Конотопська відьма• 28 августа в 16:18

Чоловік виїхав, а я не хочу

Самі ми переселенці зі сходу, з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього (давайте не розводити патріотосрач на цю тему). Я ж за ці роки обзавелася новими знайомствами і взагалі звикла до нового місця і знову переїзжати туди, де нікого і нічого не знаєш, зовсім не хочеться. Пропонувала варіант щоб він жив неподалік від кордону і ми його навіщали - не хоче. Плюс ще й країна така - Румунія, зовсім не тягне.
Прямо руки опускаються, не хочеться ані збиратися, ані щось інше робити від думки, що треба їхати
Вероятненько• 28 августа в 16:29
Ответ дляНічний дожор
Точно. Надо чтобы муж вернулся и в мобилизацию.
Сына свекрови не жалко
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:29
Ответ дляНічний дожор
Ну раз домовився про виїзд, знайти роботу з бронюванням теж не проблема
Нічний дожор• 28 августа в 16:29
Ответ дляВероятненько
Сына свекрови не жалко
Що ж делать, сохранять семью надо.
irissska007• 28 августа в 16:29
у нас з вами не один чоловік?
мій також виїхав чудом і також в Румунію
поки домовились правда що будемо його навідувати
але все ж дитину планую перевезти до нього без варіантів бо ми в Києві, зараз все налаштовую для цього, сама буду навідувати , бо дома тварини та ще справи повязані з не молодими батьками. На вашому місці, дитину би без сумнівів відвезла до батька , чим раніше почне адаптуватися тим швидше в нього все буде ок, війна поки як бачите дуже далека до закінчення.
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:32
Ответ дляНічний дожор
Ви не звернули увагу. Тих жінок що виїхали заклрдон, а чоловіки лишились теж чмирятт.
Жінка як дєкабрістка має з чоловіком в усі їбіня їхати щоб сім´ю берегти.
Парова машина• 28 августа в 16:32
Автор, у вашому випадку недоречно створювати такі теми, адже саме зі сходу все почалось: саме схід здав країну, замість того, щоб протистояти кацапській навалі!!! Натомість всі мер...ти зі сходу повтікали, в тому числі й істоти чоловічого роду, а Українці гинуть!!!!
Шеллар• 28 августа в 16:33
Якщо між партнером і друзями людина вибирає останніх, то краще розлучитися і влаштовувати особисте життя окремо. Сім´ї давно вже не має, чоловікові вертатися не варто - краще втратити таку комунікабельну дружину чим знайти тцкашника з повісткою.
Нічний дожор• 28 августа в 16:33
Ответ дляИграйМойГормон
Я никого не чмырю.
Невісточка ж• 28 августа в 16:33
де стандартний набір ’фу, ви не сімя. треба чоловіка триматися’?
зазвичай таке ж говорять, коли жінка виїжджає
Тумба-юмба• 28 августа в 16:34
Ответ дляКонотопська відьма
Пропонувала Іспанію, говорить високі податки
и высокая стоимость жизни
автор Конотопська відьма • 28 августа в 16:34
Ответ дляХвець-тець
А сколько ребенку? Чего хочет он?
7 років. Йому в місцевій школі звісно комфортно, але ще не той вік, щоб рішення приймати
Томатико• 28 августа в 16:34
Ответ дляКонотопська відьма
По нашому місту за весь час нічого майже не прилітало, тому за безпеку я не хвилююсь. Тут вирогілніше в дтп загинути ніж від прильоту, від долі не втечеш
Яке це місто? Може, ми переїдемо.
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:35
Ответ дляПарова машина
Ой, давайте не начинайте! Ті що зі сходу переїхали на підконтрольну як раз таки більші патріоти ніж пересічні .
Бо вони заради того щоб жити в Україні залишили в окупації житло , відмовилось від сертифікатів.
Поки Центральна Україна думає чи не відати Росії великодушно схід
Домашка• 28 августа в 16:35
Ответ дляПарова машина
Ого, вот это понимаю, зашло с ноги 🤯

Клоуна прибери, клоунесса. Жирно троллишь.
автор Конотопська відьма • 28 августа в 16:36
Ответ дляirissska007
у нас з вами не один чоловік?
Сподіваюсь, що не один і той же)
Як ваш чоловік ставиться до того, що окремо живете? Чи ви обговорили, що це тимчасово?
Хвець-тець• 28 августа в 16:37
Ответ дляКонотопська відьма
Зато прекрасный возраст для адаптации в новой стране.
На форуме вы ответов не найдете, все мы разные. Проанализируйте все спокойно и примите решение. Людей пугают перемены, но, иногда, они необходимы, но только вы можете решить, что делать.
Тумба-юмба• 28 августа в 16:37
Ответ дляПарова машина
але всі вершки забрав захід
щось не складається економіка
автор Конотопська відьма • 28 августа в 16:37
Ответ дляПарова машина
Занадто товсто, спробуйте ще раз
Невісточка ж• 28 августа в 16:38
Ответ дляПарова машина
це пряме розпалювання ворожнечі між українцями
все почалося з таких як ви. що зсередини воду каламутять
Тумба-юмба• 28 августа в 16:38
Ответ дляИграйМойГормон
і герої львських котлів , про актив -західний кордон-мовчимо
Парова машина• 28 августа в 16:42
Ответ дляИграйМойГормон
Ой, давайте ви не будете!!!! Як почалась війна в 2014 - ці всі ’свідомі патрійоти’ зі сходу - переселенці чоловічого роду засмагали на київських пляжах, коли кияни гинули!!!! Дуже вони ’свідомі патрійоти’. А тепер ще й у цих ’свідомих патрійотів’ є можливість тікати за кордон, в той час, як хлопці продовжують гинути!!!!
Значит надо• 28 августа в 16:43
з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього

хтось поясніть мені це?
жили на заході, чоловік виїхав...якийсь бред
Гитта Ягг• 28 августа в 16:43
То есть для вас подруги, удобный уклад жизни, важнее мужа, семьи. Ваш комментарий про Испанию это подтверждает. Ведь в Испанию бы вы переехали, а тут фу, какая-то Румыния ( кстати, за какой хрен вы собрались в Испании жить?).
Разводитесь, не морочьте мужику голову. Нафига это все?
Бідося• 28 августа в 16:45
Ответ дляПарова машина
Оце сміття у голові
irissska007• 28 августа в 16:46
Ответ дляКонотопська відьма
Сподіваюсь, що не один і той же)
мій нормально, принаймі, поки що
я його не виганяла їхати, тому до мене претензій бути не може )
загалом то він розуміє всі причини , чому наразі так (знову таки, принаймі зараз)
Хтомолодець? Я!• 28 августа в 16:47
Ответ дляПарова машина
У вас з кукухою біда. Що треба було під танки дітей підкладати?
Тишком_нишком• 28 августа в 16:47
Ответ дляПарова машина
Ну теперь у вас есть шанс показать настоящей патриоткой, а не мерзотой, и остановить зарвавшуюся рашку. Вы уже спасаете украинцев с автоматом в руках?
Мама Чели• 28 августа в 16:48
Я тоже не хотела, но выехала. Есть, конечно, определенные минусы, но не критично
nutty• 28 августа в 16:48
Сочувствую вашему мужу.
автор Конотопська відьма • 28 августа в 16:50
Ответ дляГитта Ягг
Про Іспанію писала, що то моя мрія про життя біля моря і воно хоч якось компенсувало б відсутність соціальних зв´язків. Заробляє чоловік, але це не означає, що я просто річ, яку можна взяти і перевести кудись