ЖующаЯКонфету• Изменено 30 августа 2025
Если бы у вас были 1-2 сумки. Какие это были бы?
Одна средняя или чуть больше и 1 маленькая
В какую сумму они были? Если реалистично смотреть
Лучше купить 1-2 качественные на 5-7 лет, чем на каждый сезон по 2 сумки
Я бы например очень хотела классику дольче, но присматриваюсь к аналогичной в разы дешевле
Леди Репях• 30 августа 2025
Мне пофиг на бренды. Нравится - беру. Из любимого - весёлый рюкзак с бананами с Ансвера и маленькая сумочка-кроссбоди из Розетки.
Stepa_nida• 30 августа 2025
Хмм, ну якби от правда треба було купити рівно 2 сумки, то це були б toteme t-lock велика в чорному і the Row 90`s bag в молочному
ЛолитаНеРазлита• 30 августа 2025
У мене одна сумка, я її купила два тижні тому за 550 грн.
До того більше 15 років сумки не було.
Дивіться, як буде зручно Вам.
У колеги величезна сумка-шопер шкіряна, вже багато років з нею ходить і іншої не хоче. У іншої колеги декілька сумочок до різного одягу.
Цін не питала.
До того більше 15 років сумки не було.
Дивіться, як буде зручно Вам.
Цін не питала.
АдеКВАтная• 30 августа 2025
Ну це ж певний стиль треба. Мені до кросівок таке просто не підійде. Я ношу рюкзаки і на бренди мені начхати
ЖующаЯКонфету
• 30 августа 2025
Ответ дляАдеКВАтная
мені теж на бренди начхати
просто не знаходжу гарних якісних ноу неймів, які нікого не копіюють
ось ця як у дольче сподобалась за фасоном, ще теж люблю рюкзаки, гарно виглядає у коач, але купила ноу нейм за 3000 грн і поки задоволена, хочу ще чорний на зиму
АдеКВАтная• 30 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
мені теж на бренди начхати
Ну з цих двох друга мені не подобається, бо колір нагадує шкірзамінник радянських часів. Принаймні так на фото.
Сегодня сержусь• 30 августа 2025
У меня одна походная большая сумка лонгчемп, вторая маленькая на выход Луи виттон. Есть конечно еще сумки, но использую эти 2 в основном.
Файна дівка• 30 августа 2025
У меня одна любимая Коач и ношу ее больше 5 лет и буду хоть всю жизнь носить, так как возможности купить еще одну нет. Что-что, а сумка должна быть качественная и желательно бредовая, пусть даже она будет одна. На меньшее я не согласна и даже даром не надо.
ЖующаЯКонфету
• 30 августа 2025
Ответ дляФайна дівка
а какая у вас сумка коач?
Винник• 30 августа 2025
Если бы было две, обе кроссбоди , черная и бежевая , кожа, не обязательно известный бренд , цена 100-200 евро. Мне бы надолго хватило, я сумками практически не пользуюсь, мне нечего в них носить
Красота неземная• 30 августа 2025
В мене багато років одна шкіряна сумка-поштар бордового кольору. Колись вибирала її по принципу, щоб дитячі свідоцтва про народження влазили.
Файна дівка• 30 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
а какая у вас сумка коач?
Trail Bag в таком цвете
КАПСЛОЧНИЦА• 30 августа 2025
Мені швидко все набридає, я краще куплю декілька дешевих, поношу рік та викину, чим з однією, але дорогою, буду роками ходити. Або ще гірше - дорога буде просто лежати, бо вона і набридла, а викинути шкода.
Байрактара• 30 августа 2025
У мене завжди лише одна останніх років так з 16 . Звісно не одна і та сама . Якийсь дешевий китайський ноунейм ( не бачу сенсу витрачати кошти на бренд , адже функціональність від того не зміниться )
Там-тарарам• 30 августа 2025
Не очень понятно что вы хотите услышать. На фото дольче выглядит лучше второй, но она ж и стоит сколько, я такие себе не рассматриваю, а у вас есть возможность и желание - берите
У меня не 2, мне надо больше, но они все до 100 долл, чем вам эта инфа поможет - не понимаю😀
Королева краси• 30 августа 2025
Стараюсь менше витрачати на речі.
Я більше по рюкзакам, бо ноут часто зі мною, в так є 2 крос боді ноунейм чорна та бежева, хочу ще одну велику і мені достатньо.
Придивляюсь на ансвер лаб шкіряну, вони добре носяться, адекватна ціна та ніяких логотипів.