Продаю витрішки• 16 сентября 2025
Після обіду нападає жор(((
До обіду їсти взагалі не хочеться, а от потім постійно хочу їсти. Поїм і через деякий час знову йду подивитись що є смачне
А ввечері то взагалі
Постійно відчуває що голодна, переїдаю вже, і це реально лякає.
В кого така сама проблема?
А ввечері то взагалі
В кого така сама проблема?
Грабля• 16 сентября 2025
А если серьезно, может это у вас сахар скачет, может проблемы с желудком, может из-за недобора калорий утром или в целом по жирам или белкам..
Голодаю• 16 сентября 2025
У мене жор після сніданку. Але якщо я хочу їсти, то й їм звичайний збалансований прийом їжі, а не бутери чи смаколики. Фарширований перець, картоплю з печінкою, плов + салат+фрукти.
Личко Невеличке• 16 сентября 2025
Так, а где проблема. Я ещё не ела, не хотела, сейчас нападет голод и жор Это будет мой типо завтрак, потом поздний ужин будет.
ОбережнаЯ• 16 сентября 2025
Це проблема мозку, він не сприймає сигнали про ситість.
Спробуйте їсти повільно, обовʼязково дивлячись на їжу, в тарілку, тобто не гортаючи стрічку новин або дивлячись серіал. А одразу після обіду та вечері намагайтеся відволіктись, в ідеалі вийти на 15-20 хв на прогулянку.
У вас є зайва вага і чи достатньо жирів в раціоні?
Грабля• 16 сентября 2025
Бывает, что со здоровьем все ок, просто поведенческое или нервное. Привычка своего рода + успокаивает, приносит радость.. Также есть индивидуальная реакция на продукты. Например, от яблок у меня жор) У кого-то нет и все ок. И т.д. просто понаблюдайте.
Пес Патрон• 16 сентября 2025
Автор, влаштуйтеся на роботу, не з дому. Щоб не було змоги ходити дивитися смачне. Куди ви ходите дивитися, ви вдома?
Просто звязда• 16 сентября 2025
Я завтракаю в 12-13, бывает и в 14, ужинаю в 19-20
Еще у меня перекусы в виде фруктов, ягод, семечек
В течение дня и вечером пью горячую воду
Вечером хочется есть - выпейте горячей воды) Я серьезно, попробуйте
Хочу в БАНю• 16 сентября 2025
В мене так , коли білок недоїдаю
Також снідаю десь в районі 13. Вечеря 19
ОбережнаЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Скільки вам років? Якщо ви білявка або білошкіра та світлі очі, то раджу мати хочаб легкий сніданок
Мейк-ап форева• 16 сентября 2025
Тільки хотіла така тему створити. Прийшла з роботи ,пообідати в 14.30 і рот не закривається. Сижу чекаю сирники, чоловік жарить
Голодаю• 16 сентября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А якщо ви темноока брюнетка, то нам все одно, як ви харчуєтесь
Просто звязда• 16 сентября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
48, полуседая)
ОбережнаЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Це характерно для жінок. У чоловіків частіше зашкалює грелін і вони відчувають голод до прийому їжі, можуть переїдати через сильний голод на початку, але якщо наїлися, то вже все, більше до холодильнику не ходять. У жінок навпаки, вони частіше за все не відчувають голоду допоки не починають їсти. А потім не можуть зупинитися через те, що мозок резистентний до лептину, особливо коли є хоч трохи зайвої ваги або інсулінорезистентність
100%• 16 сентября 2025
І в мене так, зранку можу не їсти і не хочеться.
Зараз поїла голубців, попила чайку з печивом, за печивом бігала декілька разів, потім пішла слив ще набрала.