Царівна Жабка• 15 сентября в 17:49
Так, а с б/у трусами что?
❗️Для орендодавців діятиме спеціальний податковий режим — якщо річна сума доходу не перевищує 6,7 млн грн і використовується окремий банківський рахунок, податок становитиме 5%. Для дрібних орендодавців і продавців (до трьох угод на рік на суму до 2 000 євро) діє спрощений порядок — вони можуть не відкривати окремий рахунок і не оформлювати підприємницьку діяльність.
Так если 10 трусов и одну майку продашь, это уже 11 угод, а не 3, для этого ФОП что ли открывать ?
Пес Патрон• 15 сентября в 17:51
Ответ дляСамохвалова
До чого тут орендодавці, ви труси знаєте в оренду?
Клікбейтний заголовок
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:51
Ответ дляСамохвалова
Читайте весь текст, а не только название.
Слово продавц в тексте ни о чем не говорит?
Для дрібних орендодавців і продавців (до трьох угод на рік на суму до 2 000 євро) діє спрощений порядок — вони можуть не відкривати окремий рахунок і не оформлювати підприємницьку діяльність.
Самохвалова• 15 сентября в 17:52
Ответ дляЦарівна Жабка
Я прочитала, а ви читали те що копіюєте?
Ще раз питаю труси, продаж трусів яким чином стосується оренди?
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:52
Ответ дляСамохвалова
Ещё раз !
Читать надо внимательно
Это что ?
-Для дрібних орендодавців і продавців (до трьох угод на рік на суму до 2 000 євро) діє спрощений порядок — вони можуть не відкривати окремий рахунок і не оформлювати підприємницьку діяльність.
Читать надо внимательно
Это что ?
Самохвалова• 15 сентября в 17:53
Ответ дляЦарівна Жабка
Ещё раз !
Читать надо внимательно
Это что ?
Читать надо внимательно
Это что ?
Все це стосується оренди приміщень ( продаж та оренда) автор ви малоосвідчена зовсім?
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:55
Ответ дляПотребую апгрейду
Я вот тоже не могу понять про эти 3 продажи в год.
Бред полный. Несут чушь про стандарты ЕС, а там годовой необлагаемый минимум 5 тыс евро и больше. В Польше 30 тыс злотых, а у нас 17 грн !
Happiness13-Ukraine• 15 сентября в 17:55
Ответ дляЦарівна Жабка
У вас труси бу по 200€ за штуку? Ви гонітє? 😂
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:55
Ответ дляСамохвалова
Нет, это касается любых продаж
Самохвалова• 15 сентября в 17:56
Ответ дляЦарівна Жабка
Їдьде в Польшу
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:56
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Не важно сколько они стоят, там же написано до 3 продаж в год! не важно они 5 грн или 200 евро
Самохвалова• 15 сентября в 17:57
Ответ дляЦарівна Жабка
Да
Ну тоді у вас є один вихід - відкривати фоп і платити податки. В чому ваша проблема?
Потребую апгрейду• 15 сентября в 17:57
Ответ дляСамохвалова
Ні)
Ну а почему тогда людям с налоговой письма уже приходили, было 5 продаж до 3 тыс грн общей суммой за год.
Самохвалова• 15 сентября в 17:57
Ответ дляПотребую апгрейду
Кому? Де листи? Одна баба казала
Happiness13-Ukraine• 15 сентября в 17:57
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:58
Ответ дляСамохвалова
Їдьде в Польшу
Что значит едьте в Польшу ? Они врут про стандарты ЕС, а там и близко нет такого !
Потребую апгрейду• 15 сентября в 17:58
Ответ дляСамохвалова
Кому? Де листи? Одна баба казала
Была тема здесь
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:58
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Самохвалова• 15 сентября в 17:58
Ответ дляПотребую апгрейду
Была тема здесь
Якщо людина вийшла з ліміту 50 тисяч - будуть листи
Царівна Жабка
• 15 сентября в 17:59
Ответ дляСамохвалова
Для продажи 5 б/у тряпок в год ?
Happiness13-Ukraine• 15 сентября в 17:59
Ответ дляПотребую апгрейду
Была тема здесь
Ага, і як з´ясувалося в тій темі лист з податкової був до онліфанщиці 😂
Нє то пальто, як то кажуть
Самохвалова• 15 сентября в 18:00
Пр законодавству ви маєте право раз в рік подати декларацію та сплатити податки. Чого колотитесь я не розумію взагалі
Happiness13-Ukraine• 15 сентября в 18:00
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Самохвалова• 15 сентября в 18:00
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Нє то пальто, як то кажуть
Отож)
Потребую апгрейду• 15 сентября в 18:00
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Нє то пальто, як то кажуть
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3757021. Вы прикалываетесь?