Рожева юбка• 13 сентября 2025

Вы донатите если у вас есть возможность, только на очень маленькую сумму?

Например, 100-200 грн не больше? Или неловко?
Результат:
вже голосів: 68
40 (58.82%) Да
21 (30.88%) Нет
7 (10.29%) Другое
Шумелка Мышь• 13 сентября 2025
Ответ дляПрилипало
я навіть на 20 грн інколи доначу (якщо це невідомі мені збори або людину не знаю )
а коли знаю то 500, 1000.
+ маю підписку на моно у Стерненка на 5т в місяць
Присуждаю вам высшую награду в категории лохстерненко!
Мэри Попкинс• 13 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Ещё и пишет так, как будто это достижение🤦🏼‍♀️спонсирует вора и рада
Шумелка Мышь• 13 сентября 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я тоже думала, что эра лохов донатеров закончилось 😂
Мэри Попкинс• 13 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Кастрюльки продолжают удивлять 😂
Чарівна патика• 13 сентября 2025
Ответ дляБелая котичка
Тварини мають картки?
У тій сфері також багато підлих людей, що спекулюють на почуттях
Це краще,ніж донатити на війну
Хто сказав,що волонтер то волонтер, в військовий то військовий?
Гарнюнька• 13 сентября 2025
Доначу😅 З подругами проводимо лотерейки, іноді подруги подруг щось купують і передають (шампуні, пасти, футболки тощо) і їздимо раз на місяць навішувати військових у лікарні. З травня 22. Ще тваринам допомогаю.
автор Рожева юбка • 13 сентября 2025
Ответ дляЧарівна патика
Це краще,ніж донатити на війну
Особисте знайомство.
Чарівна патика• 13 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Особисте знайомство.
Я не доначу на війну. Все
СМСница• 13 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
Вообще не доначу и не донатила . Всех кто это делает считаю людьми поддерживающими это кровопролитие. На животных- ок, но я спонсирую приют определенный
А раненым детям или взрослым? А на эвакуацию людей и животных, а также раненых? А на ПВО, чтоб в дома шахеды или ракеты не влетали? На помощь ВПО, которые остались без ничего. Это ведь все вышеперечисленное не на войну, а на помощь людям. Ну и животным само собой.
Аліса-90ae• 13 сентября 2025
Доначу але для власного спокою.в моє розумінні це прояв того що я пам´ятаю тих хто віддав життя щоб я зараз мала можливість робити донат
Белая котичка• 13 сентября 2025
Ответ дляЧарівна патика
Це краще,ніж донатити на війну
В моєму оточенні багато військових і пару іноземців, які полишили своі спокійні краіни, і іздять в гарячі точки і допомагають, як товарами, так і фізично
І я завжди знаю, що моі гроші ідуть за призначенням
Аліса-90ae• 13 сентября 2025
Але це не відміняє того що адміністрацію сайта кідстаф вважаю цілком прорашиzzzкими
Чарівна патика• 13 сентября 2025
Ответ дляБелая котичка
Ок
Чарівна патика• 13 сентября 2025
Ответ дляСМСница
Не доначу
Це обов´язок держави, а не мій
І у людини попіклуватись про себе шансів набагато більше
А у тварин як пощастить
Khmelnichanka• 13 сентября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Нет. Не вижу смысла кому то помогать, вам в случае чего никто помогать не будет
Помогают люди в случае чего.
Очень помогают.
Иногда - не знакомые с вами лично.
Файна_зупка• 13 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Помогают люди в случае чего.
Очень помогают.
Иногда - не знакомые с вами лично.
Ага, мешок пошире открывайте, чтоб помощь поместилась
Khmelnichanka• 13 сентября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Мне незачем открывать.
И я помогала, и мне помогали.
Файна_зупка• 13 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Мне незачем открывать.
И я помогала, и мне помогали.
Угу
На пів ставки• 14 сентября 2025
Є можливість, але більше не доначу.
Вже віддонатила... Раніше скидала від 2тис систематично, часто і 5-10тис грн. Зробила певні висновки з приводу доречності своїх донатів після декількох реальних ситуацій з ’волонтерами’ та військовими.
Тепер піклуюсь виключно про добробут власної родини і своїх близьких.
СМСница• 14 сентября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Не кажіть дурниць . Саме звичайні люди і допомагають. Працюю в бібліотеці. Додалося багато-читачів переселенців, які жалілись що ні посуду, ні подушок нема. То ми стали розказувати про це іншим людям , які приходять. І нанесли їм люди усього - і постіль, і подушки, й каструлі. Дехто навіть нове в магазинах купували, хоч і самі скрутно живуть. Звичайні люди.
А як нам донатять книги. Тільки за рахунок цього і живемо.
Від держави 20-30 книг на рік, капля в морі. Фонд старий. Аби не дарувальники, то нічого б було людям давати. Але ми шукаємо в інтернеті, в соцмережах, хто відгукнеться. З усієї України люди присилають. Нові, дорогі книги, які коштують 400-500-600 грн книга.
І як приємно, коли книги які зараз продаються в магазинах , стоять на поличках бібліотеки, новенькі, гарні, можна їх абсолютно безкоштовно взяти читати. І все це завдяки звичайним людям, які не кажуть що держава повинна, в просто допомагають, роблять що можуть . В нас дуже багато чудових людей. Прекрасних. Яким не байдуже проблеми інших.
А коли прильот був в сусідню багатоповерхівку, то найближча ветклініка на районі позбирала поранених котиків, лікували, потім прилаштовували, то звісно, чому б їм не донатити, якщо бачив все це на власні очі. Людей, які допомагають іншим дуже багато, їх значно більше ніж байдужих.
На паровозе• 14 сентября 2025
Доначу только на животных, от самых маленьких сумм до умеренных.
Ну шо не так?• 18 сентября 2025
Ответ дляПрилипало
а коли знаю то 500, 1000.
Стерненко 😂😂😂😂😂 Мені цікаво, ще хтось в сього прища, який торгував наркотою і викрадав людей, вірить? 😂