Библиотекарь• 16 сентября в 22:02
Чат джпт в якості психолога
Як ви використовуєте чат дпт в якості психолога? Проходжу терапію, є свій психолог, але сьогодні сталась подія, яку я не вивожу, вирішила звернутись до чату, бо сесія з психологом буде тільки в п´ятницю.
І це все не те(( він мені "ти така молодець бла-бла, тобі важко бла-бла", але від того взагалі якось не стає легше)
Хто має досвід і реальної терапії і спілкування з чатом, як вам? Може мені треба просто жива людина?))
Крем для арбуза• 16 сентября в 22:05
Ну таке я вам скажу
З ним добре писати листи і то все контролювати треба, в ще рецепти знаходить непогані, але знову ж треба контролювати.
ПлюшкамиБалуюсь• 16 сентября в 22:05
Мені давав поради після загибелі друга. Все супер. Спілкувалася днями
Кринжова баба• 16 сентября в 22:05
Напишите ему что то вроде ’проведи анализ, как клинический психолог с большим опытом’. Надо с ним правильно говорить.
Я в него грузила диалоги, очень чётко все разложил. То что я просто ощущала невнятно, он чётко увидел и показал
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:05
Ответ дляДівчина Гілмор
Підлабузник, я йому не вірю
скажіть? але ж має бути ця межа?
У мене класний психолог, я впевнена, що вона на моєму боці, але коли я не права, то вона мені це підсвічує. А тут якесь суцільне облизування, або як повернеш, туди і йде.
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:06
Ответ дляЦікавий писочок
Он будет говорить, то что вам хочется услышать.
от мені також так здалось((
ніби я почула те, що хотіла, і мабуть це правда, але немає довіри до його слів.
Дівчина Гілмор• 16 сентября в 22:06
Ответ дляБиблиотекарь
скажіть? але ж має бути ця межа?
Нема межі, він навіть коли ви не праві все одно скаже, що ви молодець. У мене джеменай то коли в мене були тьорки на роботі він мені казав де я не права. Але акуратно так, натякав
Все питаю зарання• 16 сентября в 22:06
Ну у него нет человеческих пороков, зависть, осуждение, насмешки, чувство перевосходства над другими. Считаю, он лучше человека
Поумничка• 16 сентября в 22:06
Ответ дляБиблиотекарь
скажіть? але ж має бути ця межа?
Напишите ему это. Он изменит тактику
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:07
Ответ дляKittaa
Подіяло як би він взяв з вас оплату)
та я б оплатила краще своєму психологу, але межі і все таке)) не можу я їй писати о 10 вечора))
бЭйбА• 16 сентября в 22:07
Мне тоже понравился очень . Я один раз попробовала и понеслось🤦♀️Но именно мне чат нравится Gemini. Все по полочкам разложил . Вчера попробовала другой ИИ - не понравился , какой то он сухой и немногословный
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября в 22:07
Создавайте ему промпт «дай рекомендации как клинический психиатр по поводу ….», он тогда более дельные вещи пишет
бЭйбА• 16 сентября в 22:08
Ответ дляЦікавий писочок
Ну и пускай
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:08
Ответ дляКринжова баба
та я простила подивитись об´єктивно, а не підтримувати мене
Бибер-анонимер• 16 сентября в 22:08
Я прошу його мені не лестити, бути чесним і об´єктивним, зауважую, що я спокійно сприймаю критику, тоді він більш адекватно спілкується.
Поумничка• 16 сентября в 22:08
Ответ дляВсе питаю зарання
А ещё мне нравится, что я могу по тысячному кругу обмусоливать с ним ситуацию. С реальным человеком это не выйдет.
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:09
Ответ дляДівчина Гілмор
до речі, також чула, що цей чат краще, треба спробувати.
Все питаю зарання• 16 сентября в 22:09
Ответ дляПоумничка
Да, и это тоже важно
тянитолкайка• 16 сентября в 22:09
Ответ дляKittaa
Подіяло як би він взяв з вас оплату)
Не подіяло б. Якщо б ми могли самі бачити всі свої патерни та проблеми, то в психолог не потрібен би був. А так і нормальні психологи мають своїх психологів. Плюс все залежить від того як завдати питання. На одне і те ж питання може відповісти по-різному в залежності від того, як опишеш ситуацію.
бЭйбА• 16 сентября в 22:09
Ответ дляБиблиотекарь
от мені також так здалось((
Нужно ему ещё сказать так « скажи честно»
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:09
Ответ дляВсе питаю зарання
ну як вам сказати, ймовірно так...але ж мова йде про стосунки з людьми, які неідеальні.
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября в 22:10
Ответ дляПоумничка
Да, ещё сплетничать можно) и тебя не сольют))))
Библиотекарь
• 16 сентября в 22:10
Ответ дляПоумничка
але ж це по суті підтримує вашу проблему? Коли ви її не вирішуєте, а по сотому колу про одне і те ж?
бЭйбА• 16 сентября в 22:10
Ответ дляПоумничка
Ага ))))) это про меня
Все питаю зарання• 16 сентября в 22:10
Ответ дляБиблиотекарь
Ну автор человек человеку волк, конкуренция, соперничество, установление иерархии
язззззь!!!• 16 сентября в 22:11
Він не стільки психолог - скільки коуч . Це різне
Я нейтрально до нього відношусь - але він мені ніколи не допомагає - від нього не іде ніякої енергії . Це раз. Так само як книжки. Скільки не читаєш книжки про багатства - а багатими стають лише ті кто видає ті книжки