У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляЛидия-51d4
а у вас сьогодні день неповаги до інших. Ви висловили свою думку, вас почули, дякую. Але не хамите тим, хто висловлює свою думку, відмінну від вашої. Чи вас так виховали?
Я не хамила ні вам, ні тій порадниці
Allka- skakalka• 03 сентября 2025
Как же она ненавидит детей ,нашла любую причину ,чтобы выпустить яд ! Таких как адо проверять у психиатра и делать недопуск на работу с детьми 😱
Ответ дляYour Sweetheart
Джинси допустимі взимку і в холод
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Джинси це майже те саме,що звичайні штани
Я особисто зиму переношу набагато гірше,ніж спеку
Ну про свої проблеми з білизною на інших не перекладайте
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Цікаво, як ви зручно прогинаєте розуміння ділового одягу під себе.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляJifferr
Бо джинси темного кольору то нормальний одяг
А не шорти з голими небритими ногми
Бессмертный пони• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
А не шорти з голими небритими ногми
О , боги ... уже и ноги брить обязывают ...
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ для Инна
Сама в джинсовом. Наверное, она себя чувствовала очень крутой, значимой и всемогущей в этот момент. Ну, что я могу сказать, директор с психическими расстройствами. Если есть возможность, лучше переводить детей в другую школу.
Гадаю її показово звільнять ,щоб інші так себе не поводили і не наражали дітей на небезпеку
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляlisulya
А якщо вчитель попросить з вікна викинутись?
А, як я Вас одним головних вчительських аргументів? Не боляче стукнула?)))
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляAllka- skakalka
не одна вона )))
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляJifferr
Прохання бувають законні і не законні. Якщо вчитель попросить закладки розкласти, виконувати?
так і мовчки ,він старший і має більше прав
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляJifferr
Ні, а ви знаєте вчителя, який таке міг попросити
?
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Начальник може бути молодшим за віком
І так, прав у нього більше
Вам треба це розжовувати настільки детально?
Ніхто ж не має на увазі приниження гідності
Начальник може піти з роботи і після обіду, а підлеглі сидітимуть до 18
І так, прав у нього більше
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Начальник може бути молодшим за віком
І так, прав у нього більше
як же вами важко ,вам не пора йти вже пити кров з студентів ?
Ответ дляYour Sweetheart
В 27 градусів втрачати свідомість?
Ну запакуйтеся в діловий костюм і постійне на сонці. В мій час мінімум двоє падали на лінійці, у сина одна дитина в класі як раз там, де вимагали форму, добре, що довелось переїхати . І так, я живу і працюю в Києві, не розказуйте мені про плюс 27
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Це вам важко,видно,погано вчились у школі
AnyaSkazka• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Начальник може бути молодшим за віком
І так, прав у нього більше
У вас комплекс прислуги, вам би психолога звернутися
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляJifferr
А скільки?
Я зараз на вулиці старшенної спеки немає
Бессмертный пони• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
О , уже и успеваемость советчиц оценили . А претендуете на хорошую воспитанность .
AnyaSkazka• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
А скільки?
То зайдіть в приміщення на південній стороні, бажано на останньому поверсі, з величезними рлзжареними вікнами і 30+ осіб в ньому.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляAnyaSkazka
Де таке у школі?)
AnyaSkazka• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Де таке у школі?)
Моя дитина зараз сидить в такому класі. В шортах, до слова. Дякую богу за адекватних педагогів.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляAnyaSkazka
Ні, вседозволеність це погано завжди
Далі будуть і в піжамах приходити з гуртожитків бо ачетакова