Оле Лукойе• 11 сентября 2025

Сегодня уехал ребёнок заграницу на учебу... плачу

Понимаю, нужно отпускать.
Но как же тяжело
Коварная Зая• 11 сентября 2025
Ответ дляПьяная вишня
Чоловіки завжди захищали свою країну. Так завжди було.
А от дітей треба рятувати.
Дивна логіка. Якщо рятувати сьогодні дітей хлопців шляхом виїзду закордон, то затра для порятунку країни не буде чоловіків. Схоже, що у вас є син і немає чоловіка.
Пьяная вишня• 11 сентября 2025
Ответ дляКоварная Зая
Є чоловік.
20 років разом.
Але чоловік з сином навіть рядом не стояли. До дитина якась безмежна любов.
Заради сина я готова все віддати.
Чоловік — то просто чоловік. Я його люблю, але він не є головним в моєму житті.
Мария10• 11 сентября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Зп маленькие,аренда космос.Чего там хорошо,если сами чехи ездят на зароботки,плюс война на носу.
В мене в Чехії живуть дівчата, які втекли від війни. Я до них їздила ще до того, як син поїхав на навчання. Тому маю собі уявлення яка оренда і зарплата. І як вони собі за пару років роботи машини купили і тд. Все таки там жити можна, якщо є бажання.
ХикориДикори• 11 сентября 2025
Ответ дляПьяная вишня
Є чоловік.
20 років разом.
Заради сина я готова все віддати.
шкода
Котогосподиня• 11 сентября 2025
Обіймаю 🫂 ❤️‍🩹 Мій у Бельгії, уже місяць. Ааа, як я сумую 😩 менша дитина періодично плаче за братом 💔
Радію, що не прив´язала його до себе, він не дуже скучає. А як же ж це далеко 😭
Гуру троллинга• 11 сентября 2025
Ответ дляПочекуха
Почитала я тему і так мені сумно стало… це ж ці діти квіт нашої нації навряд чи коли вже повернуться в Україну жити і працювати, дай Бог аби в гості до батьків могли їздити. Як же шкода і боляче що так доводиться цим усім дітям виїжджати не усім з доброї волі… сумна така тема і мам шкода дуже…
Я вже третій день на емоціях... Будували в нашому селі майданчик для молоді, там баскетбольні кільця, теніс, ну таке, для підлітків. Так от приходжу туди вчора, а мали встановити баскетбольні кільця, то лежать ті кільця запаковані.. . Я питаю у організатора, чого кільця не кріплять, а він каже, що роз´їхалися хлопці, тому тепер це вже не терміново. 6 хлопців віком 17-21 виїхали на минулому тижні і ще троє збираються до кінця жовтня вихзжати. І діти розумні, адекватні, майбутнє країни .. це шок... Моєму зараз 15, то також говорить про ’закордон’... Чого у нас для них немає умов хороших, ну от чого????😥😥😥
Olya_Mirovva• 11 сентября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Идти в армию Европы?
А у вас кроме армии есть варианты?
Вічний двигун• 11 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Все такие богатые платить за учебу и общагу?
У дочки все бесплатно. Еще и стипендия. Но она доктора делает
Непереможна• 11 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Что значит ’доктора делает’?
Русланка з гілки• 11 сентября 2025
Ех, у мене дочка переїхала в свою квартиру, яку ми їй подарували, на сусідню вулицю. Але мені без неї сумно, хоч і поруч
Вічний двигун• 11 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Что значит ’доктора делает’?
Докторат после магистра
Русланка з гілки• 11 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Что значит ’доктора делает’?
Мабуть же навчається в аспірантурі))
Непереможна• 11 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Докторат после магистра
А заграницей как-то перепрыгивают кандидата наук?
Вічний двигун• 11 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Там такого нет
Непереможна• 11 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Там такого нет
Наверное Доктор философии (PhD)
Вічний двигун• 11 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Наверное Доктор философии (PhD)
Доктора медицины
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Дипломы ЕС признаются по всему ЕС и почти всем странам мира
угу особенно польши. словакии и прибалтики , те же самые баристы и официанты что и у нас ,но все гордо учились...чтобы мамкам было чем хвалиться, да и после нидерландов не сильно нарасхват увы,если нет связей и не пишите что там это не работает, еще больше чем у нас
Непереможна• 11 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Доктора медицины
Спасибо, поняла
Котя_люлю• 11 сентября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Англійська
безкоштовно?
Бавовнятий Пупс• 12 сентября 2025
Ответ дляКотя_люлю
безкоштовно?
Грант
Янгол в камуфляжі• 12 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Збирала цілий рік. Так як можливості з чоловіком подорожувати немає. То всі грогі підуть на оплату вузу. Сам вуз недорого а от житло🥹
hrystia• 12 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
На статусі укр навчання в сина буде безкоштовним. Соціальної стипендії буле вистачати на оплату гуртожитка і харчування. Польща