Ванна Тазиковна• 12 сентября 2025
За 5 днів сім´я з´їла 2 кг м´яса
Двоє дорослих і двоє дітей (8 і11). Це, мабуть, мало, але більше не виходить. Влітку більше з´їдали. А як у Вас?
Повітруля• 12 сентября 2025
100г сирого м`яса на 1 людину на день. Так це мало!!! Це недобір білка.
После шести ни-ни• 12 сентября 2025
Авторе, це по 100 г на день на кожного
Це хіба прям дуже багато?
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам не скучно это обсуждать?
Навпаки. А Вам)))?
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляВельшановна
Мы за день полтора. Трое. Я без мяса злая, сын тоже
Коли встигаєте, по півкіло на людину?
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляФоточки нема
А что этим мясом запихиваться? Куча других продуктов есть. Какие-то дурацкие переживания.
Ну залізо, феретин, амінокислоти...
Кубик Рубика• 12 сентября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам не скучно это обсуждать?
Вот из-за таких нудных мамашек я ни с кем из родителей друзей моих детей не смогла подружиться 😆
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляМавка
мы вдвоем за 2 дня съели 2,5 кг стейков и 500 гр вяленой утки и что?
Ви не працюєте, зранку до ночі їсте лише? Коли це все можна з´їсти?
Вельшановна• 12 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Коли встигаєте, по півкіло на людину?
В смысле когда? Обед и ужин.
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Авторе, це по 100 г на день на кожного
Це хіба прям дуже багато?
От я і думаю, що малувато.
Файна цьоця• 12 сентября 2025
Приблизно 1 кг в день. Нас троє: я, син підліток (спортсмен) і чоловік (працює фізично). Але ми молочку майже не їмо. А ще дуже овочі любимо. І фрукти.
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляВельшановна
В смысле когда? Обед и ужин.
Не працюєте, в школу не ходять діти, якщо є?
Вельшановна• 12 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Работаем, в школу ребенок ходит
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляВельшановна
Работаем, в школу ребенок ходит
А як тоді у вас обід виходить з собою судочки берете?
Ми просто в 8 їдемо з дому, в 18-20 повертаємося, не хочеться якось на ніч півкілограма м´яса з´їдати, та й не влізе стільки.
Мальчун-задирун• 12 сентября 2025
Ответ дляА я женатая
И ничего... жирные тоже должны существовать, для разнообразия видов
мечтайте. мясоеды не жирные. если вы не знали
Скокмоно - стокнуно• 12 сентября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А мы за день 3 кг тибонов нажарили, пол индейки, фрикаделек в суп грамм 600 и киш с беконом.
Видите - я тоже умею фантазировать.
Фантазия это стейки или утка?
Сегодня сержусь• 12 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
От я і думаю, що малувато.
Хотіла б я подивитись на чоловіка, який 100 грамами сирого (70 грамів готового м`яса) наїдається. Такі існують?
Напишіть будь-ласка, що Ваша сім`я їсть на сніданок, обід, вечерю?
Сегодня сержусь• 12 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Так а на роботі не їсте м`яса? Це ж також треба порахувати.
Xвостокрутелка• 12 сентября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам не скучно это обсуждать?
Это похвастаться
Ванна Тазиковна
• 12 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Чоловік щось їсть в кафе, якийсь плов, картоплю з битком щось таке, іноді мак. Я не їм, я не працюю, але і вдома не сиджу, по суті їм двічі, діти снідають і вже ввечері обідо-вечеряють. В школі не їдять.
Мавка• 12 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Вы дикая???нормальный стейк весит 700-800 грамм)с салатом легко съедается за раз мужчиной))