Тюрюнь_Тюнь• 09 сентября в 14:24
Чи варто купувати продукти у “фермерських лавках”?
Чи це ті ж самі супермаркетівські, тільки дорожчі?
Царевна в уггах• 09 сентября в 14:25
Работала когда-то в такой фермерской лавке, так там заставляли стикеры переклеивать и просрочку втюхивать, типа ’свежее’
Особенно, это касалось колбасных изделий, молоко хоть на кефир шло,кислый кефир потом на творог
Донька подруги• 09 сентября в 14:30
В фермера, який вирощує/ виготовляє сам.
Але це потрібно їхати до нього і бачити все на власні очі
Творческий типаж• 09 сентября в 14:36
Знаю что такие лавки набирают в тех же местах у оптовиков на базах, как и теткньки с базаров. У нас никак не регулируется не скртифицируется эко/не эко.
Творческий типаж• 09 сентября в 14:37
Ответ дляЦаревна в уггах
Не боялись людей потравить колбасой?
Царевна в уггах• 09 сентября в 14:40
Ответ дляТворческий типаж
Не боялись людей потравить колбасой?
Я боялась, а бывший дыр нет
Викупана• 09 сентября в 14:41
Свекри купують на базарчику під домом ’фермерські’ дешеві сир і сметану, чесно кажучи, навіть в супермаркеті не така хімоза. Хоча, звичайно, є і нормальна якість, але коштує вона відповідно.
Дама-мадама• 09 сентября в 14:44
Якщо знаєте, кому ця лавка належить і що там за продукти - безперечно варто.
Я м´ясо так вже років 7 беру. Спочатку чоловік з жінкою їздили по селах, купували туші свиней, самі розробляли і продавали через соцмережі, з своєю доставкою. Потім розвернулись, зробили коптильню, стали копченості продавати. Потім додались півфабрикати - ковбаси, котлети, голубці, пельмені. Всією родиною працювали. Зараз вже мають своїх 2 магазини, продовжують торгувати через соцмережі з доставкою. Продукція завжди свіжа і якісна.
З молочкою те саме - вже років 5 купую в жінки, познайомилась з нею через колегу. В них величезне господарство, 7 корів, кури, гуси, качки, індики, своя пасіка. Торгують через соц.мережі, роблять доставку. Все дуже свіже і якісне.
Якщо маєте таких знайомих, то прекрасно.
Якщо це рандомні крамнички - то або шукайте реальні відгуки, або перевіряйте самі.
КапитанльнаЯ• 09 сентября в 14:45
В большинстве случаев, это всё маркетинг. Нет никаких мифических ферм, которые везут туда молоко с утренней дойки и вручную собранные сливки.
Это просто мафы по продаже продукции от небольших производств, которым слишком дорого заходить в большие сети.
Иногда, такая продукция действительно вкуснее массового производства. Но отнюдь не всегда.
Ничего не мешает вам просто попробовать продукцию и сделать выводы для себя.
АсобеннАя• 09 сентября в 14:56
Маркетинг. Типа той стремной обуви из магазина ’конфискат’, помню люди массово туда типа за конфискатом перли. Вот так и это, вроде как фермерские продукты
Губка Боб• 09 сентября в 15:26
Та ладно, є норм. В Полтаві смачні ковбасні є з натуральної сировини, молоко Леляківка, сири з ферми теж натуральні є. Впевнена, що багато де теж є. Але і хімоза буває під виглядом натур. Треба знати напевне
Ганцю в кєдах• 09 сентября в 15:51
Ответ дляДонька подруги
Ми так і робимо. Але це село, а не місто.