Пушап Мі мі• 01 сентября 2025

Вы замечаете, что нынешнее молодое поколение не стремится к браку и детям?

Почему? С чем это связано? Что вы думаете об этом?
Моторошні троянди• 01 сентября 2025
так не только молодежь, люди тратят энергию больше на интернет чем на себесподобных, не хотят строить отношения
Подмигашка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
И вы откройтесь , смотрю вам 2 года пандемии и 3 года войны как то то же на мозг повлияло …да же не хочу улиток обижать …
Слово -даже- на кацапській пишеться разом. Ось так , як я написала
Подмигашка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
А что плохого в том что человек понимает что в 20 лет учясь в институте и подрабатывая не потянет жену и детей
слово -учась - так потрібно писати
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
слово -учась - так потрібно писати
Не ну когда ответить больше нечего , только к опечаткам придраться и остается ))) тяжела жизнь у анонимов ! 7 лет пандемии на вас сильно отразилось …
Подмигашка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Ні, ні, баришня Люба, то повноцінні помилки
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Говорит человек с пострадавшей математикой))) 7 лет пандемии говорю оставили последствия
Подмигашка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
хе, не переводьте стрілочки). Я була розумна людина, і залишаюсь нею
А чого , в принципі, вас так ’заводять’ мої слова? Я ж під анонімом , а ви так звертаєте увагу
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Та да человек который считает , что работать на себя и развиваться то эгоизмом , очень умен и интеллектуален )))
Так же , как и вас мои ответы заводят , прям ядом дышите, ошибки находите , милейшее вы существо с интеллектом
Подмигашка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
так, вірно. Дякую за комплімент - я мила та розумна . Я просто не люблю , таких , як ви- які перекручують слова, у яких є тільки одна думка, це ваша, і вона є вірна. Знайте, що думки різні , як і люди різні. По лобі я вас стукнула за помилки , щоб не були занадто ’розумні’. Мені вже не цікаво спілкуватись з вами. Про що? Що ви мені хочете довести? Що всі зараз розумні, а тоді всі тупі були? Гарного вечора!
маминаБубочка• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
ошибки это просто ошибки, а не показатель интеллекта
вы себя называете разумной, хотя протаскиваете одни и те же нарративы про эгоизм, будто это что-то плохое
Шкідлива молекула• 01 сентября 2025
Ответ дляМрії у вирії
Они учились в школе и видели своих одноклассников)) у них нет иллюзий что у них родится принцесса или принц. У них банальный страх не прожить свою лучшую жизнь из-за проблемного ребенка.
А более старшее поколение в школах не училось и одноклассников своих не видело?
Страхованная• 01 сентября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А почему раньше не понимали люди? Почему именно это поколение «проснулось»?
Банально - від великої кількості відкритої інформації.
sur_sur• 01 сентября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ну, так психологи же всем рассказали про плохих родителей, особенно про мам) о том, как ещё долго нужно избавляться от своих детских травм) какие дети?
Відкушу все що стирчить• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну так. Блохерство в основному , то ж офігенна робота))) Чим ви читаєте? Чи ви хочете в моєму тексті читати тільки те, шо вам вигідно? Не відповідайте мені! Або краще розкрийтесь , щоб я вас внесла в чорний список. Розуму як у равлика. Про що з такою можна розмовляти?
Ну блоггерством и что? Воруют у вас что ли, вам какое собачье дело?
Осенние обострение, кидаетесь тут?
Рубаю олівлє• 01 сентября 2025
Ответ дляБасноплетка
Зачем рожать, когда в мире пц?
З цими цінами важко і себе прогодувати
Рубаю олівлє• 01 сентября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Посмотрели на своих родителей и передумали. Где то я им даже завидую
Так, я в дитинстві надивилася на батьків і з дитинства не хочу дітей
Танго утрьох• 01 сентября 2025
Сильно зросли стандарти. Життя, виховання дітей. Не всі тягнуть цей рівень, дехто (більшість) і на себе не заробляє, не те що на дітей. Бабусі -дідусі не допомагають з внуками (ну ніхто ж нікому нічого не винен), суспільство агресивне щодо жінок з дітьми... Мало хто захоче в таке вплутуватися.
Самоучка• 01 сентября 2025
Моїй сестрі 35, давно одружена, дітей не хотіла і не хоче.. живе в райцентрі. Працює секретарем. Мають маленьку квартирку, подарували батьки чоловіка) щаслива, - тобто живе скромне і тихе життя) чому не хоче дітей? Не знаю)
Танго утрьох• 01 сентября 2025
Ответ дляДайте подуться
А почему они должны стремиться к браку и детям ? Это их жизнь и их выбор. Нормально к этому отношусь. Это здравый подход. Когда сначала получают образование , находят нормальную работу , покупают жильё , находят надёжного партнёра для жизни и только потом создают семью и рожают детей.
А потім дорослі розумні люди і вже нічого того не хочуть)))
Танго утрьох• 01 сентября 2025
Ответ дляviter33
Женитися може й перестали, але розмножуватися - ні )))
І ті, кому дорого женитися і розмножуватися - утримують в Європі тих, кому не дорого)))
Ну і? Сам помер собі тихо, і голова не болить. Чи ви будете порівнювати рівень свободи людини з дітьми в без дітей? Та якби не діти, мені б впринципі було чхати, що станеться з цією блакитною кулькою
Дайте подуться• 01 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
У взрослых и разумных людей, с хорошим доходом , жильём , здоровьем как раз часто появляется желание создать семью и родить ребёнка. У них есть для этого всё необходимое.
Указка• 01 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну про який мозок ви тут кажете? У кого, в оцього нинішнього покоління? Сім років сиділи вдома через пандемію, чотири роки - через війну. Ви про що? Хочуть просто для себе жити, і працювати на себе. Егоїзм простий
А в чому проблема жити для себе ?
Самоучка• 01 сентября 2025
Головне, щоб їм так подобалося, а нам що?
Танго утрьох• 01 сентября 2025
Ответ дляДайте подуться
У китайцев полтора млрд. населения. Им то зачем переживать о демографии ?)
Всім є чого переживати про демографію, коли населення починає різко старіти. Кількість то є - молоді немає
Подмигашка• 02 сентября 2025
Ответ дляУказка
А в чому проблема жити для себе ?
Це ви так років через 30 скажете своїм діткам, ок? Вони вам: я живу для себе, а не для тебе, мамо. Тоді прийдете на порадницю , і сопельки розвісите, а-а, мене не чують і не бачать власні діти. А так дійсно, то ваші проблеми .
Самоучка• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Та всі живуть для себе, хіба ні?
Дайте подуться• 02 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Но это не значит , что молодёжь будет думать о демографии , а не о своей жизни. Если для молодых семей не созданы условия , то и рожать мало кто захочет.
Подмигашка• 02 сентября 2025
Ответ дляСамоучка
Та всі живуть для себе, хіба ні?
ні. Ну от ви дітей народили, ви за ними доглядаєте , лікуєте, піклуєтесь. То для кого ви живете? Для себе? Ні. На певному етапі -для діток
Самоучка• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ми їх народжуємо для себе)
Самоучка• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Моя подруга зараз забрала маму і живуть разом. Їй 39, мамі 60