Конотопська відьма• 28 августа 2025

Чоловік виїхав, а я не хочу

Самі ми переселенці зі сходу, з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього (давайте не розводити патріотосрач на цю тему). Я ж за ці роки обзавелася новими знайомствами і взагалі звикла до нового місця і знову переїзжати туди, де нікого і нічого не знаєш, зовсім не хочеться. Пропонувала варіант щоб він жив неподалік від кордону і ми його навіщали - не хоче. Плюс ще й країна така - Румунія, зовсім не тягне.
Прямо руки опускаються, не хочеться ані збиратися, ані щось інше робити від думки, що треба їхати
Парова машина• 28 августа 2025
Ответ дляНевісточка ж
це пряме розпалювання ворожнечі між українцями
все почалося з таких як ви. що зсередини воду каламутять
Це - ПРАВДА, яку такі,як ви, ігнорують й засуджують!!!! Це є або нерозумність , або продажність!!
Парова машина• 28 августа 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
У вас з кукухою біда. Що треба було під танки дітей підкладати?
Це у вас, продажних ботів, з кукухою біда, бо ви теж продаєтесь і продаєте Ураїну!! А мова в темі хіба про дітей, продажний бот?
Хтомолодець? Я!• 28 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Це ж ви бот
Гитта Ягг• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Про Іспанію писала, що то моя мрія про життя біля моря і воно хоч якось компенсувало б відсутність соціальних зв´язків. Заробляє чоловік, але це не означає, що я просто річ, яку можна взяти і перевести кудись
Не означает, вы вправе разводиться и жить как считаете нужным. Я вас не критикую, я констатирую факт, что для вас подруги и новые привычки в новом городе важнее мужа. Ваш комфорт на первом месте. Значит смысла в этом браке точно нет.
Сметчица• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
В Румынию я бы тоже не хотела. Выезжайте в другую страну
Ахххххххххаааааааахх. Простите. Ну да повезло мужику, а он сходу да в Румынию.
Морковна• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Пропонувала Іспанію, говорить високі податки
Кем работает ваш муж?
ГугелП@лАмался• 28 августа 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Ну привыкли раз, привыкните и ещё раз, ну или разводитесь и тусуйтесь с новыми знакомыми
Сто процентов. Мужики не просто так выезжают. И явно ездить туда сюда не могут.
Морковна• 28 августа 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
не повезло мужику....
Повезло- свалил)
Невісточка ж• 28 августа 2025
Ответ дляПарова машина
ну давайте ваші докази правди. як саме схід здав країну. чим конкретно ви в захисті і протистоянні проти рашистів відрізняєтесь від автора і тисячі таких же сімей, які вибрали жити в Україні
Хоча може ви й не вибирали
я Кукарача• 28 августа 2025
Ответ дляСметчица
Так через Румынию можно было дальше ехать. Там же не закрытые границы. Ну такое, из всех доступных стран выбрать Румынию….
Лівий Локіть• 28 августа 2025
Разводитесь и каждый пойдет своей дорогой, так будет справедливо.
Сметчица• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
Я думала он выезжал законно. ))
Глубоководная селедка• 28 августа 2025
муж тоже выехал почти два года назад.
я живу на две страны все это время.
очень сложно переезжать в новое место, особенно оттуда, где у тебя уже все есть, но все возможно. новые знакомые сегодня вам знакомые, а завтра - чужие люди. неужели вам не грустно без мужа?
АяВсёЗнаю• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Бути разом родиною і разом вирішувати, де жити!
Я б спочатку виїхала до чоловіка і придивилася. Мої знайомі виїхали родиною в Болгарію, то вони дуже дуже задоволені, при цьому чоловік давно і дуже добре заробляє в ІТ, то ж вони могли обрати любу країну світу.
Ви не знаєте, яка та Румунія і що там є, в чого немає
Треба придивитися, подумати і порахувати
АяВсёЗнаю• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
То в Румунії є море, таке ж як і в Одесі
Якщо будете працювати обоє 8 чоловіком зможете собі дозволити
Та_все_ок_будет• 28 августа 2025
автор имеет право не хотеть выезжать. не понимаю, почему все советуют разводится.

пусть живут, по возможности встречаются в румынии/молдове, а дальше будет видно....

НЕ ОСУЖДАЮ, Вас, автор - я бы поступили так же
3@йk@• 28 августа 2025
Серьезно? Знакомыми обзавелась 🤣 все ваши знакомые в один момент развернуться и забудут как вас звали. Тоже мне нашли причину… знакомые )
Однозначно• 28 августа 2025
Ответ дляТумба-юмба
але всі вершки забрав захід
щось не складається економіка
А які саме вершки ?
автор Конотопська відьма • 28 августа 2025
Ответ дляМорковна
Кем работает ваш муж?
IT-ник
svetolino• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
По нашому місту за весь час нічого майже не прилітало, тому за безпеку я не хвилююсь. Тут вирогілніше в дтп загинути ніж від прильоту, від долі не втечеш
Це доля. У нас в місті був один сильний приліт. Але загинули мама і хлопчик які приїхали до бабусі , і дитина які приїхали з Херсонці ,втікаючи від війни. Дуже шкода! Всіх загиблих ,А особливо дітей!
миссДавеча• 28 августа 2025
Разводитесь. Мужа там подберут
Там много наших, связи наладят быстро, если муж адекватный
миссДавеча• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
IT-ник
Тем более, разводитесь, и не нужно портить человеку жизнь
У него все будет хорошо
волосатое стекло• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Вам би ще й навчитися думати головою, окрім того що ви просто хочете жити у моря.
волосатое стекло• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
А подумайте чого саме Румунію обирають або болгарію? Тому що там сама просто система легалізації і злізти з цього 24 параграфу. І напевнр , люди хотять мати якусь впевненість на майбутнє.
Кишмишная Мая• 28 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ну що ж. Отже, висновок - нові знайомства дорожче аніж чоловік.
Сімї немає, отже питання закрито
Может у автора рабочие знакомства,полезные связи. А муж вдруг сядет в депрессии в другой стране и что автору делать,унитазы там мыть?
Так точно!• 28 августа 2025
Ответ для3@йk@
Причина автора - личный комфорт, который она не хочет менять на пока неизвестно что. Муж тоже завтра может развернутся и забыть, а ты уже ради него все в своей жизни переколотила.
Я_и_моя_собака• 28 августа 2025
Та ні, все ж таки треба срач!
Інакше, для чого ця тема?
Так точно!• 28 августа 2025
Автор, никто не скажет вам как будет если вы уедете. Может будет лучше, а может будет невыносимо плохо. Вы тоже не узнаете, если не попробуете. Бывает и так, что не заходит людям. Особенно если есть выбор, как у вас: жить в относительно спокойном месте но в своей стране, где все налажено и знакомо или в чужой, где все надо начинать с нуля. А может, наоборот, вам все подойдет и понравится.
Обнемашечка• 28 августа 2025
Недавно читала новость,что полицейский с женой ехали покупать квартиру где то в Одесской области.Проезжая возле пункта пропуска,он остановил машину и неожиданно перебежал через границу в Румынию.Жена потом сказала,что ничего не знала о его планах и сама в шоке.Автор,это не ваш муж?А то это раптово очень смахивает на ваш рассказ
волосатое стекло• 28 августа 2025
Ответ дляОбнемашечка
Ой так легко, блін, чого інші так не роблять? Просто вибіг і просто перебіг.