Сокодавка ще та• Изменено 13 сентября в 15:27

Морщины на висках во время смеха. Что с ними делают косметологи?

Какие процедуры? Какие менее опасные? Во сколько начинать нужно?
В смысле, когда уже серьезное провисание кожи, 30-35+
Мрії у вирії• 13 сентября в 15:28
Ботокс
На_оба_рот• 13 сентября в 15:30
в 35 колють ботокс
в 50 колють філлери

підіть до косметолога, обговоріть, що робити з вашим провисанням. ми тут заочно мало що підкажемо.
Цигарний шланг• 13 сентября в 15:44
Надо было раньше контролировать выражение своего лица и эмоции на нём
Сіточка• 13 сентября в 16:11
Ответ дляНа_оба_рот
в 35 колють ботокс
в 50 колють філлери

Добрий вечір, а ви експерт. 😅Ні. Філери чи ботокс колють за потребою. Іноді буває, що заповнюють філером, щоб прибрати зморшки а потім ботокс, щоб не утворювались нові.
На_оба_рот• 13 сентября в 16:16
Ответ дляСіточка
ну посмійтесь. мені 53 роки і якраз я колола вже все, що тільки можна. ´іноді буває´, що просто філером заповнюють гусячі лапки, після 50-ти.
Сіточка• 13 сентября в 18:28
Ответ дляНа_оба_рот
Буває, але не обовʼязково в 50. Можуть і а 30 - орієнтуються на потреби, а не на вік.
автор Сокодавка ще та • 13 сентября в 18:52
Ответ дляНа_оба_рот
в 35 колють ботокс
в 50 колють філлери

Стремно, племянница заканчивает мед, ботокс не рекомендует никому из близких..
автор Сокодавка ще та • 13 сентября в 18:53
Ответ дляЦигарний шланг
Как? Быть как вы пассивно-агрессивной и не улыбаться? Жить в боли?)
ЛолитаНеРазлита• 13 сентября в 19:53
Не відповідайте дрочеру, люди. Це тут далеко не перша така тема. Слово в слово було вже
автор Сокодавка ще та • 15 сентября в 02:35
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...