Роза в вазі• 31 августа в 01:36
Ви вірите в відносини, де різниця у парі 10-15 років, чоловік молодше
Роза в вазі
• 31 августа в 11:03
Ответ дляФайна цьоця
Якщо не спілкується з дитиною, то я його не назву гарною людиною. Вам таке треба?
Там свої нюанси, цивільна дружина його досі «страждає» … робить неприємні речі йому
Роза в вазі
• 31 августа в 11:04
Ответ дляКундалина
С дочкой не общается, женат не был, но при этом дает прям отличные алименты на которые семьи живут? Не верю. Вы видели эти переводы денег? Извините, но по ответам Вы создаете впечатление какой-то инфантильной женщины. Сыну 21 и он несамостояльный- тут вообще жесть. Жизнь одна, хочется кохання-дерзайте)))
З сином не спілкується , колишня за кордоном , так може гарно жити на аліменти , подорожувати. Так, він сплачує 25%
Роза в вазі
• 31 августа в 11:06
Ответ дляруки_Крюги
Возраст вообще не помеха, на вашем месте я бы пожила вместе,а не сразу замуж…
Совместное проживание снимает розовые очки.
Сама уже пятый год с парнем, младше меня на 12 лет, все отлично , про разницу в возрасте с годами забыли
Я не хочу покидати минуле життя, місто , сина , щоб бути цивільною дружиною і розбігтись, У нього серйозні наміри, він бачить моє життя зі мною
Файна цьоця• 31 августа в 11:10
Ответ дляРоза в вазі
Це з його слів. Нормальна людина не буде не спілкуватися з дитиною
Файна цьоця• 31 августа в 11:11
Ответ дляРоза в вазі
Ого, жінка подорожує на аліменти))) не сміщіть
бифидобактерияЖоржик• 31 августа в 11:18
Ви така інфантильна в свої 40+, це трохи насторожує. У вас є професія, на яку ви зможете спертися в новому місці? Від цього залежить коло спілкування, впевненість в майбутньому, стабільність. Плануєте сидіти вдома, пекти коржики? А де сидіти? У нього є нерухомість? Як ваш син сприймає переїзд - не буде саботувати, щоб мамулька кинула все і бігла рятувати синочку, а то кури загребуть?
бифидобактерияЖоржик• 31 августа в 11:21
Ответ дляЗапасная спина
Далеко не каждая будет всем рассказывать про свою беременность с помощью эко
Тут ще бажано не злітати з катушок і не почати бігати по лікарям в 40+, щоб народити новому чоловіку ’донечку’. Яка йому не особливо треба, і про яку він теж буде казати, що ’колишня кончена’.
Несу пургу• 31 августа в 11:24
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це вже не перша тема. Навіщо вона тут щось питає, якщо нічого не сприймає не знаю. Сама відповідає собі виправдовуючи і те що є, я те чого ще немає.
бифидобактерияЖоржик• 31 августа в 11:26
Ответ дляРоза в вазі
Не паніка. Просто молоді дівчата не збираються готувати , підтримувати сімейне вогнище, поговорити особливо немає про що. В планах купити житло , він зараз взагалі у прифронтовому місті
Та да, та да, всі навколо 30-літні жінки без царя в голові, і лиш ви можете створити йому затишок і комфорт.
Це дуже погане твердження.
Треба підробіток• 31 августа в 11:34
С определенным психотипом у обоих, как правила оба с приветом, но главное, чтобы их устраивало
Кундалина• 31 августа в 11:58
Ответ дляРоза в вазі
Он Вам сделал предложение? Или только ’бачить життя’?
Роза в вазі
• 31 августа в 12:07
Ответ дляФайна цьоця
Ні, це видно з її дій і публікацій в соцмережах
Роза в вазі
• 31 августа в 12:07
Ответ дляФайна цьоця
Так, сама в шоці. Зарплату військових ви знаєте , так?
Роза в вазі
• 31 августа в 12:08
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Людина на війні , яка нерухомість ? В планах є покупка . Сам з окупованого нині міста
Роза в вазі
• 31 августа в 12:10
Ответ дляНесу пургу
Була лиш всього одна тема , майже рік тому, з мене насміхались , говорили несерйозно всем виявилось серйозно
Роза в вазі
• 31 августа в 12:11
Ответ дляКундалина
Зробив. Відповідь за мною. Мені треба час, щоб вирішити питання в моєму місті. Так, зірватися і поїхати , поки що не можу
Роза в вазі
• 31 августа в 12:13
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це дуже погане твердження.
Так. Я бачу доньок знайомих з мого оточення. Спати до обіду, не готувати, отримувати гроші і подарунки. І так , це стало проблемою
Роза в вазі
• 31 августа в 12:15
З приводу колишньої … створює ліві акаунт … він мені показав 😀я написала і її виявила 🫣там така ображена жінка, згадала колишніх його , кому що дарував …
Небоброїдка• 31 августа в 12:19
Ответ дляРоза в вазі
Ви доросла,а в таке вірите. Ви для нього тимчасовий привал. Ви впевнена,що більше ніхто до нього не катається ,,на побачення,,???
Роза в вазі
• 31 августа в 12:21
Ответ дляНебоброїдка
У що вірити ? У інфантильних дівчаток. Він до мене приїздить , я була один раз. Впевнена . Мені пропонують заміжжя , ви читаєте ? Я хоч зараз можу їхати
Небоброїдка• 31 августа в 12:22
Ответ дляРоза в вазі
І яка ж у нього зарплата? Що вона подорожує на аліменти?
Небоброїдка• 31 августа в 12:22
Ответ дляРоза в вазі
Він на війну з-під мосту йшов? Де він жив і де жити з ним Ви плануєте?
Небоброїдка• 31 августа в 12:23
Ответ дляРоза в вазі
А що виявилося за рік серйозно? А вам він гроші давав за цей рік? Скільки разів Ви до нього їздили, а він?
Роза в вазі
• 31 августа в 12:23
Ответ дляНебоброїдка
Його місто окуповане. Поки війна на квартирі , дивиться будинок для покупки
Роза в вазі
• 31 августа в 12:24
Ответ дляНебоброїдка
Так, подарунки , квіти , спільний досуг, розваги.
Небоброїдка• 31 августа в 12:24
Ответ дляРоза в вазі
А Ви готові пекти, готувати,обслуговувати? Ото ж таких дуреп і находять, а одружуються потім на молодих
Роза в вазі
• 31 августа в 12:25
Ответ дляНебоброїдка
Вона живе на кошти переселенки. Відкласти може спокійно аліменти
Роза в вазі
• 31 августа в 12:26
Ответ дляНебоброїдка
😅😅😅а що поганого приготувати коханому чоловіку сніданок чи вечерю ? З мене корона не спаде . Ви там тримайте субординацію
Небоброїдка• 31 августа в 12:27
Ответ дляРоза в вазі
Удалено администрацией...
Роза в вазі
• 31 августа в 12:27
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...