Конотопська відьма• 28 августа в 16:18
Чоловік виїхав, а я не хочу
Самі ми переселенці зі сходу, з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього (давайте не розводити патріотосрач на цю тему). Я ж за ці роки обзавелася новими знайомствами і взагалі звикла до нового місця і знову переїзжати туди, де нікого і нічого не знаєш, зовсім не хочеться. Пропонувала варіант щоб він жив неподалік від кордону і ми його навіщали - не хоче. Плюс ще й країна така - Румунія, зовсім не тягне.
Прямо руки опускаються, не хочеться ані збиратися, ані щось інше робити від думки, що треба їхати
Вероятненько• 28 августа в 16:29
Ответ дляНічний дожор
Точно. Надо чтобы муж вернулся и в мобилизацию.
Сына свекрови не жалко
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:29
Ответ дляНічний дожор
Ну раз домовився про виїзд, знайти роботу з бронюванням теж не проблема
Нічний дожор• 28 августа в 16:29
Ответ дляВероятненько
Сына свекрови не жалко
Що ж делать, сохранять семью надо.
irissska007• 28 августа в 16:29
у нас з вами не один чоловік?
мій також виїхав чудом і також в Румунію
поки домовились правда що будемо його навідувати
але все ж дитину планую перевезти до нього без варіантів бо ми в Києві, зараз все налаштовую для цього, сама буду навідувати , бо дома тварини та ще справи повязані з не молодими батьками. На вашому місці, дитину би без сумнівів відвезла до батька , чим раніше почне адаптуватися тим швидше в нього все буде ок, війна поки як бачите дуже далека до закінчення.
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:32
Ответ дляНічний дожор
Ви не звернули увагу. Тих жінок що виїхали заклрдон, а чоловіки лишились теж чмирятт.
Жінка як дєкабрістка має з чоловіком в усі їбіня їхати щоб сім´ю берегти.
Парова машина• 28 августа в 16:32
Автор, у вашому випадку недоречно створювати такі теми, адже саме зі сходу все почалось: саме схід здав країну, замість того, щоб протистояти кацапській навалі!!! Натомість всі мер...ти зі сходу повтікали, в тому числі й істоти чоловічого роду, а Українці гинуть!!!!
Нічний дожор• 28 августа в 16:33
Ответ дляИграйМойГормон
Я никого не чмырю.
Невісточка ж• 28 августа в 16:33
де стандартний набір ’фу, ви не сімя. треба чоловіка триматися’?
зазвичай таке ж говорять, коли жінка виїжджає
Тумба-юмба• 28 августа в 16:34
Ответ дляКонотопська відьма
Пропонувала Іспанію, говорить високі податки
и высокая стоимость жизни
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:34
Ответ дляХвець-тець
А сколько ребенку? Чего хочет он?
7 років. Йому в місцевій школі звісно комфортно, але ще не той вік, щоб рішення приймати
Томатико• 28 августа в 16:34
Ответ дляКонотопська відьма
По нашому місту за весь час нічого майже не прилітало, тому за безпеку я не хвилююсь. Тут вирогілніше в дтп загинути ніж від прильоту, від долі не втечеш
Яке це місто? Може, ми переїдемо.
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:35
Ответ дляПарова машина
Ой, давайте не начинайте! Ті що зі сходу переїхали на підконтрольну як раз таки більші патріоти ніж пересічні .
Бо вони заради того щоб жити в Україні залишили в окупації житло , відмовилось від сертифікатів.
Поки Центральна Україна думає чи не відати Росії великодушно схід
Домашка• 28 августа в 16:35
Ответ дляПарова машина
Ого, вот это понимаю, зашло с ноги 🤯
Клоуна прибери, клоунесса. Жирно троллишь.
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:36
Ответ дляirissska007
у нас з вами не один чоловік?
Сподіваюсь, що не один і той же)
Як ваш чоловік ставиться до того, що окремо живете? Чи ви обговорили, що це тимчасово?
Хвець-тець• 28 августа в 16:37
Ответ дляКонотопська відьма
Зато прекрасный возраст для адаптации в новой стране.
На форуме вы ответов не найдете, все мы разные. Проанализируйте все спокойно и примите решение. Людей пугают перемены, но, иногда, они необходимы, но только вы можете решить, что делать.
Тумба-юмба• 28 августа в 16:37
Ответ дляПарова машина
але всі вершки забрав захід
щось не складається економіка
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:37
Ответ дляПарова машина
Занадто товсто, спробуйте ще раз
Невісточка ж• 28 августа в 16:38
Ответ дляПарова машина
це пряме розпалювання ворожнечі між українцями
все почалося з таких як ви. що зсередини воду каламутять
Тумба-юмба• 28 августа в 16:38
Ответ дляИграйМойГормон
і герої львських котлів , про актив -західний кордон-мовчимо
Парова машина• 28 августа в 16:42
Ответ дляИграйМойГормон
Ой, давайте ви не будете!!!! Як почалась війна в 2014 - ці всі ’свідомі патрійоти’ зі сходу - переселенці чоловічого роду засмагали на київських пляжах, коли кияни гинули!!!! Дуже вони ’свідомі патрійоти’. А тепер ще й у цих ’свідомих патрійотів’ є можливість тікати за кордон, в той час, як хлопці продовжують гинути!!!!
Значит надо• 28 августа в 16:43
з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього
хтось поясніть мені це?
жили на заході, чоловік виїхав...якийсь бред
хтось поясніть мені це?
То есть для вас подруги, удобный уклад жизни, важнее мужа, семьи. Ваш комментарий про Испанию это подтверждает. Ведь в Испанию бы вы переехали, а тут фу, какая-то Румыния ( кстати, за какой хрен вы собрались в Испании жить?).
Разводитесь, не морочьте мужику голову. Нафига это все?
Бідося• 28 августа в 16:45
Ответ дляПарова машина
Оце сміття у голові
irissska007• 28 августа в 16:46
Ответ дляКонотопська відьма
Сподіваюсь, що не один і той же)
мій нормально, принаймі, поки що
я його не виганяла їхати, тому до мене претензій бути не може )
загалом то він розуміє всі причини , чому наразі так (знову таки, принаймі зараз)
Хтомолодець? Я!• 28 августа в 16:47
Ответ дляПарова машина
У вас з кукухою біда. Що треба було під танки дітей підкладати?
Тишком_нишком• 28 августа в 16:47
Ответ дляПарова машина
Ну теперь у вас есть шанс показать настоящей патриоткой, а не мерзотой, и остановить зарвавшуюся рашку. Вы уже спасаете украинцев с автоматом в руках?
Мама Чели• 28 августа в 16:48
Я тоже не хотела, но выехала. Есть, конечно, определенные минусы, но не критично
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:50
Ответ дляГитта Ягг
Про Іспанію писала, що то моя мрія про життя біля моря і воно хоч якось компенсувало б відсутність соціальних зв´язків. Заробляє чоловік, але це не означає, що я просто річ, яку можна взяти і перевести кудись