ПесиКот• 10 сентября 2025
Підкажіть про одягання в садку
Дитина 3 р почала ходити в садочок 7 день. Ніби адаптовується, але сьогодні один момент мене засмутив
Вранці холодно вже, вони ходили на прогулянку і донечка каже, що не вдягала куртку, нічого зверху. Вихователька каже, що бігала в туалет часто ( до того такого не було). Я так розумію, мабуть тому що змерзла на вулиці. Донечка в тоненькій кофтинці була. То ж тепер переживаю як далі має бути. Вихователь мав би одягнути їх, ну прослідкувати чи всі вдягнулись
там діти все самі роблять і в туалет і т.д.. А далі зима, дитина в 3 роки потребує допомоги ще щоб ті комбінезони правильно надягти , засунути замки і т.д. Якщо ніхто там не дивитиметься, то зразу болячки всі і полізуть від переохолодження
Мами, поділіться як у вас було в садочках
Дякую 🙏🏻
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
От віддала в садок і звикаю до того, що ви написали.
Моя і не їсть там(
Справді? Взимку майже не гуляють в садочках? Чесно кажучи, це й краще мабуть
Моя і не їсть там(
Від вихователя/садочка залежить.
Я в садочку працювала то ми гуляли завжди. Навіть в дощ виходили ) але у нас павільйон був великий, такий як велика альтанка) то там тільки добігти під дощем, а потім нормально гуляти можна.
І з речами ми з нянею завжди допомагали. У нас алгоритм був який постійно промовляли перший час з дітьми - що в якій послідовністю вдягати, з чим підходити за допомогою.
Ответ дляПесиКот
Так, я все розумію. Буду наголошувати, та і дитині казати, що треба вдягатись. Надіюсь вже не буде такого, не хочу, щоб дитина хворіла потім через це
Просто ще мала, не завжди скаже, що змерзла, надія на виховательку все ж
Це молодша група де половину дітей ще плачуть. І цілий день один вихователь. То великої надії не покладайте
ПесиКот
• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Порадите забирати додому?
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Від вихователя/садочка залежить.
Ви теж працювали одна на групі?
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви теж працювали одна на групі?
Сама на групі працювала кілька місяців, потім прийшла няня і працювали вдвох
ПесиКот
• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Якщо ви не працюєте - то для чого дитину у воєнний час віддали в садок?
Тому і віддала, щоб з часом вийти на роботу. Звісно планувала перечекати адаптацію, болячки і т.д.
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
А хто отримував їжу дітям, прибирав поки не було няні?
Прибирала я. Їжу або хтось з нянь з іншої групи забігав заносив, або сама бігала (у нас були двері між двома групами то вихователька «сусідка» могла подивитись і за моїми дітьми)
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Скільки часу ви вдягали сама зимою дітей в молодшій групі на прогулянку?
Ви гадаєте я дивилась час? ))) більшість дітей в 3 роки вже самі можуть вдягнутися, я поправляла, застібала, шнурки завʼязувала. Звісно що не за 5 хвилин вдягались. Але вдягались нормально, мокрий і червоний ніхто не стояв.
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Не садок, а шарашкіна контора.
Ну а що зробити якщо няня звільнилась різко, а нову ще не встигли знайти. А ще люди можуть хворіти, теж без попередження і іноді не тиждень
Тюрюнь_Тюнь• 10 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Так в садочку є завгосп, прачка, коридорна, що можуть підмінити няньку що захворіла
У них медогляд простіший ніж у нас ) бо вони з дітьми і їжею не контактують. Максимум може хтось прийде підлогу помити.
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ага групу ніхто не прибирає поки діти гуляють, зате так дбають про санітарний стан. І наскільки я знаю - всі працівники садочка проходять двічі на рік мед.огляд
Ванна Тазиковна• 10 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Моя і не їсть там(
Залежить від садочку. В нашому гуляли за будь якої погоди, в дощ і в спеку, в мороз, в туман. Тільки просили дітей вдягати у відповідний одяг
Потребую апгрейду• 10 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Порадите забирати додому?
Автор, нянечка там есть? Дайте ей 200 грн и попросите приглянуть пока ребенок привыкает. Одеть, раздеть и т.д. Будет помогать и пылинки с Вашего ребенка сдувать. Нянечка, не воспитатель.
ПесиКот
• 10 сентября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Немає, знаю що вихователь зараз сама там, не вистачає людей.. думаю виховательку попросити, щоб приглянула
Потребую апгрейду• 10 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Тогда она физически не сможет. Это жесть с трехлетками весь день без няни. И нарушение всех возможных норм. И по безопасности, и по санитарии.
Не знаю, как родителям в такой ситуации не страшно за детей.
dahashutka19• 11 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
17-18 було коли на прогулянку вели маю на увазі
Капець...в +17 куртку . Вихователі просто розуміють, що при такій температурі куртка не потрібна, дитина мокрюща буде.
ПесиКот
• 11 сентября 2025
Ответ дляdahashutka19
Не перебільшуйте, я теж в куртці була, не в зимовій звісно
Та й вони не бігали, а сиділи всі в будиночку