Пишу, не читаю• 13 сентября в 12:53
Чи може виїхати чоловік до 22 років, якщо він вже не призовник
а військовозобов´язаний?
На гарячій лінії прикордонної служби відповіли, що може виїхати. Хотілося б знати, чи це так насправді? Хто особисто має досвід?
Непозбувна Бентега• 13 сентября в 12:55
Может, если военно-учетный документ есть. С 18 лет все мужчины военнообязанные.
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 12:56
Ответ дляХвігура мічти
ви думаєте, що прикордонники збрехали?
Оператор якось так спочатку паузу витримав, перш ніж відповісти, наче був не зовсім впевнений у тому, що говорить
Хвігура мічти• 13 сентября в 12:58
Ответ дляПишу, не читаю
зателефонуйте ще раз
якщо не довіряти першоджерелу, то кому тоді довіряти, рандомним анонімам?
Тепличная• 13 сентября в 12:58
Ответ дляХвігура мічти
ви думаєте, що прикордонники збрехали?
Нет. Но за ответ по телефону ответствености никто не понесет
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 12:58
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нет, большая часть до 25 призывники, и только в случае окончания военной кафедры или имея старый статус ограниченно-годного, они стали военнообязанными до наступления 25 возраста
Хвігура мічти• 13 сентября в 12:58
Ответ дляТепличная
а за анонімну відповідь на форумі хто несе відповідальність?
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 12:59
Ответ дляХвігура мічти
зателефонуйте ще раз
Мабуть, перетелефоную-таки.
Але, можливо, чийсь син, чи племінник виїхав вже маючи статус військовозобов´язаного
Тепличная• 13 сентября в 13:00
Ответ дляХвігура мічти
Никто, но тут и опытом успешного прохождения погранконтроля смогут поделится
Непозбувна Бентега• 13 сентября в 13:00
Ответ дляПишу, не читаю
Военнообязанные с 18 лет, со времени постановки на воинский учет. А вот мобилизация с 25 лет на общих основаниях.
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:01
Ответ дляХвігура мічти
Ні, ну вибачте, якщо, наприклад не знаю нікого особисто, хто так виїхав, хіба ж я буду щось писати, навіщо?
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:02
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не буду даже спорить насчёт базовых понятий, лениво
Повітруля• 13 сентября в 13:02
Пишіть на сайт прикордонників
При перетині кордону буде підтвердження їх відповіді
Дайте згадаю• 13 сентября в 13:03
Ответ дляПишу, не читаю
Мабуть, перетелефоную-таки.
Листа електронною поштою надішліть і вам дадуть офіційну відповідь
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:03
Ответ дляПовітруля
Пишіть на сайт прикордонників
Залізобетонно 😁
Але це займе час
Непозбувна Бентега• 13 сентября в 13:04
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:05
Ответ дляНепозбувна Бентега
Именно так, приятно, что Вы разобрались - призовники та військовозобов´язані це різні категорії
ПультОт_БМВ• 13 сентября в 13:08
Ответ дляПишу, не читаю
Мабуть, перетелефоную-таки.
Зараз вам троє різних анонімів напишуть, що їхнього сина/брата/чоловіка не випустили. Ви свого залишите дома?
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:10
Ответ дляПультОт_БМВ
У мене донька, і взагалі ніхто з моєї сім´ї не виїхав і не має планів виїхати)
Хвігура мічти• 13 сентября в 13:11
Ответ дляПишу, не читаю
а навіщо тут пишуть побрехеньки про ’снялі с автобуса, сама відєла’
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:11
Ответ дляХвігура мічти
Поняття не маю, чесно))
Хвігура мічти• 13 сентября в 13:12
Ответ дляПишу, не читаю
Залізобетонно 😁
Але це займе час
то вам відповідь державного органа, який безпосередньо контролює перетин кордону, не потрібна?
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 13:12
Ответ дляХвігура мічти
Мені швидко потрібно, відповідь через тиждень вже неактуальна
Хвігура мічти• 13 сентября в 13:12
Ответ дляПишу, не читаю
ясно, троляка
ПультОт_БМВ• 13 сентября в 13:14
Ответ дляПишу, не читаю
’Хотілося б знати’
То навіщо тема? Для когось же ви це дізнаєтесь
Хвігура мічти• 13 сентября в 13:15
Ответ дляПультОт_БМВ
’Хотілося б знати’
та ще є миттєво, відповідь через тиждень не підходить
Пишу, не читаю
• 13 сентября в 16:45
Ответ дляПультОт_БМВ
’Хотілося б знати’
Так, по роботі треба
Тримбулька• 13 сентября в 17:32
Ответ дляНепозбувна Бентега
На учет ставлять в неполных 17