 вік копати під лопату. перед собою піднімати і землю і лопату. жіночий живіт страждає і спина. он я маю співробітницю. 60 р. і спина і до спини. каже- то все городи і картоплі. скільки перекопала і переносила. тепер має дачу для квітів.
Даю справку• 26 августа в 10:52
Ответ дляПотринділиця
Цікаво коли це стало жіночою роботою, бо скільки себе пам’ятаю більш жінки городом займаються, тільки у книжках читаю, що то чоловіча робота.
Потринділиця• 26 августа в 10:56
Ответ дляДаю справку
одна справа посадити чи просапати.а інша- копати. копання-не жіноча робота. це дуже важко. моя мама,хоч і мала город,ніколи не копала. мій батько не дозволяв,бо бачив результат копань своєї мами. або сам, або наймав. хороші чоловіки бережуть своїх жінок. а дурні ні. але жінка має думати про себе сама,а не як трактор рити землю.
Даю справку• 26 августа в 10:58
Ответ дляПотринділиця
Я все це робила, не бачу різниці, робота на городі важка хоч яка.
Потринділиця• 26 августа в 11:00
Ответ дляДаю справку
так,важка.але полоти це не перекидати землю перед собою. зважте на вагах лопату з землею і побачите скільки кг ви перед собою (що дуже погано для спини) тягнете. це не 3 кг. спині хана.