Гарні диньки• 15 сентября 2025
Розсудіть?
Мій чоловік у весь в боргах, живемо окремо.Відносени майже на межі . Його відправляють у відрядження він приїжджає і починає через день ходити в кафе. Постійно зустрічається з колегами і бухає. Я сказала, що мені це не подобається, що це ображає мене . Я залишилася сама з дітьми, намагаюся вижити він мені дає 10 тис . Діти не його, боргів багато дуже сильні сварки він ще 5 днів буде у відрядженні і в нього розписано де і з ким він буде вже бухати . Дзвонить мені на відео і показує як вони сидять . Свої проблеми я вирішую сама . Сказав я буду бухати можеш розводитися .Незнаю що робити
Гарні диньки
• 15 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Так діти не його,що ви від нього взагалі хочете ?
Ну да , що я хочу це мій офіційний чоловік ми ще і вінчані , що я можу хотіти
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Живете окремо,відносини на нулі.Який чоловік вам там мерещиться?
Карапулька• 15 сентября 2025
Так а что здесь можно сказать? Оставьте человека в покое. Он не обязан содержать ни Вас, ни Ваших детей.
Метровий сантиметр• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Взагалі то в нього є обовʼязок переді мною .
Какой? И в горе, и в радости ? ))
Гарні диньки
• 15 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Так але він хоче врятувати шлюб по словам, а по діям зовсім інше
Карапулька• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Какой? Что именно он Вам должен?
Грушки-яблочки• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
А где папа ваших наследников с калькуты?
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Колишній чоловік платить аліменти.
Та ви просто нагла хапуга, трясете хлопів по всім фронтам!
РокерША• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Колишній чоловік платить аліменти.
Вы работаете?
Карапулька• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Слова для того, чтобы заняться с Вами сексом.
Гарні диньки
• 15 сентября 2025
Чого я повинна іти лісом ? Я його дружина. І притензії в мене до нього що він не допомагає мені а гуляє , а не за гроші взагалі то
Сільський ансамбль• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Он вам сказал , что будет бухать, можете разводиться... Какой брак вы там пытаетесь спасти?
Бред какой-то.
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ дляРокерША
Вы работаете?
Тролякою на порадниці за кусочок хліба
Метровий сантиметр• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Он уже ж послал вас и сказал разводиться ) Шо вы тошните до сих пор ))
Метровий сантиметр• 15 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Тролякою на порадниці за кусочок хліба
Ага, выживает как может.
Гарні диньки
• 15 сентября 2025
Я пішла і сказала що ми розлучаємося, він почав мене зупиняти і говорить не роби цього.
Пез Году Неделя• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Не хоче має право, розлучайтеся. Чи терпіть, як там ’Бог терпел и нам велел’ ви ж вінчана. Проблеми дітей покладаються на їх батьків або офіційних опікунів. Це ви і ваш колишній - усьо
Лепешечка• 15 сентября 2025
Поки в нього є борги і в запоях,до сім’ї йому на жаль нема ніякого діла,і мабуть тут дійсно нічого радити
Він зараз сфокусований на іншому,на жаль
Вам можу побажати щоб скоріше завершилась ця ситуація,як найкращим образом для вас!
Метровий сантиметр• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
Этот сюжет сильно тупой )
Сільський ансамбль• 15 сентября 2025
Ответ дляГарні диньки
И вы..??? Что дальше? Конечно же прислушались к вашему умному мужу и не пошли разводиться?
Маргиналы какие-то.
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Маргиналы какие-то.
Ето сувориє,жосткіє міліцейскиє пенсіонери