Фуліганка• 18 сентября в 10:25

Поділиться, будь ласка, класним рецептом порціонної випічки.

Дівчата, шукаю рецепт чогось такого "вау" , спекти на ярмарок в школу. У мене є вариант печива, але з кремом. А з кремом не можна в школу. Шукаю в інтернеті, але не бачу таких, щоб здивувати підлітків і щоб смачненьки були. Може хтось порадить щось цікаве, будь ласка
Нехай щастить• 18 сентября в 10:28
Морквяні кекси з апельсином
вАлнуюся сильнА• 18 сентября в 10:28
Добрый совет. Не манайте себе мозг, берите деньги и идите в рошен
П´яна вишня• 18 сентября в 10:29
Самі звичайні какпкейки або профітролі, все залежить від прикраси, зробіть їх красивими та цікавими для дітей
Цідило правди• 18 сентября в 10:31
Крылья ангела. Там крема почти нет он выпекается.
автор Фуліганка • 18 сентября в 10:31
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую, але я отримую задоволення від самого процесу приготування, постійно пробую нові рецепти.
автор Фуліганка • 18 сентября в 10:32
Ответ дляЦідило правди
Дякую, теж на нього дивлюся і думаю. Ще його випікають в формі троянд, теж гарно
Цідило правди• 18 сентября в 10:34
Ответ дляФуліганка
Отличный вариант. Термообработанный
Амбасадор щастя• 18 сентября в 10:39
Пекла печенье трещинки, быстро разобрали и говорили что очень вкусное.
автор Фуліганка • 18 сентября в 10:46
Ответ дляАмбасадор щастя
Це шоколадне?
Амбасадор щастя• 18 сентября в 10:46
Ответ дляФуліганка
Це шоколадне?
Так
Патриоточка• 18 сентября в 10:49
Ответ длявАлнуюся сильнА
Підтримаю.
На ярмарках ніколи не купую домашню випічку, намазку чи якісь інші викрутаси кулінарії.
Stepa_nida• 18 сентября в 10:52
Наскільки я памʼятаю наші шкільні ярмарки, завжди розліталась солона випічка. Бо солодкого було навалом, а от пиріжки банальні просто вимітали.
Я б зробила міні сосиски в листковому тісті. Або солоні мафіни з сиром та шинкою.
Патриоточка• 18 сентября в 10:52
Все домашнє на ярмарках від незнайомих людей мені виглядає так
Чудовий каламбур• 18 сентября в 11:13
Кекси, пісочне печиво купують не дуже охоче, воно лишається часто і його дуже багато на ярмарку завжди. Горішки, рогалики, трубочки беруть краще. Солона випічка - ще краще. А найшвидше розбирають желе Я робила покручені такі сирні палички з листкового тіста з кунжутом