У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:00
Ответ дляkrasotalisa
вас тут ніхто не підримує, ви же бачите, ваша думка непопулярна і дивна.
Ок
SantaMonika• 03 сентября в 17:01
Ответ дляYour Sweetheart
В купальник вас навіть в магазин біля дороги на пляжі не пустять
Шорти не підходять в школу
Я колись стояла в форі у черзі на касу.Переді мною стояла дівчина з голою сракою
В прямому сенсі. Але поряд було озеро, метрів 300, тож пускають нормально
Треба щоб школярі Києва, а особливо гімназії 109 імені Т.Г. Шевченка запустили флешмоб та прийшли завтра на навчання всі в шортах на підтримку тих дітей, яких не пустили до школи через такий одяг. Оце б та директорка рота свого завалила
Призедент он ходить в чому хоче
Чим діти гірші ?
Призедент он ходить в чому хоче
Чим діти гірші ?
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:02
Ответ дляSantaMonika
Призедент он ходить в чому хоче
Чим діти гірші ?
Призедент он ходить в чому хоче
Чим діти гірші ?
Ого,клініка яка
Попустіться вже зі своїми бубочками
Флешмоб)
Це ви одна з тих,хто Трампа засудив,бо зелі сказали костюма вдягти достойного?
Попустіться вже зі своїми бубочками
Флешмоб)
SantaMonika• 03 сентября в 17:04
Ответ дляYour Sweetheart
Ого,клініка яка
Попустіться вже зі своїми бубочками
Флешмоб)
Попустіться вже зі своїми бубочками
Флешмоб)
Я одна з тих, хто не переварює подвійні стандарти
krasotalisa• 03 сентября в 17:04
Ответ дляLizavel
Клиника, что вы не понимаете: может быть тепловой удар.
Це тріль, після фрази про трампа та костюм Зеленського все стало ясно
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:04
Ответ дляkrasotalisa
А це тут до чого?
krasotalisa• 03 сентября в 17:06
Ответ дляLizavel
Ой, глянула регистрацию : 30.08 это подружка директрисы той
вместе ездили костюмчик джинсовый выбирали
або навіть вона сама
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:06
Ответ дляLizavel
Asteroidea• 03 сентября в 17:06
Ответ дляeuhunter
Важен сам принцип. Договориться с девочками и устроить директору тот еще флешмоб. Тете явно пора на пенсию отдыхать от вредной работы.
В мене є знайома вчителька молодших класів, їй десь 1965-67 року народження, вже давно на пенсії, вийшла років 10 тому, коли вчителя могли виходити по вислузі чи то на мікро пенсію. Так от суть в тому, що вона вважає, що зараз як ніколи помітно професійне вигорання вчителів, їх неспроможність бути терплячими, стриманими та здібними адаптуватись під сучасний ритм життя. На її думку, поки в школі залишиться хоч 1 педагог пенсійного віку, школа вперед не рушить. Каже що в сучасній школі мають бути лише молоді вчителя, тому що сучасним дітям категорично не підходить радянська система навчання, а викладачі 60+ просто фізично не можуть працювати інакше.
Asteroidea• 03 сентября в 17:10
Ответ дляMerlana
Як воно таке намахане, то розбіжаться і ті вчителі, що є
Так може там увесь педколектив такий. Не дарма кажуть, що риба з голови псується
Ответ дляYour Sweetheart
Ну так шо,какие аргументы?))
На своїй сторінці у Facebook освітній омбудсмен Надія Лещик повідомила, що отримала два офіційні звернення від батьків. У них зазначалося, що діти були змушені залишати територію школи без супроводу дорослих у момент активної роботи ППО. В одному випадку директорка сказала учневі, що «школа – це не пляж», і відправила його додому, залишивши в стані стресу.
За словами Лещик, такі дії є не лише незаконними, але й такими, що становлять реальну загрозу життю і здоров’ю дітей. Омбудсменка підкреслила, що вимога носити шкільну форму не має юридичної сили, адже жоден закон цього не передбачає. Вона закликала адміністрації освітніх закладів зосередитися на безпеці учнів, а не на контролі їхнього одягу.
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:11
Ответ дляLizavel
Ну так шо,какие аргументы?))
Шо вам треба від мене? Перечитайте свої агресивні пости
Ідіть до ендокринолога і не психуйте
Моя дочка (13 лет) на линейку пошла в красивой вьішиванке и шортах из обрезанньіх джинс. На мои убеждения не реагировала и искренне удивлялась: а почему нельзя?
Никто ей в школе ничего не сказал, она уже 3-й день в них ходит.
А я помню, как в совковой школе меня математичка ругала за джинсьі.
Ответ дляfreedom_2015
Гадаю її показово звільнять ,щоб інші так себе не поводили і не наражали дітей на небезпеку
Это было бы замечательно. Нельзя таких психопатов подпускать к детям. Я сама в детстве подвергалась ужасному обращению со стороны ’педагогов’ в садике и младшей школе. До сих пор помню.
Ответ дляYour Sweetheart
Ідіть до ендокринолога і не психуйте
Вы первая начали нас, супермам,тут поучать.
Не умеете вести диалог и отстаивать свою точку зрения. Вас просто советчицы как муху по стеклу размазали.
Your Sweetheart• 03 сентября в 17:13
Ответ дляLizavel
Супермамою вас не назвеш
Я не буду кожній яжемамці відповідати, багато честі
Живіть далі в своїй ілюзіях
Я навіть ніде не написала, що директор права
А лише те,що шорти це не ок в таких місцях
Живіть далі в своїй ілюзіях
Ответ дляYour Sweetheart
Начальник може бути молодшим за віком
І так, прав у нього більше
Вам треба це розжовувати настільки детально?
Ніхто ж не має на увазі приниження гідності
Начальник може піти з роботи і після обіду, а підлеглі сидітимуть до 18
І так, прав у нього більше
І хто повірить?))) Ви в якійсь державній клоаці вибрались десь на щаблинку вище в ’харчовому ланцюзі’? То для вас є погані новини. За межами вашого світу люди живуть зовсім інакше. Це ті, які не хочуть ’страждати’. Ні в школі, на на роботі ні в будь яких інших місцях. Так і живуть своє життя, не сповнене дискомфорту. Спробуйте, може і вас сподобається
Ответ дляAsteroidea
Какая прекрасная педагог!
Но даже если сильно упростить: в школу под обстрелами пришли учиться дети. Вообще не важно, в чем и как. Бери и заботься о них как есть, как директор и ответственный чиновник. А учителя, которые тоже пришли под обстрелами, пусть учат детей.