Брюлик в стразах• 10 сентября в 16:45
Переваги та недоліки Львова
Ми сім’я, яка буде переїздити із Запоріжжя.
Була декілька разів і зрозуміла, що вулиці, дороги для приватних авто мало пристосовані. Для мене це мінус.
Плюс - близько кордон.
Пупуговка• 10 сентября в 16:47
ну в центрі так, вузько, тісно. але ж є і сучасні райони, там просторо. Сихів розгляньте.
Зажуженная Жужжа• 10 сентября в 16:50
мені Львів енергетично взгалі не зайшов, я б туди не переїхала. От просто не моє місто, хоч і гарне.
Небалувана Галя• 10 сентября в 16:56
Ответ дляСмурфетта
Продавайте машину, трамваи ваше все!
25грн проїзд...невже водій львівського трамваю отримує більше ніж київський
Смурфетта• 10 сентября в 16:57
Ответ дляНебалувана Галя
Бензин в пробках выйдет дороже
Одні думки• 10 сентября в 17:00
Як з роботою?
Людей там зараз багато, місто переповнене, не сподобалося зовсім.
Якщо порівняти зі Львовом, яким він був 10 років тому, як різні міста взагалі :(
Я погнала• 10 сентября в 17:01
Для меня плюс был бы это граница, можно на выходные в Европу ездить, больше плюсов нет, ну кроме отсутствия шахедов.
Одні думки• 10 сентября в 17:02
І ще клімат.
Після теплого і сонячного Запоріжжя може бути важко.
Я б краще Вінницю розглянула, якщо робота віддалена.
Брюлик в стразах
• 10 сентября в 17:05
Ответ дляНебалувана Галя
Авторко, Ви плануєте на постійно переїхати чи тимчасово?
Постійно
Бабка_в_кедах• 10 сентября в 17:09
Дороги - повна дупа, вічні затори, гірше ніж в Києві колись було до 2022
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:11
В мене друзі живуть в Запоріжжі, у Львові пустує квартира - переїжджати навіть не думають . Двоє дітей
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:12
Ответ дляГрабля
Грязно, дорого, агрессивные люди, узкие улицы с толпами....
Це все приїжджі
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:13
Ответ дляНебалувана Галя
Трамвай 25 гривень?
Анчо Ус• 10 сентября в 17:14
Ответ дляБабуся Бетман
чого вони під шахедами сидять? діти нормально не вчаться? чи вони на бюджеті сидять?
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:15
Ответ дляАнчо Ус
От не хочуть і все. Діти вчаться, вони працюють.
Літом на канікули приїдуть і назад
Я погнала• 10 сентября в 17:15
Ответ дляБабуся Бетман
Как я их понимаю.
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:16
Ответ дляЯ погнала
Как я их понимаю.
І я б рідного міста Львова не поїхала нікуди
Небалувана Галя• 10 сентября в 17:24
Ответ дляОдні думки
І ще клімат.
А ще інший темп життя. Південні міста рано встають, рано забтихають, а у Львові ранком місто спить, зате ввечері двіж
Небалувана Галя• 10 сентября в 17:25
Ответ дляБрюлик в стразах
Постійно
Клімат Вас буде дратувати більше ніж вузькі вулички
Небалувана Галя• 10 сентября в 17:28
Ответ дляБабуся Бетман
Трамвай 25 гривень?
Я не помилилася. Чоловік був у відрядженні, його здивуванню не було меж (ми в Миколаєві зараз, де 10грн трамвай/тролейбус, 8 грн електронний білет, 15 грн автобус/маршрутка)
Майструю крила• 10 сентября в 17:29
Ответ дляЯ погнала
Відсутність шахедів? Ви жартуєте?
По темі- слабкими місцями Львова завжди були комунальне господарство, транспорт, клімат
Транспорт це просто сім кіл пекла, при теперішньому напливі людей це взагалі кошмар, Львів на таку кількість людей і машин не розрахований
При роботі з дому все стає значно легше, а якщо постійно треба добиратися, це пів дня на дорогу
Менталітет таки дуже особливий, не кожен може це витримати
З плюсів - гарне звичайно дуже місто, багато парків, відсутність великих промислових підприємств (особливо на контрасті з містами Сходу) що звичайно позитивно відбивається на екології
Бабуся Бетман• 10 сентября в 17:42
Ответ дляНебалувана Галя
Можливо, просто давно не їздила. Думала гривень 10