Дверной_Проем• 05 сентября 2025
Хочу почати читати українських авторів, але боюся натрапити на графоманію.
З кого реально варто стартувати?
Я б такое не носила, но продаю• 05 сентября 2025
Ответ дляМама Карло
Та ладно. Там же премію за щось дали
За популярність серед фанатів спід-інфо, не інакше.
Зайченя• 05 сентября 2025
Якщо автора видали на папері, то це звісно не гарантія шедевра, але якісь редакційний відбір він пройшов. Ось вам і орієнтир.
Ответ дляМама Карло
Реалії українського життя у селі
Це так само як думати, що шоу Говорить Україна - це реальність українського життя. Це частинка, маленький пазлик реальності, найгидотніший і найсмердючиший, але показаний в масштабі порно.
Ответ дляfreedom_2015
нагадаю )))парафін у статевий орган для збільшення
Можна почати ще раніше. 14-тирічна дівчина робить мінет батьку свого однокласника.
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
я зараз Катю Бльостку читаю. ну, такоє. мабуть, я вже застара для її повчань)))))
Це легеньке іронічне чтиво, щоб не напрягати мізки, відпочити психологічно.
САМ_ТАКОЙ• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чому? :)
бо вона звичайна баба з провінції. неглибока і невдумлива. шо бачу, то і пою, не роздумуючи, а чому це так, і для чого, і кому ця писанина принесе користь.
ото тільки Даруся і нормально написана, але теж не для жінок з дітьми (а ми всі тут жінки з дітьми).
барабанщица• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Да ладно. Окрім декількох моментів, сюжет не крутиться біля сексу. Це не висока література, але читається легко, трохи етніки, побільше містики. Але сюжети - всього в них занадто, як і в персонажах.
Але так, з часом я розчарувалася в авторі. Їй сценарії писати краще.
Ответ дляМама Карло
Так-так. Враження незабутні. Що та автор курила, коли писала? На тверезу голову такий сюжет не вигадаєш
Вона в 90-ті вела колонку ’нам пишуть читачі’ в херсонській газеті. Хто не мав діло з таким, скажу, що туди зазвичай пишуть люди не зовсім психічно і психологічно здорові. От там і начиталася:)
Ответ дляСалт
Сергій Жадан ’Месопотамія’, ’Інтернат’, ’Ворошиловград’
Андрій Любка ’Карбід’
Марина Гриміч ’Клавка’ - про події 1947 року у Спілці письменників України
Андрій Любка ’Карбід’
О, плюс до Клавки.
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А жінки з дітьми читають якусь іншу літературу?
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ой, ні, не погоджуюся. Не все читала, але оті дві книги, що рекомендувала, дуже глибокі, на ’подумати’.
Ответ длябарабанщица
Сценарії для шоу Говорить Україна.
Я чесно прочитала Село не люди, потім почала продовження Добити свідка, але змогла прочитати, бо просто пробивало на ржач і в голові всі герої танцювали індійськи танці і співали джиммі-джіммі, ача-ача :)
САМ_ТАКОЙ• 05 сентября 2025
Ответ дляСалт
Андрій Любка ’Карбід’
о, я читала Клавку. гарно, але кінець скомканий якийсь.
Мама Карло• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Матір божа, цариця небесна
Ось звідки ноги ростуть. Вона переплюнула навіть Битву екстрасенсів
барабанщица• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Сценарії для шоу Говорить Україна.
От про аналогію з індійськими танцями - точно.
Та ні, на душещіпальний серіал би затягнуло ) Добити свідка я вже не читала.
барабанщица• 05 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В перший раз мені теж так здалося, коли перечитала - все там на своїх місцях оказалося.
Ще є продовження, про сина. Але я його ще не читала
Ответ дляМама Карло
Матір божа, цариця небесна
Але подивіться, як вдало зайняла свою нішу. Там її ніхто не переплюне:)
Мама Карло• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну для прихильників жанру ’ А що в тих селах робиться’ вона найкраща
Дівка в намисті• 05 сентября 2025
Ответ дляМама Карло
Люко Дашвар почитайте. Почніть з Село-не люди
то треш якийсь, особливо історія з парафіном в статеві органи. Нащо я це читала - сюжет заради сюжету і поворотів сюжету
Відкушу все що стирчить• 05 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Это чтобы сразу закончить с украинской литературой
То точно, прочитала багато років тому і досі такий післясмак неприємний від тих книжок
Мама Карло• 05 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Але ж прочитали. Не кинули. Значить затягує
барабанщица• 05 сентября 2025
Ще така прям жіноча-жіноча, але, як на мене, на один раз Дара Корній ’Троян-зілля’
Ответ длябарабанщица
Відразливі деталі, мені не зайшло
Ответ дляМама Карло
Але це не значить, що писанина сподоблоюась і ті книжку буде бажання ще раз перечитати
Дівка в намисті• 05 сентября 2025
Ответ дляМама Карло
Бо завжди дочитую до кінця книги, а раптом кінець здивує. Ні, не здивував, розчарував як і сама книга. Але треба слухати презентації Дашвар, вона з Херсона, дуже класні і варті уваги як і Кідрука. А на презентації книги Танець з кістками- пішла через 15 хвилин, ну не вміє автор тримати аудиторію і трохи шаблонно
Дівка в намисті• 05 сентября 2025
Українські автори варті уваги, просто не варто брати все підряд. Дуже легко читається сучасна українська проза (я читала дуже мало, подружка підсадила). Походіть в книгарню Є на безкоштовні презентації. У нас офігенні письменники і не тілько про українське село і вікове страждання українського народу.
Тишком_нишком• 05 сентября 2025
Якщо і рекомендувати Люко Дашвар, то я б почала з Молоко з кров´ю або Мати все. Ще подобалась трилогія Биті є.
Також люблю книги Володимира Лиса. Прочитала всі які знайшла: Століття Якова ( фільм нажаль розчарував, а книга - прекрасна), Соло для Соломії. Але обожнюю книги про давнє українське село.
Баба Йога• 05 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Мадам знает толк в извращениях.