Ласую колобками• 19 сентября в 23:12
Ваш вік і вага?
Багато від кого чую, що з віком вагу скидати ой як важко. І що помітила, всі з мого оточення з віком товстішали. Питання:
Ваш вік/ріст/вага? Чи слідкуєте за харчуванням? Я набираю((( як змиритися з тим, що вже не можеш жерти все, що не прибите в любий час дня та ночі?
Сумка з негодою• 19 сентября в 23:23
Ответ дляспальное место
Мені 49, їм менше, поправляють.Вага 70, зріст 1,70. Все доросле життя важила 58-60 кг. Це все кляті гормони і уповільнення метаболізму
Спорт не люблю.Наиагаюсь менше жерти. Солодке , торти, булки ніколи не любила і все одно вага росте.
Те саме(
зробила аналізи, є інсулінрезистентність, гіпотиреоз (низький т4), але ттг відносно нормальний, тобто це порушення, що пов´язані з дефіцитом статевих гормонів. Спорт є, наскільки це можливо в такому стані, але все одно вага росте(( а харчуюсь я все життя без чипсів, ковбас, майонезів і т.п.
Шкала Радощів• 19 сентября в 23:23
42 г, 167, вес 81. Вес почти не уходит( уходит жир , и набираю мышцы). Почти два месяца на интенсивных тренировках, 6 дней в неделю. Моя боль((.
Сдала на этой неделе анализы, в следующую пятницу иду к своему врачу разбирать, в чем проблема. Раньше никогда не было так тяжело похудеть, как в последнмй год.Топчусь на месте, не смотря на усилия..
В начале 2023 поставили Мирену по мед показателям. Может из за нее.
волосатое стекло• 19 сентября в 23:25
Ответ дляЛеді Душка
49/162/48-50 кг, так всю жизнь, ем всё и когда хочу.
Ведьма)) я в хорошем смысле 🌹
Единорог помог• 19 сентября в 23:25
54/164/71,виглядаю добре, їм 2 рази на добу, після 18:00 не їм,щодня по смарт годиннику, 16км, зранку, перед роботою, вправи на прес та гантелі. Все життя схильна до повноти,постійно себе контролюю,але ніколи не було менше 62кг,а після операції,чотири роки назад було 84 кг ( перестала себе контролювати). Зараз знову постійний контроль((
Сусановна• 19 сентября в 23:26
164 см, 40 лет, 72 кг😭
Скажу, что в таком огромном весе я была только на последних месяцах беременности 14 лет назад…
Поправилась на 12 кг за последние 2 года, хз почему
Леді Душка• 19 сентября в 23:26
Ответ дляволосатое стекло
Ведьма)) я в хорошем смысле 🌹
думаю генетика, родители были тонкие звонкие.
Галя із Дарниці• 19 сентября в 23:27
46лет/168/62кг
Занимаюсь спортом, у меня есть мышцы)
Выгляжу хорошо.
До 42 вес всегда был 56-58 примерно.
Занимаюсь спортом, у меня есть мышцы)
Выгляжу хорошо.
До 42 вес всегда был 56-58 примерно.
спальное место• 19 сентября в 23:27
Ответ дляСумка з негодою
Те саме(
І я харчуюсь плюс мінус правильно. А останнім часом зменшила порції, дуже рідко їм картоплю, майже не їм макарони,про солодке писала,що не їм взагалі, в раціоні багато риби і овочів. Тобто якщо не мої принципи харчування, я була б ще більшою. В мене щитовидна в нормі. Але періменопауза з усіма наслідками. До 47;років мене все влаштовувало. Набрала зайвих 2-3 кг, але з віком вони навіть краще впливають на вигляд обличчя
Але ж не 10. ...
Пластилин_Колец• 19 сентября в 23:28
48\170\60 в таких параметрах вже років 7-8 точно...може коливатись +- 1кг ранок\вечір....їм все, крім того, що важко сприймає шлунок (молоко, бобові, свіжі овочі, фрукти)
Неместная Я• 19 сентября в 23:29
48 років, зріст 170, вага 75, харчування строго 3 рази без перекусів, мало вуглеводів, багато білка. В мене вага не зовсім інформативна бо я вже 2 роки займаюся силовими 4 рази на тиждень. По обємах хотілося б схуднути на 5 см. Як набрала у перший рік війни - так досі не можу схуднути, вага дуже погано йде, в мене пременопауза - в цьому проблема
Забрызжу ядом• 19 сентября в 23:29
Возраст 42, рост 176, вес 74.
Жру все подряд, на что хватает денег. А потому, что на еду последнее время хватает очень не всегда, не выпендриваюсь, и рада, что вообще ела.
Не заздріть тьоті• 19 сентября в 23:30
Так начните с себя, автор! Сколько вы весите?! Ваш возраст?
спальное место• 19 сентября в 23:30
Ответ дляЕдинорог помог
Ви молодець. Але для таких тренувань і режиму у вас досить велика вага. У вас м´язи чи ´ зайва вага? Що з талією, животом? В мене саме ці місця почали запливати.
Сумка з негодою• 19 сентября в 23:31
Ответ дляспальное место
Але ж не 10. ...
Цікаво, які у вас аналізи по щитовидці. Бо багато хто за норму приймає референси. А пременопауза як раз і проявляється ще й іншими гормональними змінами, які тягнуться за дефіцитом статевих
сама себе прекрасная• 19 сентября в 23:31
46 р., 50 кг, 168 см. Така вага +- 2 кг у мене в останні 30 років (не рахуючи вагітностей).
спальное место• 19 сентября в 23:31
Ответ дляСусановна
164 см, 40 лет, 72 кг😭
И я сейчас іншу,как на 9-м месяце беременности. А бепеменной я былв в 35 лет. У меня ещё и талия при этом была.
Забрызжу ядом• 19 сентября в 23:31
Ответ дляволосатое стекло
Ведьма)) я в хорошем смысле 🌹
У меня 2 знакомых пацана было. Учились еще вместе. Там при росте ~180-185 вес был кг 60 от силы. Жрали и не могли нажрать. За 20 лет так и не потолстели. Так что это не особо повод для зависти. Это просто другая проблема
Ласую колобками
• 19 сентября в 23:34
Ответ дляНе заздріть тьоті
33 роки, 167/69
спальное место• 19 сентября в 23:35
Ответ дляСумка з негодою
Не знаю, якщо цікаво, можу пошукати. Моя гінеколог сказала, що нормальні. Але фсг високий, естрогени і прогестерон дуже низькі. Тобто організм готується до менопаузи.
Таракашечка• 19 сентября в 23:39
49, 56кг, но у меня рост 158. Набрела много , в 20 была 45, в 35 -50.
спальное место• 19 сентября в 23:39
Ответ дляСумка з негодою
Ось, знайшла. Здавала у квітні.
Даха-сваха• 19 сентября в 23:47
63 года,162-50.Не объедаюсь,но ни в чем себя не ограничиваю. Занимаюсь спортом дома с гантелями.
ЧорноброваЯ• 19 сентября в 23:48
42, 172 см и 58 кг. Прошлой зимой набрала до 60, а вот скинуть оказалось намного сложнее. Я в принципе ем мало, не ем сладости. Много двигаюсь, активные хобби. Конечно, метаболизм замедляется и это ощущается.