ХуАнита• 06 сентября 2025
Токсикоз. Що вам допомагало?
Дівчата, прошу поради. Кілька днів тому почався токсикоз. Не нудить лише під час прийому їжі, а далі 10 хв і все, прям дуже погано. Це плюс до стану «вічно хочу спати». Ще й наступного тижня маю важливий іспит тривалістю 4 години, навіть не знаю, як на нього піти, а ще й здатиф. Може є якісь дієві методи, щоб знизити нудоту, що вам допомагало?
Херсон це Україна• 06 сентября 2025
Лично мне помогало только грейпфруты , только их ела , остальная еда всю рыгала
Херсон це Україна• 06 сентября 2025
Какой испыт в таком состоянии,брать справку и не здавать, 4 часа даже здоровый человек не высидит
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую. Мені наче кисле допомагає. Вчора на апельсиновому соці і цитрусових трималась, сьогодні руки посипало(
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Конфеты мятные с крестиком немного помогали, а так весь первый триместр все три беременности были мучения
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую, знаю. Але це не питання пересічного іспиту десь в універі, це мовний іспит, сертифікат мені треба вже «на вчора»😭
Начальник Анонимов• 06 сентября 2025
Ну тут все индивидуально, вон выше девушки грейпфрут помогал, а я от него рыгала дальше чем видела. Меня спасал соленый , перечный томатный сок, я его чайной ложечкой употребляла. У меня он убирал тошноту и чувство голода, а ну и помидоры
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
Кстати, и меня начало сыпать на цитрусы и бананы, прямо пузыри по лицу шли
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
В мене в першу вагітність якось не так рано почалось. І по відчуттях, наче не так сильно. Але то було давно, може вже забула як це фігово.
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
Вы держ службовець? Мне тоже надо сертификат получить(( но я пока в декрете
долой_лама• 06 сентября 2025
Мне юнорм кололи, с двойней у меня был беспощадный токсикоз, я рыгала даже от запаха воды
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
В каждую беременность свои «приколы»
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую. Теж томати рятують. Але лише поки їм. А далі..
Херсон це Україна• 06 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
А у меня ничего такого не было на цитрусовые, как всё индивидуально
МЕСТО_Встречи• 06 сентября 2025
Нудило від запахів, але не до рвоти. Терпіла. Все що надто пахло винесли з дому. Особливо погано було ввечері, цей період лежала біля відкритого вікна. Крекер, картопля без нічого
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Та, по правді, якщо бахнути літр апельсинового соку і заїсти мандаринами, то мене і в нормальному стані посипе🙈Але тепер ще ходжу і руки чухаю (відволікає від нудоти))
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Самое интересное, что никогда в жизни аллергии не было на цитрусы, бананы, 2 беременности не было, а в 3 Как пошла пузырями, родила и все прошло
БеллаДонна• 06 сентября 2025
Перша вагітність на яблуках, тільки вони допамагали. Другу тільки щоб зранку напитись мінералки Поляни квасової, або боржомі і клубніка..
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ні, це сертифікат після курсу іноземної мови. Але треба саме зараз отримати, бо далі взагалі не ясно, на скільки це все затягнеться і може прийдеться наново весь курс проходити(а це ще більш ніж пів року). Тут залишилось лише іспит здати. Лише..😢
Швендяю містами• 06 сентября 2025
я пораду дам, але дуже дуже обережно. вам не знаю, чи підійде. мені підійшло.
у мене обидві вагітності був жорсткий токсикоз, навіть на останніх місяцях мене вивертало по 5 разів на день. Засоби від нудоти не давали ніякого ефекту. Вивчила на другу вагітність протоколи інших країн, у Канаді та ЄС в таких випадках дають донорміл. Це французьке снодійне, дороге. Зараз точно рецептурне. Але допомагало ДУЖЕ пережити найтяжчі часи вранці.
Якщо що, сину майже 12, відмінник.
Слобожаночка• 06 сентября 2025
У меня во втором триместре начался прикол (мы делали ремонт на момент беременности) я всю неделю на работе ждала выходных, чтобы пойти в квартиру, открыть мешок шпаклевки и просто опустить в руки и колупаться в ней😆
Море Щастя• 06 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
Можно в день экзамена укол противорвотный уколоть
Слобожаночка• 06 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
Ну держитесь, удачи!
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ длядолой_лама
Ух, жесть. Співчуваю( Піду почитаю, що таке Юнорм, мабуть щось протиблювотне.
ХуАнита
• 06 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
В каждую беременность свои «приколы»
Я чогось себе налаштувала, що цього разу буде легко (з чого б це..). І прям не сподівалась, що вже в 6 тижнів так накриє.
Швендяю містами• 06 сентября 2025
почитала відповіді - і позаздрила місцевим жінкам. про справді сильний токсикоз вони і не чули, як колою та лимоном ’лікувалися’