Оле Лукойе• 11 сентября 2025
Сегодня уехал ребёнок заграницу на учебу... плачу
Понимаю, нужно отпускать.
Но как же тяжело
Тётушка Лошадь• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
а ваше життя - зовсім нікудишнє, так?
нет, не так. мы с мужем работаем в Украине и зарабатываем деньги, чтобы дети не учились в убежищах под обстрелами
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
В Ужгорожді не вчаться під обстрілами
Тётушка Лошадь• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
В Ужгорожді не вчаться під обстрілами
спасибо, нам не хватит средств еще и снимать квартиру в Ужгороде.
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
то нічо. нікому скоро не вистачить. всі діти виїдуть, бо мамам Україна не потрібна - і країну можна буде здавати русні під кукурудзу з соєю.
Тётушка Лошадь• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Вы язвить зашли в эту тему?
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Вы язвить зашли в эту тему?
так. від відчаю
Бавовнятий Пупс• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
В Ужгорожді не вчаться під обстрілами
Маня, то ви?
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Маня, то ви?
любить Україну лише маня?
Бавовнятий Пупс• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
любить Україну лише маня?
Лише Маня строчить дурню
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Лише Маня строчить дурню
це не дурня. демографічну проблему самі ж українки своїм випихуванням дітей поглиблюють до непоправної катастрофи
Бавовнятий Пупс• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Ну власне українки й намагаються зберегти українців, тому й випихають дітей
Ви за пенсію переживаєте? Чи чого так?
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви за пенсію переживаєте? Чи чого так?
а те, що можна переживати за долю Батьківщини - для вас взагалі щось нереальне?
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Не забагато на себе берете?
Бавовнятий Пупс• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Ви зараз на якому напрямку і в якій бригаді воюєте за батьківщину?
Ждун с Нибиру• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Але ж не переживають. Значить людям не треба такої батьківщини. Все інше пропаганда
Янгол в камуфляжі• 11 сентября 2025
Я везу свого 23 вересня. Рада що вік збільшили і зможе після 18р приїзджати
Стебель березы• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Каждый сам за себя.
Батькивщина сильно переживает за территории, дома, инфраструктуру, предприятия, а самое главное людей ?
Доктор Варвар• 11 сентября 2025
Розумію((
Так само відпустила 3 роки тому. Самого.
Нічого, все владнав. І з документами, і з гуртожитком, і з побутом. Вже працює, на самоутриманні.
Все буде добре. Вірте, підтримуйте, на перші кілька років гроші готуйте)))
Але от їздили разом на море влітку - вже бачу - то самостійна людина, відокремлена, незалежна. І пишаюся, і сумую. Як швидко діти йдуть з нашого життя.
Ви собі десь перемкніться: на шопінг підіть, чи в кіно… Трошки часу - і звикнете.
Злюсь до кипіння• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
у вас нічо не получилось?
С чего такие выводы?
ПлакалаВАвто• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
А что в этом странного? Мамы тоже не нужны этой стране, только пап отлавливает как диких зверей, чтобы дальше набивать карманы военкомов. Пошла она в дупу.
Рожева юбка• 11 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Ви десь в Німеччині так переживаете за Батьківщину чи в Канаді?
Суцільна зрада• 11 сентября 2025
Ответ дляАнонім Перший
И моя поедет через 2 года, уже тяжело на душе
Война в Европе на носу
Суцільна зрада• 11 сентября 2025
Ответ дляOlya_Mirovva
Радуйся у него будет будущее
Идти в армию Европы?
Суцільна зрада• 11 сентября 2025
На Польшу ракета летела с 20тью дронами.Или уже все забыли?Разведка западная пишет о войне через 2 года