язззззь!!!• 28 августа в 10:36
Дівчата, а що там з темою про підозру в педофілії?
Бачу попередню знесли....
язззззь!!!
• 28 августа в 10:39
Ответ длядолой_лама
Кого подозревают?
Хлопець якийсь жив з жінкою у якої дві дочки, виставляв відео в Інсті де вони оголені
долой_лама• 28 августа в 10:39
Ответ дляязззззь!!!
от ганднище
язззззь!!!
• 28 августа в 10:43
Ответ длядолой_лама
от ганднище
100%Він тут виправдовувався і в сторіс, але я не заходила день і не знаю, чим воно кінчилось....
Меряю линейкой• 28 августа в 10:45
Ответ дляязззззь!!!
хтось із учасниць написав в кіберполіцію. на цьому все.
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:47
Ответ дляязззззь!!!
Він був в темі?
Проня_Прокоповна• 28 августа в 10:47
Вчора ввечері ще тема була. Сподіваюся, що те чмо відповість по закону
язззззь!!!
• 28 августа в 10:48
Ответ дляКудряшка Сью
Він був в темі?
Так, був, бо в своїх сторіс викладав скріни з теми
Печальки.нет• 28 августа в 10:48
Ответ дляязззззь!!!
Что писал?
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:48
Ответ дляПечальки.нет
Есть доказательства?
Фото і відео - це не докази?
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:48
Ответ дляязззззь!!!
Дякую.
Я тільки початок обговорення читала.
А як дізнався про тему?
Я тільки початок обговорення читала.
А як дізнався про тему?
Печальки.нет• 28 августа в 10:49
Ответ дляКудряшка Сью
Фото і відео - це не докази?
Видео и фото отвратные , но там же мать это все как я поняла снимала, так что вопросы не только к этому мужику.
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:50
Ответ дляПечальки.нет
Про які докази ви ще запитуєте?
язззззь!!!
• 28 августа в 10:51
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую.
Я тільки початок обговорення читала.
А як дізнався про тему?
Я тільки початок обговорення читала.
А як дізнався про тему?
Мабуть, хтось з дівчат в Інсті йому написав, але спочатку повидаляв ті відео, а тепер геть усе
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:52
Ответ дляязззззь!!!
І для чого було таке робити?
Попередили?
Печальки.нет• 28 августа в 10:52
Ответ дляКудряшка Сью
Про які докази ви ще запитуєте?
Надо быть полным дибилом чтоб выставлять такие компроматы на себя будучи педофилом.
язззззь!!!
• 28 августа в 10:52
Ответ дляПечальки.нет
Что писал?
Головний посил був - єдине у чому винен, що не подумав, що дівчата оголені, бо їм жарко і в трусах не люблять ходити...
Проня_Прокоповна• 28 августа в 10:53
Ответ дляПечальки.нет
Він сказав, що сам знімав, коли мами дітей не було вдома, що ставив телефон на зйомку. Але дивно писав, ніби дві людини з одного ака - спочатку дуже безграмотно, а потім через раз, раз безграмотно, раз нормально
Кудряшка Сью• 28 августа в 10:53
Ответ дляязззззь!!!
А в губи цілував - теж від спеки рятував?
Печальки.нет• 28 августа в 10:53
Ответ дляязззззь!!!
К этому приучает мама. Если она не умная то что поделать.
графиняВишенка• 28 августа в 10:53
Ответ дляКудряшка Сью
Він був в темі?
Да. Просил фото удалить. И адрес свой писал и мобильный.
Там еще такой момент, что автор темы выставила фото с лицами детей, т.е. не замазала лицо ребенка.
Меряю линейкой• 28 августа в 10:54
Ответ дляПечальки.нет
мужик сказав, що він сам це все знімав, але з мамаши це підозр не знімає. мамаша написала, що вона в курсі справи і предмету для криміналу не бачить.
Печальки.нет• 28 августа в 10:54
Ответ дляПроня_Прокоповна
Фу. Тогда точно не нормально.
Проня_Прокоповна• 28 августа в 10:54
Ответ дляПечальки.нет
Я думаю, він шукав таким чином кому можна продавати такі відео
Деловитая• 28 августа в 10:54
Якось давно була новина, що мамашка разом з своїм співмешканцем знімали порно зі своїми дітьми і продавали, так що там і мамашка може бути в темі
Меряю линейкой• 28 августа в 10:55
Ответ дляПечальки.нет
ви переоцінюєте розумові здібності педофілів. вони такі самі люди як усі (в більшості тупі і примітивні).
Печальки.нет• 28 августа в 10:55
Ответ дляМеряю линейкой
С прибабахом значит оба (
Меряю линейкой• 28 августа в 10:57
Ответ дляПроня_Прокоповна
та то не він анонімно писав. а якась місцева баба. завжди знаходяться пришиблені,я кі виправдовують злочинців, педофілів і убивць, ходять до них в тюрму, беруть інтерв´ю, досліджують їх мотиви і внутрішній світ, пишуть книги і навіть виходять за них заміж.
ця конкретна баба висувала аргумент, що вона відстоює презумпцію невинуватості.