Незнакомлюся• 26 августа 2025

Мене сьогодні заблокувала місцевий косметолог

Давно на неї підписана, наші діти колись ходили в один клас. Так ось вона продає монджаро, а зараз ще якусь мот с, чи щось таке. Скинула вона 40 кг за 8 місяців, в коментах все ок, ні одного негативного відгуку.
Так ось я спитала, а як відреагує жовчний і підшлункова на такий спад ваги? Вона мене заблокувала, а комент видалила.
Я не просто спитала, бо знаю що різкий срад ваги веде до нападів холециститу і каменів, але чомусь так
Холодная каша• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Вот я, допустим, занимаюсь агрохимией. Сто раз проверю сертификаты, прочитаю инструкции на совместимость препаратов. Не дай Бог подделка- ночь спать не буду пока не проверю. Так это растения. А то люди, ужас, конечно. Такое отношение
А є сайт якийсь що б перевірити дійсність сертифікату відповідності?
З понеділка на дієті• 26 августа 2025
Ответ дляПесиКот
Если вы уверены, что все знаете, зачем спрашиваете. А как внутренние органы реагируют на 40 лишних кг? Их обладательница пышет здоровьем?
Любой препарат имеет побочки, которые описаны в инструкции. Каждый взрослый человек в состоянии ее прочитать и заранее проконсультироваться с доктором.
Або ще свідома доросла людина може заздалегідь не наїдати ті 40 кг. Помітити проблему трошки раніше, ніж перетне центнер.
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
Я прошу постачальників щоб клали разом з накладними. Я беру тільки заводське фасування
Дева Мария• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Так вы даете гарантию , что после вашей агрохимии мои помидоры не пожрут жукт ? А так же расскажите как будет работать мой кишечник после употребления этих помидоров ?
Холодная каша• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Не. У мене є сертифікат, чи можна десь перевірити за номером?
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Там є період очікування на кожному препараті. Якщо боїтеся, використовуйте бітоксібацилін, фітоверм, актоцид, триходермін. Терміни очікування 24 години. Але не буде тривалого єфекту.
Дуже дієвий і з періодом о@ікування до 5 днів є Квадріс, для помідор супер
Від комах новый інноваційний Сілкер без періоду очікування. Звертайтесь якщо що, я вас не заблокую
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Якщо препарат справжній, жуки не з´їдять
Organic• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Да я не собиралась покупать у неё ничего, просто столкнулась с тем, что в семье человек после похудения попал на операционный стол с холециститом. При похудении желчный не работает и любой жирный продукт или алкоголь может вызвать приступ
То есть в принципе ответ на свой вопрос вы знаете и он вам был не нужен, но хотелось развести срач и поубавить доходы косметолога?
Выходит она правильно сделала, что заблокировала вас. Все прекрасно знают о последствиях резкой потери веса, знают о существовании побочных эффектов от препаратов, но толстые и ленивые предпочитают не думать об этом, а съесть волшебную пилюлю.
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
Не можу вас сказати, чесно
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляOrganic
Я нормально спитала, чи є ризик для жовчного і підшлункової
УраганнаЯ• 26 августа 2025
А сколько она весила?90 кг?
Мэри Попкинс• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Не у всех так, я худела на 25 кг, все ок. У вас ведь по сути не вопрос был, а утверждение. Интересно для чего вам это, унизить знакомую?
Мама Чели• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
о, прочитала Фітоверм і нагадала собі як я в липні прийшла купувати від тлі на огірках препарат. А огірки як раз у розпалі врожаю. Кажу продавчині ’дайте щось чим тлю потруїти, але так щоб можна було врожай надовго не відкладати’. Ну блін, реально, це помідор може зайвий тиждень висіти і хоч би що, а з огірка кабачок за три дні виросте. А вона знаєте що відповіла? ’Я звідки знаю, я просто продавець, скажіть що вам треба а я скажу є воно чи немає’)))) мабуть така ж сама як ваша косметолог. Добре що є ШІ-шка, я в нього швидко спитала і він мені гарно все розповів, купила Фітоверм и позбавилась від тлі.
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляУраганнаЯ
А сколько она весила?90 кг?
автор Незнакомлюся • 26 августа 2025
Ответ дляМама Чели
Мої продавці всі кваліфіковані, розповідають от і до. Це сфера така, без досвіду не можна. У нас і ціни не низькі, але покупців дуже багато, бо є індивідуальний підхід. Якщо будете у Харкові, приходьте
Жерица ночи• 26 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ну вы же пишете коментарии? Не спрашиваете можно или нет? Хотела услышать что она думает по этому поводу
В инсте и тд?н когда не пишу.Если мне нужна услуга,то ищу специалиста и делаю,а лишь бы поговорить не интересно