Душка-свекрушка)))• Изменено 01 сентября в 05:19
Лишаю 12 річного на чоловіка, їду на два тижні
Потрібно вирішити питання по здоровʼю, їду з меншою дитиною (питання і у неї і у мене). Могла б і взяти старшого сина з нами, проте прийняла рішення, що йому прокататись в дорозі два дні в одну сторону, два дні в іншу, витратити купу коштів на проїзд лише для того, щоб не сидіти вдома.
Але зараз мене здолали сумніви: чоловік, на жаль, в готуванні практично нуль, цим питанням завжди займаюсь я.
Також чоловік навряд буде проводити час з сином. Він фізично буде поруч, але постійно в роботі (онлайн).
Ось прокинулась серед ночі і не знаю, чи вірно вчиняю. Можливо треба було взяти сина з собою? Чи, навпаки, нехай вчиться самостійності у свої 12 років ?
Дякую_аж_підскакую• 01 сентября в 05:22
Это же не грудничок, которого надо смесью по часам кормить. Приготовьте максимально, что-то заморозьте. Когда то доставку закажут.
За 2 недели точно ничего не случится.
Роздратована шкіра• 01 сентября в 05:22
А что муж будет есть?
И разве у 12 летнего не начинается учеба сегодня? Полдня он тогда точно будет занят.
Душка-свекрушка)))
• 01 сентября в 05:25
Я просто раніше не лишала дітей взагалі ніде без мене (у бабусі і дідуся син ночував декілька днів, але це інше. Там бабуся і догляне, і погодує). І якось вони літали на відпочинок.
Розумію, що це лише мої «таргани», адже безліч матерів кудись їздять, лишаючи і набагато менших дітей, проте у багатьох чоловіки можуть і приготувати, і позайматися. А тут інша ситуація.
Звісно, голодним чоловік дитину не лишить, але все ж я переживаю, адже це буде у більшості фастфуд.
Мрії у вирії• 01 сентября в 05:32
Ему 12, и папа рядом, надеюсь вы тролль. Мой в 12 на 10 дней сам оставался, вообще сам дома
Грабля• 01 сентября в 05:32
А заморожені напівфабрикати не можуть врятувати ситуацію? Чому обов´язково їсти фастіуд?
Душка-свекрушка)))
• 01 сентября в 05:34
Ответ дляМрії у вирії
І не було нікого, хто приходив і перевіряв ? Ви йому заготовану їжу лишали?
Пилосмок працює• 01 сентября в 05:37
Мама, вы растите мужчину. Зачем вы из него делаете беспомощного тютю? Ни он, ни его будущая жена вам спасибо не скажут.
Пысы: за 4 дня без вас он не пропадет.
Мрії у вирії• 01 сентября в 05:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не было необходимости, мог приехать старший сын, он в другом городе, но малый сказал ему, что все в порядке может не приезжать. Что-то оставляла, что-то покупал, ел в заведениях, готовил сам
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ніхто ще не вмер ні від фастфуду, ні від відсутності мами / квочки! Хай вчаться жити !!! В 12 років може і сам щось приготувати, це навіть цікаво. А з морозилки , тим паче. Дітей треба вчити. А як ваш чоловік жив до вас?😀😩😁
Печенюшка• 01 сентября в 05:50
А чоловік в курсі?
Ви узгодили ці питання, домовились з ним і сином?
Взагалі він весь час вдома, дитя під контролем, це ж добре.
На границе• 01 сентября в 06:07
Що там 12 ррків. У мене колега не змогла лишити на тиждень 22 річного сина з чоловіком. Бо як де вони без неї, у сина іспити....
Атятя_тётя• 01 сентября в 06:19
Як раз буде шанс стати самостійним.
З голоду не помруть. Є Ютуб, є телефон, є пельмені і інше. Дайте своїм мужчинам простір і шанс стати самостійним
СирОжино пирОжино• 01 сентября в 06:20
Все правильно ви робите, їдьте спокійно, чоловіки не немічні, вони у вас сильні, мужні, мають голову, руки, справляться без вашої допомоги. Влаштовуйте свої справи, нехай у вас все буде добре, всього найкращого
Гореотума• 01 сентября в 06:39
Уезжала на три недели. Детям 5,13 и 16, с мужем. Все ок. Дочь 13 варила гарниры. Муж дарил шашлык, картошку)) курицу. Пельмени домашние отваривал. Покупал пиццу заморозку..ну все хорошо
ЛісАпетная• 01 сентября в 07:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Цікаво. Ну ладно чоловік рукожоп, його мама не навчила, а чому Ви свого 12-річного не навчили елементарно зварити собі макарони, почистити і зварити чи посмажити картоплю, омлет якийсь чи яєшню з ковбасою, ті ж самі пельмені відварити чи рис з гречкою та сосисками? Чи наприклад на готову основу для піци намазати аджику/кетчуп, покласти начинку а-ля салямі або шинка, зверху тертий сир і самому запекти в духовці чи в мікроволновці на режимі гриль.
Нащо матері ростять побутових інвалідів, які без мами чи жінки самі пукнути не можуть, потрібна стороння допомога?
Якщо що, то я мама хлопця, який вміє і борщ, і солянку готовувати, але його улюблений гаджет - мультиварка, в якій чудово готуються різноманітні гарніри з м´ясом. Їх він і готує найчастіше. І коли сам окремо почав жити, одразу собі мультю купив наворочену, що готувати без заморочок. Тим більш там навряд чи щось пригорить, само приготує і відключиться, треба тільки закинути нарізані продукти в певній послідовності, і при необхідності додати олії чи води.
Все до блиску• 01 сентября в 07:14
Я в августе уезжала отдыхать сама (муж не выездной, сын 14 лет категорически не захотел ехать) на десять дней.
Так было даже не приятно наблюдать, как мои мальчики с нетерпением ждали моего отъезда.
Перед моим приездом заказали клининг. Видно, засвинячили квартиру по полной.
Короче: мы все прекрасно отдохнули.
Лукава_Кiшка• 01 сентября в 07:15
Ответ дляМрії у вирії
Жесть
Шальная коклетка• 01 сентября в 07:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну буде фастфуд. За 10 днів нічого не трапиться
Мамаша в бигудях• 01 сентября в 07:42
Я 12 летнего могу вообще одного оставить (на сутки например).
Могу еще 7 летнего ему «напарить».
Да, они будут целый день в компе. Да, куплю Мивину отдельно для этого дела.
Но это не смертельно.
На долго если их оставить - то они и макароны себе сварят, и горячие бутерброды сделают.
Если на 1 день - точно мивину будут есть :))
С мужем оставляла конечно же и в разном возрасте. Он еще и на работу ходил. И все равно они все справились. И с большим количеством детей, чем 1 штука
Могу еще 7 летнего ему «напарить».
Но это не смертельно.
Швендяю містами• 01 сентября в 07:48
Автор, в дорозі 2 доби це теж фастфуд, залиште в спокої сина, нічого с ними не станеться, навіть, якщо тиждень харчування буде не збалансоване.
А на майбутнє моя Вам порада на правах дружини, чоловік котрої знає, що на кухні є стіл і холодильник - вчіть планово, по-тихеньку старшого обслуговувати себе і, якщо повезе тату - і йому дістанеться.
Я їжджу у відрядження на тиждень -два - то в морозилку заморожую готові котлети, тефтелі, порційно гуляш - всього потроху, в пюре, макарони, пельмені варе син, суп гуртом з татом.
Все буде гаразд, у Вас важливіша місія, не хворійте!
бибизяна• 01 сентября в 07:49
Коли треба у них випрямляються руки і ще жоден чоловік не вмер з голоду.
дожену і ощасливлю• 01 сентября в 07:53
Ответ дляМааарковная
Троль?
Да тут уже миллион лет никто реальные темы не создаёт, только заказные. И что теперь? Мы же радостно любую смакуем!
дожену і ощасливлю• 01 сентября в 07:53
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Это хороший опыт для обоих ваших мужиков!
Небалувана Галя• 01 сентября в 07:55
Ответ длядожену і ощасливлю
Та ладно, я створювала тему, мене теж тролем називали.