Библиотекарь• 16 сентября 2025

Чат джпт в якості психолога

Як ви використовуєте чат дпт в якості психолога? Проходжу терапію, є свій психолог, але сьогодні сталась подія, яку я не вивожу, вирішила звернутись до чату, бо сесія з психологом буде тільки в п´ятницю.
І це все не те(( він мені "ти така молодець бла-бла, тобі важко бла-бла", але від того взагалі якось не стає легше)

Хто має досвід і реальної терапії і спілкування з чатом, як вам? Може мені треба просто жива людина?))
бЭйбА• 16 сентября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да, ещё сплетничать можно) и тебя не сольют))))
О ещё не провала ))) мысль 😆
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну автор человек человеку волк, конкуренция, соперничество, установление иерархии
та ні, я не думаю, що людина людині вовк. В моєму довсіді якраз більшсіть адекватних.
А тут колега, нарцис і аб´юзер, який просто підводить мене до того, що я хочу на хєр звільнитись, аби не комунікувати з ним((
Але робота мені дуже подобається, оплата гарна, і це так тупо, через такого звільнятись.
ЛісАпетная• 16 сентября 2025
отличная штука если готова задавать вопросы, решать проблему сама. Он честен, у него нет глаз, мимики, он безчувственнос с математической логикой анализирует то что написано и выдает результат
Статус Ква• 16 сентября 2025
Мені чатгпт якось допоміг опрацювати досвід відторгнення (бойкоту) в дитинстві. Дійсно якісь неочікувані варіанти пояснення запропонував. Але зі всім іншим - якось самой (або з психологом) краще. Але я сама психолог, тому більшість з того, що він відповідає і сама знаю)
Поумничка• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
але ж це по суті підтримує вашу проблему? Коли ви її не вирішуєте, а по сотому колу про одне і те ж?
В моем случае - эмоциональная зависимость от человека. Хочу разорвать, но пока не могу (точнее, наверное, хочу, но позже). В общем, кидает меня из стороны в сторону. И чат даёт мне то, что мне нужно в данный момент - по полочкам раскладывает все мои и его действия, предлагает разные варианты решения. Если мне что-то не подходит, не откликается - пишу ему об этом, тогда меняет тактику. Мне подходит абсолютно.
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Він не стільки психолог - скільки коуч . Це різне

Я нейтрально до нього відношусь - але він мені ніколи не допомагає - від нього не іде ніякої енергії . Це раз. Так само як книжки. Скільки не читаєш книжки про багатства - а багатими стають лише ті кто видає ті книжки
ось!!! дякую за ваш коментар! бо я відчуваю щось схоже...ніби і правильні він речі каже, ніби і підтримує, але ефект зовсім інший( точніше ніякого.
Все питаю зарання• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Нет, не дело даже в нарциссе и прочем, станете вы на пару ступенек выше, и люди выдадут свою личинку. В беде скорее помогут, так они превосходство чувствуют
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляЛісАпетная
так треба ж не тільки логіка
Кнопус• 16 сентября 2025
Твоя задача оцінити та проаналізувати моє повідомлення і ситуацію з точки зору фахівця-психолога, використовуючи всю відому тобі літературу і наукову базу з психології. Будь об´єктивним, чесним, неупередженим, дій як сторонній спостерігач і не займай нічию сторону (це у випадку якщо ситуація стосується ваших взаємовідносин з кимось). Дій та спілкуйся зі мною як психолог з пацієнтом. Твоя задача допомогти мені ...(тут пишете що саме очікуєте або можете нічого не писати). Доречі у Грока є режим ’Психолог’.
Кринжова баба• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
та я простила подивитись об´єктивно, а не підтримувати мене
Вам же пишут, напишите правильно ему. Как кто он должен посмотреть и оценить
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября 2025
Ответ длябЭйбА
О ещё не провала ))) мысль 😆
Я могу закинуть 2 фото, например, и писать почему эта тетка меня раздражает, а эта нравится, объясни как клинический психиатр😂
Очень интересные беседы получаются, новые грани открываются🤣
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
не думаю, я не бедствую и друзья у меня слава богу нормальные, точнее разные.
Мотористка• 16 сентября 2025
я когда-то через зум с психологом общалась типо вашего жпт ’ты молодец так держать’
Черпак_для_фантазий• 16 сентября 2025
Мне нравится, я ему могу рассказать то, что скрываю обычно. Помогает.
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляКнопус
дякую, не так дослівно, але я просила проаналізувати нашу взаємодію об´єктивно. По суті він сказав, що там була пряма критика і образа, і я не маю це толерувати і виправдовувати.
язззззь!!!• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ну який ефект від «робота»?

Ну щось там звісно є у ньому. Але на мене то не діє. Людині потрібна людина , людина зцілюється у контакті з іншою людиною тільки. З роботом - це тільки короткотривалий точковий ефект може бути. І то …
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а психолог у вас есть?
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ну який ефект від «робота»?

от я також це відчуваю, не знаю як передати, але коли я на реальній зустрічі з психологом, то реально їй вірю, а чату ні((
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
А чему надо верить у психолога? Он же направляет и копает ваши убеждения, а не дает инструкции
Поумничка• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Вы задаете ему тон общения. Все зависит от вас.
Черпак_для_фантазий• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
а психолог у вас есть?
У меня муж психолог
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
я про те, що підтримка психолога мене реально підтримує, а чата ні(
він каже ти молодець, ти справилась, а я йому не вірю(

Якщо так відрефоексувати, то я навіть зараз прийшла на форму до реальних людей, а не веду діалоги з чатом))
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У меня муж психолог
ну муж же не может быть для вас психологом)
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь

Мне сложно сказать, все люди разные наверно. Мне чат не пишет «ты молодец», наоборот пишет в чем я не права или где слишком критична к себе или к другим итд
язззззь!!!• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Людина - це енергетична система. Що вона транслює іншій . Багато інформації нам передається невербально , дуже вагома частина.

А самі букви, слова - це мізер.

Це все загальновідома інфо, не моя видумка
Милота• 16 сентября 2025
Осторожнее с этим, нужно не забывать включать критическое мышление
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляМилота
ужас( но у меня не все так серьезно, я просто сомневаюсь в нем как психологе в принципе
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!

А самі букви, слова - це мізер.

так, навіть очні і онлайн зустрічі для мене - різні
язззззь!!!• 16 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Згодна абсолютно.

Подивитись концерт вживу і на ютюбчику - дві великі різниці як кажуть в Одесі. З тієї ж серії)) для мене
автор Библиотекарь • 16 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Згодна абсолютно.

так, влучне порівняння. Хоча я з психологом онлайн, але поки мені заходить