Стильна штучка• 28 августа в 17:45

А що гірше злорадство чи заздрість?

Як думаєте і що саме у Вас переважає?
автор Стильна штучка • 28 августа в 22:57
Ответ дляПухнасті штани
Не хочу. Це не зробить мене американкою чи австрійкою. Я пишу не про емігрантів. Їм непотрібно вивчати мову, і заробляти горбом всі привілеї, які вони мають по право народження. Їх діти сплять спокійно і чоловіки не вмирають щодня і правда, чому заздрити? Мабуть стабільності, спокою, можливостям і рівню життя.
Ви самі собі ставите ці умовності і перешкоди, є країни з легкою мовою і легкою інтеграцією, потрібно докласти не так багато зусиль, щоб соціалізуватись і стати на ноги.До речі багато наших за цей час так і зробили , живуть своє спокійне життя.
Мусик Пусик• 30 августа в 21:01
Мне кажется злорадство.