Конотопська відьма• 28 августа 2025
Чоловік виїхав, а я не хочу
Самі ми переселенці зі сходу, з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього (давайте не розводити патріотосрач на цю тему). Я ж за ці роки обзавелася новими знайомствами і взагалі звикла до нового місця і знову переїзжати туди, де нікого і нічого не знаєш, зовсім не хочеться. Пропонувала варіант щоб він жив неподалік від кордону і ми його навіщали - не хоче. Плюс ще й країна така - Румунія, зовсім не тягне.
Прямо руки опускаються, не хочеться ані збиратися, ані щось інше робити від думки, що треба їхати
Так точно!• 28 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ой так легко, блін, чого інші так не роблять? Просто вибіг і просто перебіг.
Ну там на самом деле очень многие перебежали. Поэтому туда простым смертным доступа нет. А этот чел полицейский. Только поэтому его пропустили туда, где соседний огород это территория Молдовы.
Домашка• 28 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Це - ПРАВДА, яку такі,як ви, ігнорують й засуджують!!!! Це є або нерозумність , або продажність!!
Капслук поберегите, а то горло лечить придется.
Кудесница_с_пургеном• 28 августа 2025
Ответ дляТак точно!
Пункт пропуска Паланка
Стоит будка, в которой пограничники 2 стран, забегаешь и просишь у молдован убежище
я Кукарача• 28 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
А подумайте чого саме Румунію обирають або болгарію? Тому що там сама просто система легалізації і злізти з цього 24 параграфу. І напевнр , люди хотять мати якусь впевненість на майбутнє.
Я бы не хотела в Румынию, даже, если бы на границе паспорт давали
Обнемашечка• 28 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Именно так.
Все будет, но потом• 28 августа 2025
Ответ дляСкляна миша
Я в Польшу переехала по настоянию мужа. И жалею. Хочу назад
Муж не жалеет? Давно вы там? Работаете?
Да Щас же• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
В Румынию я бы тоже не хотела. Выезжайте в другую страну
А чем плоха Румыния? Прекрасная страна, кстати. Вы там хоть были? Горы, море, хорошая, развитая иефраструктура. У меня там живёт подруга и считает, что Румыния очень недооцененная страна.
Да Щас же• 28 августа 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
не повезло мужику....
Как знать ) Если отвалится женщина, которой он не нужен - это для него счастье
Удачная• 28 августа 2025
Я вас розумію, автор! Не треба себе пересилювати, поживіть так ще рік наприклад і пустіть все як є, життя само покаже, виведе на вірний шлях
Да Щас же• 28 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ви не звернули увагу. Тих жінок що виїхали заклрдон, а чоловіки лишились теж чмирятт.
Жінка як дєкабрістка має з чоловіком в усі їбіня їхати щоб сім´ю берегти.
Логика советчиц - незламна и потужна. Воюющая четвёртый год страна, где постоянно что-то прилетает, гибнут люди и конца и края этому нет - рай. Мирное государство Евросоюза - ибиня
Тану на сонці• 28 августа 2025
Ответ дляЗначит надо
з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього
хтось поясніть мені це?
жили на заході, чоловік виїхав...якийсь бред
хтось поясніть мені це?
Автор же пише що виїхав раптово, тобто може чоловік пішов до магазину, повертався на маршрутці, і раптом сів не в ту маршрутку, опинився в Румунії
волосатое стекло• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
А я,б хотіла б!! Це краще ніж 24 параграф мати, ще попробуй з нього перейди, бо війни ж типу в нас немає...
Сирожено_пирожено• 28 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Автор, у вашому випадку недоречно створювати такі теми, адже саме зі сходу все почалось: саме схід здав країну, замість того, щоб протистояти кацапській навалі!!! Натомість всі мер...ти зі сходу повтікали, в тому числі й істоти чоловічого роду, а Українці гинуть!!!!
Хотілося б бачити , якби навала на країну пішла б з Заходу і як усі , без виключення , західняки протистояли . Не кидали хати , лишались би родинами і до останнього подиху боролися заради незалежності країни . Ага , легко патякати десь з Трускавця ...
Конотопська відьма
• 28 августа 2025
Ответ дляТану на сонці
Не перекручуйте. ’Раптово’ - це просто в якись момент з´явилась можливість, використовувати треба було відносно швидко, за кілька днів зібрався і вирушив, не обговорюючи варіанти
Да Щас же• 28 августа 2025
Ответ дляТану на сонці
Или убегал от тцк, бежал полями и лугами, оторвался, смотрит - а это Румыния!
Если что - это история, рассказанная в компании одной женщиной про ее сына. Только в ее истории была не Румыния, а Венгрия. По ее версии ее сын отдыхал в Ужгороде, там убегал от тцк, бежал- бежал и опомнился в Венгрии. Я дар речи потеряла. Хотела сказать, что ее сын в отличной форме, раз незаметно для себя побежал пару сотен км, но потом решила, что она вряд ли умалишенная, может это просто такой юмор.
Да Щас же• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Про Іспанію писала, що то моя мрія про життя біля моря і воно хоч якось компенсувало б відсутність соціальних зв´язків. Заробляє чоловік, але це не означає, що я просто річ, яку можна взяти і перевести кудись
В Румынии тоже есть море, ваша мечта исполнится!
Сама собі лікар• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
Вы жили в Румынии? Что Вы о ней знаете?
Сама собі лікар• 28 августа 2025
Автор, Вы рассуждаете очень неумно. Это мягко выражаясь. Как какая то клуша
Нужно радоваться за мужа, за отца своего ребёнка и ехать помогать мужу обустраиваться на новом месте
Румыния прекрасная страна.
я Кукарача• 28 августа 2025
Ответ дляСама собі лікар
Вы жили в Румынии? Что Вы о ней знаете?
Не жила, но ездила. Жить не хочу там
Продаю витрішки• 28 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ну раз домовився про виїзд, знайти роботу з бронюванням теж не проблема
Так может его в командировку отправили и он остался. Второго шанса может не быть.
Продаю витрішки• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Вы идеализируете море. Жара, туристы, цены высокие у моря из-за туристов, аренда тоже скачет. Сырость и ветра зимой. Через сезон вам то море в печенках будет.
Продаю витрішки• 28 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ага, на заводе Байрактар, чтоб если дома не застали, то на работе точно.
Продаю витрішки• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
Так через Румынию можно было дальше ехать. Там же не закрытые границы. Ну такое, из всех доступных стран выбрать Румынию….
В Румынии защиту оформить 10 минут и больше ты никому не интересен. Это называется свобода! Особенно если самозанятый человек. А не термины , 500 евро в зубы и каждый шаг под прицелом государства.
Несу пургу• 28 августа 2025
Жила б я с любимым мужем и у нас все было бы хорошо, я бы вряд ли хотела жить с ним отдельно. Зачем мне те знакомые, если с мужем классно. И мыслей бы не возникало, что ы он ехал куда угодно а я остаюсь просто так без него. А вот если уже тяги нет особо, эмоций, поднадоел, тогда да.. Кайф когда его дома нет 😄 Вам он уже поднадоел, Автор?)
ПультОт_БМВ• 28 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ой, давайте не начинайте! Ті що зі сходу переїхали на підконтрольну як раз таки більші патріоти ніж пересічні .
Бо вони заради того щоб жити в Україні залишили в окупації житло , відмовилось від сертифікатів.
Поки Центральна Україна думає чи не відати Росії великодушно схід
Да, перешеек разминировали, сбушники сдриснули, некоторые в рф, а мирные гражданские теперь виноваты, что выжили
Ластовиння• 28 августа 2025
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
Ластовиння• 28 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Фу, вы такая инфантилка, аж противно
Взрослая тетка, а мышление ниже уровня подростка
Кудесница_с_пургеном• 28 августа 2025
Мораль сєй басні такова
Сидіть жіночки зі своїми чоловіками вдома - чекайте своєї участі
Охвіс прєпіздєнта, нє благодарітє
Пацака-задирака• 28 августа 2025
Автор, не слушайте местных моралисток. Откроешь тему, так каждая первая - жена декабриста, верный боевой товарищ, безгранично любят мужа 40 лет подряд. А в соседних темах разговоры о том, кто как быстро изменял мужу, сколько должен зарабатывать муж и так далее.
У вас свои потребности в жизни, муж решил выезжать, но у вас своя голова и брать под козырек вы не обязаны
Ответ дляirissska007
у нас з вами не один чоловік?
мій також виїхав чудом і також в Румунію
поки домовились правда що будемо його навідувати
але все ж дитину планую перевезти до нього без варіантів бо ми в Києві, зараз все налаштовую для цього, сама буду навідувати , бо дома тварини та ще справи повязані з не молодими батьками. На вашому місці, дитину би без сумнівів відвезла до батька , чим раніше почне адаптуватися тим швидше в нього все буде ок, війна поки як бачите дуже далека до закінчення.
Тупо моя ситуація.Чооовік виїхав.Син старший в Чехії.Доньку до чоловіка вже відвезли.А сама ще поки в Київі