Губной рояль• 12 сентября 2025
В чем сейчас для вас смысл жизни??
В чём сейчас для вас смысл жизни?Ориентиры остались те же, или война внесла коррективы?..
Пампушечка• 12 сентября 2025
Остались, получение удовольствия, положительных эмоций, моментов, когда ты был счастлив
Не заздріть тьоті• 12 сентября 2025
Не змінилися.
Я, чоловік, діти, рідні.
Почали будувати ще один будинок
Я, чоловік, діти, рідні.
Почали будувати ще один будинок
Свисток ля-минор• 12 сентября 2025
У меня сейчас жизнь обнулилась так сказать, новая страна и опять завоевывание места под солнцем, как 20 лет назад. Вот только мне уже не 20.
Сколько_мне_лет?• 12 сентября 2025
Ответ дляПампушечка
Дайошь: Украина - страна гедонистов!
Если шо, то я за. Хоть звучит и не очень, но гедонизм очень и очень уважаю.
Кринжова баба• 12 сентября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Я теж з Дрогобича))
Я не місцева, але живу тут четвертий рік. Дрогобич фантастичне місце, дуууже недооцінене.
ШанельКуКу• 12 сентября 2025
Ответ дляКринжова баба
Я теж))взагалі то з Харкова
Черговий по кухні• 12 сентября 2025
Ответ дляКринжова баба
Жить здесь и сейчас
смысл жизни сожрать кофе с пироженкой?
и люди еще лайкают
это что событие и важное действие, зайти в кофейню?
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
и люди еще лайкают
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
Муууумие• 12 сентября 2025
Смысл жизни это туда же куда и предназначение и в таком же духе...
Все просто на самом деле - родился, прожил счастливо/несчастливо и умер
Уравнобешенная• 12 сентября 2025
раньше планы были, сейчас нет, поняла что нужно просто делать-а там как будет, в мире неспок.ситуация даже если не война , то работа, дети, здоровье и так по кругу...я научилась радоваться от простых мелочей, поняла что радость -это привычка, теперь сама от себя кайфую и говорю себе-да ,ты классная)))
Бутерброд и я• 12 сентября 2025
Ну як сказати....Сенс життя зараз в моїй родині: син, чоловік і мама. Це все, що в мене залишилось. І моя найкраща подруга дитинства, вона мені, як сестра. Всі рідні померли, як раз по черзі перед війною. Звісно війна внесла свої корективи. Життя зараз на паузі.
Я тільки почала жити, дитина підросла, я змогла ходити на роботу, заробляти...І тут все почалось. Чоловік тепер нікуди не виходить, дім-робота. Дача (моя віддушина) стоїть тепер занедбана, бо ми їздили туди на машині кожні вихідні.
Їздити подорожувати, гуляти сім´єю ми тепер також не можемо.
Ще і постійні хронічні хвороби від стресів
дамаБезСобачки• 12 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
смысл жизни сожрать кофе с пироженкой?
и люди еще лайкают
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
и люди еще лайкают
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
Обоже... Людина просто живе.
Черговий по кухні• 12 сентября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Обоже... Людина просто живе.
так она позиционирует сожрать пирожное как смысл ее жизни
убогой
дамаБезСобачки• 12 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
убогой
Її право.
Меряю от 0• 12 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Син - самий головний сенс мого життя!
Скільки сину?
ПочтальЁнша• 12 сентября 2025
Сенс життя змінив вік, а не війна. Зараз сенс жити, радіти життю і зробити так щоб через років 20 у моїх дітей не було геморою зі мною. Суспільству віддала все що воно від мене вимагало. Тепер дивіз, ми сами робим своє життя цікавішим.
Меряю от 0• 12 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Здайте на права і їздіть поки без чоловіка
Бутерброд и я• 12 сентября 2025
Ответ дляМеряю от 0
В мене є права, але я не дуже здорова психічно, на АД, я не зможу водити. Да і без чоловіка все втрачає сенс. Там потрібна чоловіча рука, покосити, попиляти, перекопати тощо
Меряю от 0• 12 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Це у вас з початком війни трапилось?
ПочтальЁнша• 12 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
смысл жизни сожрать кофе с пироженкой?
и люди еще лайкают
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
и люди еще лайкают
жесть
хоть каждый день заходи, кто мешает
А чом би і ні. Це рутина. Кожен день ходити пити каву. І це дійсно радість, бо це стабільно серед світового хаосу. Поки в мене ранкова кава і гарний пейзаж зранку, доти життя продовжується.
Бутерброд и я• 12 сентября 2025
Ответ дляМеряю от 0
Це у вас з початком війни трапилось?
Від різних стресів, рецидивами: смерті, чоловік був в ато в 2014, війна...
Прагматик флегма• 12 сентября 2025
Сенс життя бути щасливою і здоровою.
Син дорослий, виїхав. З чоловіком розлучена.
Собака радує, нова машина радує, кожен ранок радує, що жива. А також друзі радують і кохана людина і тд