Баба на горошині• 17 сентября 2025

Такое чувство что такие женщины как я редкость.

Я обожаю жить вместе, делать что-то вместе с мужчиной, мне нравится его присутствие и мужская энергия, спать вместе. Мне нравится в моей жизни мужчина. Мне важно чтобы он зарабатывал например на рестораны, но мне все равно если у него нет машины и если он не может меня содержать. Мне нравятся когда общие интересы. И я люблю сразу готовить ему, и жить вместе как я сказала.
Читаю комменты такое ощущение что я динозавр. Есть ли кто-то еще как я?
ЗдохниПуйло• 17 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Ні, жінці хочеться щоб хтось помяв її вушка спаніеля, схопив за целюлітну жопу. Ввечері щоб дивився з нею тупу мильну оперу і подавав серветочку під час сцени смерті Консуели від рук Есмеральди котра любить Хуана не знаючи що в них спільний батько Рамон, який зрадив Мілагрос і зробив дитину Кончіті.
Їй хочеться покласти свою голову з трьома волосинами на чиєсь плече і щоб зранку хтось дивився на її попливше, поморщене обличчя
Саме цій жінці хочеться вкалувати, щоб радувати півасіком свого Хуана, щоб купити йому зручний диванчик на якому він буде поперджуючи дивитися Джекі Чана, саме їй хочеться, щоб у її квартирі були хоч якісь імпотенті геніталії, з обвіслими мошонками, вона ладна гарувати з ранку і до вечора, щоб Хуан був лиш її
Хома з пастою• 17 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
І де це було написано? В сім´ї лише один когось утримуює? Двоє людей не можуть працювати? Те що жінка сама вміє заробляти не виключає того що чоловік ходить на роботу а не п´є пиво на дивані.
Стебель березы• 17 сентября 2025
Ответ длямиссАрфография
Любому нормальному человеку хочется больше и лучше. Просто мужчины часто инертнее женщин , женщины все же направляют
А если у мужчины женщина, которой ничего не надо, то зачем ему стараться? И так же норм. И без машины и даже без работы
Согласна 🤝
Мушля з Криму• 17 сентября 2025
А живете вы вместе с мужем или с каким-то посторонним мужчиной?
Українська зірочка• 17 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Ні, їй хочеться споглядати два пом´ятих п´ятака з цицюркою, яка ледь виглядає з під преса на 18 місяці вагітності. Щоб ввечері поприбирати за ще кимось, помити за ним, розбирати шкарпетки та відібрати труси, хоч як би той не сперечався, що вони ще чисті і тільки сьогодні надів. Далі дивитися тупий футбол, де дядьки бігають по полю за скажені гроші і навіть по м´ячу не попадають. Або коли два самця б´ють друг другу морди за скажені гроші, дивитися, як піт та соплі в перемішку з зубами літають по рингу.
І класти свою голову на шерстяні обвисші груди , думаючи, як же дивно, що там не бігають воші. Так як голова лиса, то вимушено запускаєш пальці в густі кудрі грудей, живота, спини.... А зранку дивишся на його попливше, поморщене, запухше обличчя і вскакуєш, щоб першій забігти в туалет. Бо потім вхід лише в протигазі.
Саме про це мріє кожна жінка
ЗдохниПуйло• 17 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Ви прочитайте уважно текст автора, їй не впжливо чи заробляє мужик, їй хочеться готувати йому, щоб аби був
Хома з пастою• 17 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто цієї фрази ви не помітили?
Хома з пастою• 17 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Саме про це мріє кожна жінка
Ага. Саме це їй і хочеться, як і жінкам в темах ,,він не пропонує мені заміж,,
В цій всі такі незалежні, чоловіки їм не потрібні, самій так добре. А як тільки тема про те що не хоче одружуватись відразу ,,кидай його, чоловік повинен показати що йому на тобі залежить. Взяти відповідальність за сім´ю,, . Ви вже якось вирішите там, чоловіки це вшиві жирдяї, чи людина з котрою жінка хоче створити сім´ю. Ну і те популярне ,,я, чоловік, діти,,. Що ж жінки ставлять вище дітей того облізлого любителя поту і соплів?
Українська зірочка• 17 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Та ні, шановний, то вже ви визначтеся. Бо почали заговорюватися. Бідненького, заставляють жити з жінкою з целюлітом насильно втримують біля ’вушок спанієля’. А сам такий Апполон з пом´ятими п´ятаками змилостивився і заробив на кафешку. Бог! Не менше!
Хома з пастою• 17 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ні, шановна. Я жінка котра не змінює своїх поглядів і вважає що як чоловік мириться з целюлітною жопою, так і жінка мириться з животом чоловіка. Після 40 років мало кому вдається зберегти струнке тіло з рівною шкірою. Ніхто насильно нікого не тримає, люди, найчастіше, шукають пару собі в надії прожити життя разом. Лише на порадниці чоловіки це обвислі яйця котрі лише заважають жити. Чомусь в реальному житті картина зовсім інакша і ти ба, навіть готові жінки стати коханкою щоб мати чоловіка.
Українська зірочка• 17 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Ні, жіночко, в чому я дуже сумніваюся, людина, яка сама з недоліками, ніколи так зневажливо не буде писати про інших, як ви. Тому що ви зневажливо написали про жіноче тіло, звичайне жіноче тіло, яким наділила їх природа. Так- так, целюлітом наділила природа жінку, якщо ви не знали. Саме тому є всі підстави вважати, що ви той самий недочоловік, який не змінює своєї думки. Тому що для розумної людини є нормальним міняти свою думку. Саме це і відрізняє розумну людину серед ’нерозумних’.

Ти ба, чомусь тут коханок ’будять’, але ви продовжуйте стверджувати, що це звичайнісіньке явище серед форумчанок.
Українська зірочка• 18 сентября 2025
*Будять - булять. Мій словник досі не знаєте цього слова
Хома з пастою• 18 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка

Ой так. Будять. Типова порада для дружини ,,знайди коханця, а чоловік хай забезпечує,,. Нормальна жінка не буде зневажливо писати про чоловіка ,,висячі яйця,,. Чи ви вважаєте що це діє в одну сторону? Целюліт це звичайне явище , а волосся на грудях чоловіка уже штучно вирощене?
Українська зірочка• 18 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Це була відповідь-сарказм на ваш зневажливий допис. Просто так, на рівному місці зневажливий до всіх жінок. Якщо ви знаєте, що таке сарказм. Я не хочу чути вже ваших нікчемних спроб довести, що ви жінка. Підіть вдавіться - бо ви жінка, і ви сама себе зневажаєте. Це ж скільки розуму ......
Хома з пастою• 18 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
На рівному? Тобто писати автору що вона прагне дивитись на безробітного чоловіка який чеше випавше яйце це було з повагою до неї і чоловіка? За сарказм не пишіть, ви його самі, бачу, не вловили. Щоб жінку поважали, вона повинна перш за все поважати інших, в тому числі і чоловіків. Чого на цьому форумі немає.
Українська зірочка• 18 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Та я бачу, яку повагу висловлюєте ви. Запам´ятайте: нормальний мужчина не буде сидіти на жіночому форумі під видом жінки! у би ви собі ненавіювали інше!

В ви таки почитайте, що таке сарказм, вам ще в житті знадобиться. Судячи з вашої реакції вам ще багато чого потрібно дізнатися, а не тільки бути твердолобим, який ні за що не змінює своєї думки.
ЗдохниПуйло• 18 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Тобто цієї фрази ви не помітили?
Нє может содєржать.... вам це про щось говорить?
Кручу хвости• 19 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
мне почти 40 и есть ребенок
Значит очень рада за Вас! Если Вы вместе живете 10+ лет и ребенок 7+ лет, и этот мужчина отец ребенка, то у Вас идеальные отношения.