У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Бессмертный пони• 03 сентября в 15:27
Ответ дляYour Sweetheart
Бо батьки одягають дитину, а не чужі люди
Если чужие люди выдвигают какие-то требования к одежде и внешнему виду ребенка , то они должны и финансировать собственные хотелки .
Ответ дляYour Sweetheart
Ок,носіть
Але це не офісний дрес-код
Я працювала в офісі й ніхто не гасав у шортах
Сукні-брюки-спідниці були
Статут не затверджується батьками, бо школа виникла раніше ,ніж батьки зі своїми фривольностями
Але це не офісний дрес-код
Сукні-брюки-спідниці були
А яка різниця між шортами до коліна і спідницею-олівцем з розрізом до коліна? Чи вам саме слово муляє?
nabludatel• 03 сентября в 15:29
Ответ дляYour Sweetheart
Бо джинси темного кольору то нормальний одяг
А не шорти з голими небритими ногми
У дітей небриті ноги?
Бессмертный пони• 03 сентября в 15:29
Ответ дляYour Sweetheart
То штани можна носити
Почему директор школы , так ратующая за школьную форму , не в строгом шерстяном костюме , а в каком-то джинсовом недоразумении ?
Ответ дляYour Sweetheart
Я своїх поки не маю
Працюю в освіті і добре все бачу
Шортики в університет вдягатимете, там вже таких правил немає
Хоча з голим животом теж заборонено ходити і в декольте
А школа є школа
Працюю в освіті і добре все бачу
А школа є школа
Ось завдяки отаким ’працівникам’ освіти у батьків і дітей таке ставлення до вчителів
Your Sweetheart• 03 сентября в 15:36
Ответ дляАнна-d2d5
Взаємно
nabludatel• 03 сентября в 15:37
Ответ дляLyudaT
Якось ви вже в тролізм впадаєте, вам не здається?
Не в тролізм, а в крайню неадекватність.
nabludatel• 03 сентября в 15:41
Ответ дляJifferr
І так, якщо мене не влаштовувало вставати о п´ятій, я змінила роботу і встаю о сьомій, бо мені так комфортно. Ви можете терпіти будь які умови і вчити терпіти своїх дітей, моїх - не потрібно. Я не буду вчити дитину терпіти порушення закону, порушення умов праці і приниження, ви своїх можете вчити чому завгодно.
У цього коментатора немає дітей.
Тому й коментарі такі.... дивні.
Ответ дляAsteroidea
В моєму дитинстві такого не було. Я у старших класах доволі часто фарбувала вії і користувалась помадою, що правда не яскравою. Мені ніхто ніколи не робив зауваження. Та й спідниці були ультра короткі
у нас за накрашені губи одразу з комсомолу виключали і в характеристиуку неуд. Це означало що ВУЗ без шансів.
Меня больше во всей этой истории возмутило, что она детей типа домой переодеваться отправляла.
Родители могли закрыть квартиру, отправить в школу и привет. Или привезти на машине и оставить, зная, что ребёнок в школе.
Рисковать жизнями детей, в столице которую обстреливают. Реально надо быть дурой или пророссийской, чтоб подвергать жизни детей риску.
Гнать таких ’ поважных’ со стажем ссаными тряпками
Your Sweetheart• 03 сентября в 16:05
Ответ дляnabludatel
Неадекватні батьки ведуть дітей у школу як у ліс на пікнічок
Your Sweetheart• 03 сентября в 16:05
Ответ дляАнна-d2d5
То можливо, ви працюєте не на своєму місці? Школа - для дітей, а не діти - для школи.
Це двосторонній процес
Бессмертный пони• 03 сентября в 16:13
Ответ дляYour Sweetheart
Вызовите родителей в школу , поставьте им на вид и отчитайте хорошенько . А то ишь распустились .
Вот-вот , правильно . Еще 8 смайликов рукалицо мне поставьте .
Your Sweetheart• 03 сентября в 16:24
Ответ дляБессмертный пони
Заспокойтесь вже, яжемама
Батьки нехай вдягаються як хочуть, а дітей можна й пристойніше вдягнути
Бессмертный пони• 03 сентября в 16:26
Ответ дляYour Sweetheart
Заспокойтесь вже, яжемама
А это не вам решать , яжевчитель .
nabludatel• 03 сентября в 16:29
Ответ дляУсатая фея
как и ожидалось.. несчастная директриса уже на больничном.
То в неї є офіційний діагноз. Як і підозрювали тут багато коментаторів.
Тепер у неї буде час пролікувати осіннє загострення своєї хвороби. Багато часу, я сподіваюсь.
freedom_2015• 03 сентября в 16:29
Ответ дляУсатая фея
стара схема ,використовується директорами ,вчителями і депутатами
Ответ дляYour Sweetheart
Ок,носіть
Але це не офісний дрес-код
Сукні-брюки-спідниці були
Але це не офісний дрес-код
Сукні-брюки-спідниці були
У нас в офісі ще й кондиціонер був, якщо що. В шортах не ходили, бо холодно) пані директор обладнала кабінети кондиціонерами? І шкільні автобуси? Честь і хвала. Школа це не офіс.
krasotalisa• 03 сентября в 16:38
Ответ дляYour Sweetheart
Шорти це не одяг для школи
чому? Яка різниця в чому діти ходять в школу? Як це стосується здобуття знань? Мені важливо щоб моїм дітям було комфортно, зручно і не жарко. Це совок головного мозоку! Давно пора від цього відходити, в нормальних країнах ніхто не буде розказувати як одягатися моїм дітям.
Ответ дляYour Sweetheart
Нічого,в університетах теж не буде кондиціонерів
На заводах теж
Ну з універу мене в шортах жодного разу не вигнали. Правда на дверях однієї з лабораторій висіло попередження, що в купальних костюмах не можна, бо вони не проходять по техніці безпеки) Мабуть, були прицеденти