Чебураха з перцем• 16 сентября в 08:23

Чоловік боїться йти на операцію, аденома простати, каже не те відріжуть

Під заг наркозом в приватній клініці
Буде проведене дослідження і одночасно вирішення проблеми
Каже як я можу точно знати що там робитимуть.. може зайве виріжуть щоб цінник спецом збільшити
#Пойду_кгадалке• 16 сентября в 08:29
А толку з того його ’зайве відріжуть’, якщо не вилікує простату?
Істеріомама• 16 сентября в 08:33
Тема настолько глупа, что даже слов нет. Уровень троллинга дно.
Помилуйте мадам• 16 сентября в 08:37
Дебил. У меня папа умер от рака простаты. Пусть сидит. И ваш отправится туда со временем
Планшетница• 16 сентября в 08:37
Боїться, що голову відріжуть?
Марафетчица• 16 сентября в 08:43
Свекру моєму таки відрізали зайве, тепер повне нетримання сечі :(
Форточка• 16 сентября в 08:44
Не про те боїться, поки невелика хай терміново оперує, бо може перекрити сечові канали і от де біда буде.
Але ускладнення можуть бути після операції, про такий момент потрібно уточнити у лікарів.
Форточка• 16 сентября в 08:46
Ответ дляМарафетчица
У мого родича, чоловіка сестри, також часткове нетримання, вже майже рік пройшов.
Файна пані• 16 сентября в 08:51
Боїться в приватній - нехай йде в державну лікарню, але проблему потрібно вирішувати
Небоброїдка• 16 сентября в 09:08
Автор, а скільки коштує така операція в приватній клініці? Плануємо татові в державній робити, як раз буду сьогодні дзвонити
автор Чебураха з перцем • 16 сентября в 10:47
Ответ дляНебоброїдка
Так різниця і ціні від 30000-70000 досі не ясно скільки платити