Гарні диньки• 13 сентября 2025
люди свідомо обирають бути бідними. Тема щоб попліткувати.
У кого біле пальто і хто не цікавиться долею знайомих, проходьте, будь ласка, повз.
Сама я абсолютна посередність, зарплату з 3-ма нулями не змогла б мати ніколи.
Але спостерігаю за дітьми подруг, знайомих, і дуже дивуюсь, але ж запитати у них не можу, чому не вплинули. Як ви вважаєте чим керуються такі діти і чому бездіють їх батьки? Або чому дорослі обирають погану роботу без розвитку і сидять на ній роками?
1. Дуже розумна дівчина, призерка олімпіад по фізиці та математиці, золота медаль, зно майже під 200 балів, бюджет у кпі. Червоний диплом і за бакалаврат, і за магістратуру. Працює…вчителькою робототехніки для маленьких діток. Отримує 40 тисяч. 26 років. Каже, що їй подобається.
2. Така ж історія, як із першою, бюджет в Могилянці. 25 років, працює смм менеджером. Амбіції були надзвичайно високі.
3. Школа - медаль, бюджет у вузі, працює журналісткою у маленькому виданні.
4. Справді толкова, розумна дівчина, добре навчалась, така амбітна і цілеспрямована. Перевелась на заочне, зараз працює продавцем у магазині.
5. Жінці 40 років, працює….офіс-менеджером за 30 тис - ʼну мені подобається, легко і нескладноʼ
6. Дівчина закінчила на відмінно вуз за напрямком ʼекономікаʼ, у 24 працює рекрутером за 25 тисяч. В той час як економісти у 30 можуть отримувати по 100 тисяч, вона у 30 буде отримувати 50.
7. Дорослий чоловік, у якого двоє дітей. Запропонували підвищення і стати керівником відділу. Відмовився. ʼЗапарно, ну і що, що зарплата вища. Відповідальноʼ
8. Чоловік працює у відділі закупівель у 45 років, зарплата 30 тисяч. Розвитку не хоче.
Чому батьки мовчать, а дорослі люди нічого не роблять? Ті, які можуть, ті, які здатні.
А потім винна держава і хто завгодно, тільки не люди, які свідомо обрали бездіяльність.
Коханозадовільна• 13 сентября 2025
Вам не набридло клепати теми про нікчемних відмінників та продвинутих двійочників? Кожен день теми
Бюст Березуцкого• 13 сентября 2025
Ну так да, каждый сам выбирает свой путь, не все хотят быть руководителями и брать ответственность на себя, рисковать и тд.
Дівчина Гілмор• 13 сентября 2025
Питання в іншому, чому роботодавці платять за таку роботу мізер, при тому вимагаючи диплом про вищу освіту
’Дорослий чоловік, у якого двоє дітей. Запропонували підвищення і стати керівником відділу. Відмовився. ʼЗапарно, ну і що, що зарплата вища. Відповідально’
Те ж саме питання, різниця в зп 5-7 тисяч, а мозгів виїбуть на мільйон.
Вподобайден• 13 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
І?? як на Ваш рівень зарплати і писанини це впливає?
Заздрить тим, хто в 25 отримує 25
Nathalie27• 13 сентября 2025
Людям так комфортно. Не всі хочуть світу білого не бачить, щоб заробляти більше і потім витрачати цю різницю на лікарів.
Щось не спиться• 13 сентября 2025
Я взагалі 12 отримую. Це мій максимум через здоров´я і сімейні обставини. Ну от така я є
Вподобайден• 13 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Вона цього ніколи не зрозуміє.
Вподобайден• 13 сентября 2025
Ответ дляЩось не спиться
У автора цього опусу не більше
Телячі ніжноСті• 13 сентября 2025
Ви на приколі? Ви бачили зарплати в Україні? Пів країни про 40 тис мріють і це недосяжно.
Файна пані• 13 сентября 2025
Ви з відділу кадрів якоїсь організації і розказуєте про ваших співробітників ? Чи Звідки ви знаєте їх зарплати цих людей
Вподобайден• 13 сентября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор вже пішла мріяти. Нема її тут.
Вподобайден• 13 сентября 2025
Ой, ви повернулися!
І вже нову тему вище склепали, про тих, хто не вміє заробляти
Рогнеда Карповна• 13 сентября 2025
Звісно, люди хочуть жити своє життя. Нерви й недосип коштують набагато дорожче за ті 10 тисяч уже через короткий час. Дивно не розуміти очевидного
ТебеОноНадось• 13 сентября 2025
знакомый,с красным дипломом, работает системным администратором. зарплата 21000 грн,а требований вагон.у других работодателей еще меньше зарплата.
БезникаЯ• 13 сентября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ну,можно иметь тридцатку,кто хочет,просто не хотят
Любовь Калистратовна• 13 сентября 2025
Я в Польше работаю на пол ставки. Можно работать на полную. Я отказалась. Так остаются силы на жизнь, на развитие в профессии. Мы не богачи. Но лучше я поеду в отпуск в Болгарию/Египет, чем в Турцию или куда то дороже, но буду высыпаться и будет время на кино, хобби, книги. Местные, и украинцы, тоже меня не понимают😄
Гарні диньки
• 13 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Я в шоке.30-40 тыс это что,мало?Слава Богу абы не хуже
А якщо говорити про Київ?))
Редисочка• 13 сентября 2025
Я в 30 работала в архиве с минимальной зп , тогда 6200 на руки .
Сейчас мне 39 , свой бизнес . Просто на работе обиделась и уволилась . Начала заниматься тем что нравится . Доход в месяц разный 70-120т может быть . Работаю в разы больше чем раньше , но мне нравится .
Докладальниця• 13 сентября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Так чем меньше зарплата, тем больше требований. Ещё и стандарт закрой 5 вакансий за бесплатно)
Тишком_нишком• 13 сентября 2025
у кожного може бути своя причина.
і це добре, коли людина займається тим, що їй до душі.
дивуюсь, звідки ви знаєте, хто скільки заробляє, я от нічиїх зарплат не знаю, крім чоловікової.
40 тис - це сума з трьома нулями, щоб ви знали. 40 000.
Да будет так• 13 сентября 2025
Зараз у молоді культ життя тут і зараз, а не культ досягаторства, не всі хочуть бути амбіційними заради наповнення чужої кишені. Молодь вибирає свободу, замість корпоративного рабства, роботодавцям не подобається, але все одно доведеться переформатувати умови праці. Дивлюсь по своїм дітям, вони вибирають роботу, яка дозволяє жити і це правильно, в них нема мільйонів, але на все вистачає. Вони самі вибирають куди і коли розвиватись. Я керівник вищої ланки, за останніх років 10, у відпустці без ноуту та телефону не була жодного разу. Постійно, щось трапляється і треба вирішувати проблеми, зараз потихеньку уходу в свій бізнес, там кошти менші, але є час на себе, сім´ю і розвиток тих навичок, яких хочу я, а не які вимагає чужий бізнес. Досвід різний отримала, це мені допоможе в своїй справі, але багато часу втрачено, два розлучення, діти виросли, була в 38 країнах, 90 відсотків з яких, тільки по роботі.
Джага-джага• 13 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
А якщо говорити про Київ?))
Так Київ і є, 40 тис це дуже багато, у мене 17