Снежнакомка• 05 сентября в 08:46
Чи варто робити мамопластику?
В мене 3 розмір, хочу 5. Чи варто? Може тут хтось робив ?
Снежнакомка
• 05 сентября в 08:48
Ответ длягодовасик
Для чего вам 5 размер? Грудь это ваш рабочий инструмент?
Подобається як виглядає 5 розмір
Nathalie27• 05 сентября в 08:50
Ответ дляСнежнакомка
Подобається як виглядає 5 розмір
Мені теж подобається. Тільки на інших жінках. А мені моє здоровʼя важливіше.
Петриківна• 05 сентября в 08:51
В теме про геев из канады фото учителя с сисями. Как может это нравиться? Лифчик с толстыми бретелями по жизни, спать невозможно, сиськи на коленях, если сесть. Правда учитель без лифчика) и вы троль 99%
Снежнакомка
• 05 сентября в 08:52
Ответ дляПетриківна
З чого це груди після мамопластикм мають обвиснути?
Лунтик-паунтик• 05 сентября в 08:53
для чего вам прилавок?
это выглядит бюджетно и вы тоже станете выглядеть более громозкой и дешевой
3 это уже такое себе, хуже чем аккуратная 2
Миллениалка• 05 сентября в 08:53
Ответ дляСнежнакомка
Подобається як виглядає 5 розмір
Вы просто не представляете количество осложнений и возможных ошибок, а вернуть ничего нельзя. Не делайте этого!!!!
Петриківна• 05 сентября в 08:54
Ответ дляСнежнакомка
Того шо сила притяжения.
Лунтик-паунтик• 05 сентября в 08:54
Ответ дляМиллениалка
почему нельзя вернуть? вытащит импланты, растянутую кожу уберут якорной подтяжкой
будет просто шов внизу под грудью и еще шов пеперек от соска вниз
красота
Миллениалка• 05 сентября в 08:55
Ответ дляЛунтик-паунтик
красота
Не всегда так, останутся шрамы, часто ассиметрия и тп
Лунтик-паунтик• 05 сентября в 08:56
Миллениалка• 05 сентября в 08:57
Ответ дляЛунтик-паунтик
я и говорю, красота
А, вы саркастически, та да, ещё та ’красота’
Херсон це Україна• 05 сентября в 08:58
Ответ дляЛунтик-паунтик
красота
+ прибрати імплантат в разі чого це *2 по вартості.
Ужгород• 05 сентября в 09:06
Пишу вам як власниця 4 розміру. Навіть не 5. Колись був 2-3. Операцій не робила.
Першою почала страждати спина. Я струнка, а груди великі. Сила тяжіння дає своє і спина страждає.
Спати незручно. Звикла вже, але потрібна певна нічна білизна. Голою спати не виходить, бо під грудьми пітніє (я взагалі не схильна до пітливосиі), або між собою линуть.
Білизна. Підібрати гарну - треш і квест. Тому що окружності мала -75, а чашки великі. Мало хто таке шиє. І в тому що є широкі лямки. Знайшла колись з гарними лямками - на плечах від ваги грудей аж впиваються.
Важко з одягом. Верх M-L доводиться брати і виходить що верх кофтинки в обтяжку, в до талії широке. І виглядає як масивний верх і низ на стегнах S-очка.
Або перешиваю.
Особливо проблема з зимовим та демі одягом.
Увага чоловіка і інших була і з 2-3 розміром. Тут більше точно не стало. Але я заміжня і мені не потрібно. А от уваги придурків стало точно більше, бо ’спочатку заходять груди, потім я’.
Навіть з супер гарним спортивним топом бігати і стрибати дуже незручно. Лежати на животі на лавці в спортзалі теж.
З плюсів - а нічого. Я себе і з меншими почувала добре і мінусів не бачила. Тобто нічого не додалось після того, як груди збільшились.
Це просто інформація для роздумів.
Або перешиваю.
Це просто інформація для роздумів.
Снежнакомка
• 05 сентября в 09:08
Ответ дляУжгород
Або перешиваю.
Це просто інформація для роздумів.
Або перешиваю.
Це просто інформація для роздумів.
В мене теж 75 тільки С...
Безпринципова• 05 сентября в 09:09
Сколько дур на свете. Ради того, чтоб поймать пару похотливых взоров мужла с улицы, готовы кроить себя. Вместо того чтоб любить себя, баловать , покупать себе вкусняшки и туры.
Ужгород• 05 сентября в 09:11
Ответ дляСнежнакомка
В мене теж 75 тільки С...
От і у мене так було
А тепер 75-Е. І знайти такий розмір нереально.
Купую 85-Е перешиваю. І то знайти важко, бо там вже посадка інша
Снежнакомка
• 05 сентября в 09:11
Ответ дляУжгород
От і у мене так було
Е це вже 5 розмір
Може і в мене виростуть. Мені всього 27
Ужгород• 05 сентября в 09:16
Ответ дляСнежнакомка
Е це вже 5 розмір
Може і в мене виростуть. Мені всього 27
В деякмх моделях 75Д, але ті що підходять 75Е купую. Ціна доречі космос.
І ще - завжди піднімається на спині де застібка. Як би не підганяла по окружності. Це теж не зручно.
В виросли в мене після двох дітей. І майже не обвисли.
ТрамвайGirl• 05 сентября в 09:16
Сглупила в свое время, потому кормила одной грудью двух детей. Результат - правая грудь прилично отличается от левой. Единственно, что бы сделала - немного уменьшила правую, если бы была уверена, что не будут последствий. Но проблема не так велика, чтоб рисковать.
Реанимация• 05 сентября в 09:23
Ответ дляСнежнакомка
Подобається як виглядає 5 розмір
Без одягу бачили, теж подобається? Примотайте пару динь відповідного розміру і походіть так тиждень не знімаючи взагалі. Тоді скажите, чи ще подобається
Инста_Богиня• 05 сентября в 09:27
Ответ дляСнежнакомка
Подобається як виглядає 5 розмір
Если у вас нормальный 3 размер , а не уши спаниеля, то не надо никакой маммопластики.
Цирк на дроті• 05 сентября в 09:29
у мене теж 75С. в одязі виглядає дуже класно.
автор, реально, підіть і купіть собі гігантський ліфчик, насипте туди зерна чи там солі і походіть так із тиждень. насолодіться увагою)))
тоді й вирішуватимете)
(троль)
тоді й вирішуватимете)
(троль)
Квітка Миру• 05 сентября в 09:30
Автор не морочьте голову, вы уже не один раз эту тему строчите.У вас всё равно нет финансовой возможности
УжеВотДа• 05 сентября в 09:50
Ответ дляУжгород
Піднімається по спині - значить неправильно підібраний розмір.
Повірте, в мене розмір більший. Сильно більший.
І 75Е неможливо знайти - ну не смішіть мене. Так, це не 75В. Але і не J
Ужгород• 05 сентября в 11:54
Ответ дляУжеВотДа
Я не писала, що неможливо. Важко знайти те що подобається і по розміру підходить. Ще ж сидіти повинно, бо розмір це не все. Одні груди сидять ширше, інші вужче, форма різна.
Мрії у вирії• 05 сентября в 12:09
Ответ дляСнежнакомка
Притяжение никто не отменял.
Я сделала операцию 7 лет назад с нуля до 3. Сначала стояла пару лет, а теперь как и обычная грудь отвисать начинает😬
УжеВотДа• 05 сентября в 13:21
Ответ дляУжгород
О, дісно. Вибачте.
Ви писали не неможливо, а нереально