НеГолосую• 29 августа 2025

Як зробити собі кунілінгус?

Які вправи треба для цього робити? Як швидко приходить результат?
Рятівник Малібу• 29 августа 2025
а какой результат вы ждете?
Аніл• 29 августа 2025
Та попросити когось і не морочить голову. Завжди найдуться бажаючі допомогти
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2025
🤣🤣🤣
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
а какой результат вы ждете?
А ви вгадайте
Міряю від одиниці• 29 августа 2025
Пылесосом
Дівчина Гілмор• 29 августа 2025
Це треба на гімнастичному форумі запитати. А що чат жпт каже? Може пораду яку дасть
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
А ви вгадайте
Шею хотите сломать?
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Шею хотите сломать?
Ну кажуть, що деякі жінки і справді так вміють. Хоч їх і настільки мало, що вони майже як виключення з правил.
Телефон Рубика• 29 августа 2025
а чем вам сатисфайер не угодил?
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляТелефон Рубика
а чем вам сатисфайер не угодил?
Нема грошей на сатісфаєр
Я только за!• 29 августа 2025
Проще всего сначала стать в позу ’берёзка’ а потом согнуть ноги в коленях, расставить и опустить на пол
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляЯ только за!
Дякую за пораду!
Я только за!• 29 августа 2025
Осталось только согнуть колени и поставить их на пол в районе ушей. И лижите себе
Бочка порохУ• 29 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Нема грошей на сатісфаєр
подивіться на мейкапі. із знижкою воно і не дорого.
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляЯ только за!
Де там та голова і де там та вульва (
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Де там та голова і де там та вульва (
Тоді тільки пальчиками😂
Бочка порохУ• 29 августа 2025
читала в Спід-Інфо колись, що одна бабка намазувала собі матільду сметаною і змушувала кота злизувати (буе). для цього бідного кота тримала впроголодь ((. і от одного разу кіт розізлився і....

а якщо серйозно, то купіть змазку в аптеці і пальцями собі там погладьте.

хоча тема трольна, канєшно.
Шопингмонстр• 29 августа 2025
Придется, как Мэрилин Мэнсон, удалить себе 2 нижних ребра, если Вы с детства не занимались пластической гимнастикой
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Невероятно вечерняя чушь.
Гола з конопель• 29 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Нема грошей на сатісфаєр
а ручки?
ДваДваВісім• 29 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Нема грошей на сатісфаєр
Скільки по-вашому він коштує?
автор НеГолосую • 29 августа 2025
Ответ дляГола з конопель
а ручки?
Ну ручки це вам не язик
cTpawHoegeJIo• 29 августа 2025
ОМГ, желающих же много)))
Ms. Анонимная• 29 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ

хоча тема трольна, канєшно.
Ой, згадала ту газету спід-інфо))
Чого там тільки не писали)))
Я_и_моя_собака• 29 августа 2025
Дякую, що розвеселили
З понеділка на дієті• 30 августа 2025
Рыготня фу
Зам. зав. Анонима• 30 августа 2025
Ответ дляЯ только за!
Проще всего найти лизуна)
Пожмаковна• 30 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Ну ручки це вам не язик
Сколько вам лет? Город?
Young Professor• 27 сентября 2025
Думаю вам або просто цікаві нові відчуття в сексі а знайомств і залежності від партнерів не хочете, або хочете зламати собі хребет)
Насправді щоб бути такою гнучкою потрібно роки тренувань. Гімнастика щодня, розтяжки, шпагати і все що можна із комплексів від Чату ЖПТ. Питання ставте вірно і ЖПТ допоможе, або пишіть я поможу скласти запит щоб не банило вас.
Але спочатку подивіться чому ви задаєтесь таким питанням. Так любите куні а нікому робити? чи може з дурості. Зрозумійте, що здоровя одне, і якщо щось хрусне - лікуватися потрібно буде довго і не факт що гра коштуватиме свічок. Ми не коти щоб досягати своїх органів язиком)
Пс. Навіть готовий купити вам Подарунок щоб ви не зламали собі хребет (сам не вірю що пишу)