Начальник Анонимов• 04 сентября в 23:24
Як би ви віднеслись до гостей в післяпологовий період
Сестра чоловіка повідомила, що хотіла б приїхати до нас в відпустку на тиждень, назвала період, коли орієнтовно мене тільки випишуть з пологового. На мій подив і відповідь, точно ні, я буду не в змозі приймати гостей, відповідь- я ж приїду допомагати. Як би ви поставились?
Ms. Анонимная• 04 сентября в 23:25
Пояснила би відкрито, що мені це не потрібно і некомфортно
СМСница• 04 сентября в 23:26
Никого не пускайте и не соглашайтесь. Это кошмар. И дело даже не в периоде каком-то особом. А в том, что вы будете учиться быть мамой, при этом уже чувствуя ребенка. А вам будут давать сотни непрошеных советов, тыкать отсутствием опыта. Нечего там помогать. Вы сами справитесь с мужем, а вот нервы себе сделаете.
Наивная Хо• 04 сентября в 23:29
Если она нормальная, то норм, а если отношения не очень, то отказала бы
Вапщета• 04 сентября в 23:30
А вы просили её о помощи? Если нет, то категорически никаких гостей-помощников
Репетиторша• 04 сентября в 23:31
Ненавиджу гостей навіть на день. Тіпає від однієї думки, що перед цим хату треба вилизати. А тут на тиждень, ще й після пологів. Шліть її лісом
Лупаю цю скелю• 04 сентября в 23:31
Кажуть, в перші 2 тижні взагалі добре, щоб дитина була виключно з вами і чоловіком. Це формує особливий звʼязок в сімʼї, дає можливість налаштуватись на спільний лад, відчувати краще одне одного, з появою нового маленького члена сімʼї. На нас ображались всі родичі, що ми озвучили: всі відвідини через 2 тижні. Але пройшло багато років, і я досі вважаю, що все вірно зробила. Для нас було важливо провести цей час разом і зрозуміти, що до чого.
Сосиска_Втесте• 04 сентября в 23:33
Отказываетесь, вам надо настроится и подобрать режим. Побыть втроём.
KROX@• 04 сентября в 23:37
наверное, не зря в старые времена существовал такой обычай, примета, забобон, что до 40 дней ребенка никому нельзя показывать.
Деловитая• 04 сентября в 23:38
Ответ дляСМСница
Шкода мені ніхто не порадив такого після пологів. До мене приперлась свекруха, а я не змогла її виставити((
Проработник• 04 сентября в 23:38
У мене теж є невістка, дружина брата. Але мені і в голову б не прийшло ідея приїхати в гості до молодої мами з новонародженим. І допомагати я не буду допоки не попросять.
А Вам якщо не хочеться і не комфортно то озвучити це ротом. Образаться? То вже не ваша проблема
Карапулька• 04 сентября в 23:58
Ответ дляДеловитая
Те саме. Мені було незручно. Мама чоловіка все таки. Живе далеко. Приїхала на 2 тижні, по-моєму.
Апрель Ивановна• 05 сентября в 00:00
Я б точно була проти
Як згадаю... свекруха заходила ’помагати’
Дитина спить, я сиджу розмови розмовляю. Як тільки дитина прокинулась, моя свекруня - ох, треба йти, в ти (тобто я) відпочинь
Молода була , дурна... Зараз би не пустила на поріг, в справді відпочивала, коли дитина спить.
Помічники, вони такі цікаві)
Апрель Ивановна• 05 сентября в 00:01
Ответ дляДеловитая
Сестра... Моя щодня ходила)
Кривая спроса• 05 сентября в 00:15
Есть/была традиция после родов проведать роженицу, принести подарок малышу, одежду несут в основном, первый месяц у меня был крестный ход из родственников.
Луковая• 05 сентября в 01:27
Ну уж нет!
Мы даже родителям моим и мужа запретили приезжать после родов. У них было свое видение послеродового периода с советами наперебой, а мы с мужем хотели побыть сами и не трепать себе нервы. Они, конечно, обиделись, но это их право. Мы не пожалели об этом решении. Двое родов очень тяжёлые, мне нужен был отдых. Муж брал отпуск и мы с удовольствием первое время побыли дома с малышами, не отбиваясь от ненужных советов.
Не любовница• 05 сентября в 02:47
Сказать ’ Спасибо, дорогая, но я хочу побыть со своей семьей наедине и никого принимать не буду. Уважай наше решение’.
Престидижитатор• 05 сентября в 07:52
со мной в роддоме была мама. Потом у нас жила первую неделю. Все вместр меня делала. Я спала и была с ребенком.
Мені з донькою допомагала мама перші три тижні- готувала їсти, прибирала, розбиралася з груддю, але вона медичний працівник, чи буде все це робити сестра чоловіка? Якщо Ви їй довіряєте, то нехай приїде, а як відпочити- то категорично ні.
Ми взагалі нікого 40 днів не пускали і дитину не показували, і без того складно було
З горіха зерня• 11 сентября в 12:44
Скоро пологи, то теж не уявляю, щоб хтось до нас приперся й цей безцінний час з нашою дитиною своєю присутністю та порадами забирав.
А дійсно прям так важко щось робити з новонародженою дитиною, аби треба було когось на побутові справи? Зараз же ж всі блага цивілізації є - що то за прикол такий з допомаганням? Мама та свекруха колами вже ходять з цим ’прийдемо допомагати’, все відсилаю їх.