Люблю кетчуп• 20 сентября в 03:34
Моторошні прогнози Ванги 2026
Сліпа віщунка Баба Ванга, чиї передбачення смерті принцеси Діани, терактів 11 вересня та пандемії Covid-19 здобули їй світову популярність, залишила тривожні прогнози на 2026 рік. За її словами, на людство чекають масштабні випробування — від природних катаклізмів до зустрічі з позаземним життям.
Про це пише Daily Star.Згідно з пророцтвом Ванги, 2026 року можуть статися масштабні землетруси, виверження вулканів та екстремальні кліматичні зміни. Віщунка передбачала, що до 8% суходолу на Землі можуть постраждати, що загрожуватиме екосистемам та інфраструктурі.
Крім того, Ванга стверджувала, що саме цей рік стане точкою відліку глобального військового конфлікту. Вона говорила про можливе захоплення Тайваню Китаєм, пряме протистояння Росії і США та ескалацію напруженості між провідними державами світу.Спека уб’є 2,3 млн людей у Європі-моторошний прогноз науковців Найбільша смертність буде у містах Південної та Центральної Європи, серед яких — Барселона, Рим, Неаполь, Афіни.
На Мальті прогнозують 268 смертей на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує середній показник по регіону.
На півночі Європи, зокрема у Швеції, Ірландії та Фінляндії можливе короткочасне зниження смертності, пов’язане зі зменшенням зимових холодів. Але до кінця століття навіть Гельсінкі та Стокгольм можуть зіткнутися з зростанням смертей від спеки.Нагадаємо, влітку цього року Північна Європа пережила небувалу хвилю спеки. За даними науковців, це найбільш тривалий період високих температур у регіоні за останні понад 60 років.
Мама Никитки-2• 20 сентября в 12:46
Ответ дляЛюблю кетчуп
За прогнозами, у найближчі 10–20 років середня температура в Україні зростатиме швидше, ніж у світі загалом. Це означає ще частіші хвилі спеки, довші періоди без опадів та глибші посухи.
Найбільш вразливими є степові регіони - Одеська, Херсонська, Миколаївська та Запорізька області. Там клімат уже зараз наближається до напівпустельного
І все це Ванга розказала?
Мама Никитки-2• 20 сентября в 12:46
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ученые пишут,что 60-100лет назад погода в Турции была как сейчас в Крыму
Гммм, а в Криму як де?
Мушля з Криму• 20 сентября в 13:25
Ответ дляВсе і одразу
Хммм
У нас на Снятинщині теж вирощували, з дитинства пам´ятаю. Вони не були такі величезні, як з півдня, але солодкі і смачні
Мушля з Криму• 20 сентября в 13:27
Ответ дляДикая Роза
Не заметили спеки в Северной Европе этим летом
Ага... в серпні вночі +4+6
Балтика (((( зате сьогодні вже +27
Дівка в намисті• 20 сентября в 13:40
Ответ дляЛюблю кетчуп
Говорили умные люди,что Украина будет Раем Божим с ее водой,лесами,черноземом и климатом как в Турции в самом близжайшем будущем.Внуки не пропадут и дети
Не думаю, що Ванга знала, що таке Тайвань і про їх ситуацію з Китаєм
Кредитная• 20 сентября в 13:42
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мужик под столицей бананы выращивает.Когда такое было?Центральная Украина сажает арбузы и дыни гектарами.
Я виросла в полтавській області, куди вже центральніше? Кавуни з динями вирощували і 40 років тому. Кавуни були іншого сорту, ніж в Херсоні, але їх вирощували всі на городах по селах.
Кредитная• 20 сентября в 13:45
Ответ длясою не люблю
Извините, а где там на юге Европы ледники?
Ванга сказала ’льодники тають на півдні європи’, значить льодники ’тають’)
Бідна Ванга, аби вона знала яку дурню видають за її слова.
Паспортний стіл• 20 сентября в 13:50
Ответ дляМушля з Криму
Я зараз по роботі рік живу на нашому Півдні, домашні , фермерські кавуни не такі великі як ото буває продають 5-7кг. Тут кавуни домашні в середньому 3кг, часто дині більші
Паспортний стіл• 20 сентября в 13:52
Ответ дляКредитная
Саме так. А от коли почалася меліорація степів(знову ж таки каскад), то треба було щось на освоєних площах садити.
Белоснежко• 20 сентября в 14:27
Ответ дляЛюблю кетчуп
От потепление умрет сотни миллионов только а Африке,если к нам не перебегут
И не впадло строчить бред в 4 утра?! За Африку переживаешь?! Троляка
Водійка хімарса• 20 сентября в 14:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
В США создали уже давно Институт борьбы с глобальным потеплением.А на Юге Европы ледники тают,затопит все
Манька допилась
Я_канеша_извиняюсь• 20 сентября в 15:01
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ученые считают иначе.Идет глобальное потепление,уже высыхают реки и пропадает в колодцах вода.Мы это уже видим.У нас климат будет турецкий.При союзе зимы были ужасные,а сейчас зимой и снега три дня
Ну если вы только считаете Европу Украиной , тогда может и так. Но я например на юге Германии лета толком не было, одни дожди . Ничего тут не пересохло реки разливаются и так далее. Барселона понятно, там всегда было и будет пекло..
Мушля з Криму• 20 сентября в 16:34
Ответ дляАня+Федя=Данил
Польщі жари було тиждень максимум.
Та взагалі це літо в Польщі було холодне. Я в цьому сезоні один раз скупалась в морі і2-в озері
Шумелка Мышь• 20 сентября в 16:38
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Хай на рашці всі їхні діти пропадуть, ці паторочі не достойні мати дітей.
Та я ж не проти, но реальность другая, пропадают наши (((
Кастрюлька• 20 сентября в 17:27
Ответ дляЦідило правди
Какой только бред этой Ванге не приписывают. Это как с цитатами Стетхема.
Зручно.Баба мертва,не заперечить.Пиши,що хочеш.
Твердая валюта• 20 сентября в 17:33
Для тих, хто всі сторінки не подужав - коли інопланетян чекати? Давайте підтримаємо біорізноманіття, інопланетяни - це прикольно. Може вони нам допоможуть кацапів повбивати? Що Ванга про це писала?
Зілля до весілля• 20 сентября в 18:41
Если бы весь тот бред, который называют пророчествами Ванги, сложить вместе, получилось бы, что она вещала 24/7 в течении 200 лет или больше, без сна и перерыва на обед
. Бедная бабка...
Люблю кетчуп
• 20 сентября в 18:48
Сумма, которую США тратят на борьбу с изменением климата, меняется в зависимости от года и политики. Например, в 2022 году был выделен 2,3 миллиарда долларов на борьбу с экстремальной погодой, а в 2024 году The Guardian сообщала, что США потратили около 12 миллиардов долларов на прямые субсидии для решения климатических проблем.
Люблю кетчуп
• 20 сентября в 18:49
Ну и где Ванга не права?Откуда она знала о потеплении и что даже США в ужасе,что ждет планету.
Люблю кетчуп
• 20 сентября в 18:54
Глобальне потепління є серйозною загрозою для людства, спричиняючи екстремальні погодні явища (повені, посухи, шторми), підвищення рівня моря, дефіцит води та продовольства, поширення хвороб, а також міграцію мільйонів людей. Ці наслідки загрожують життю, інфраструктурі та економіці, вимагаючи негайних дій з боку людства для скорочення викидів парникових газів та адаптації до неминучих змін клімату.
Снідаю авокадо• 20 сентября в 19:21
Ответ дляЦідило правди
«Ванга» и им подобные — это всего лишь проекты, через которые вполне могут озвучивать прогнозы и планы.
Паспортний стіл• 20 сентября в 19:22
Ответ дляТвердая валюта
Листопад 2026
Снідаю авокадо• 20 сентября в 19:23
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це в без «Ванги» давно відомо — ціла купа досліджень та попереджень від вчених.
Гляньте он хоча би міні-серіал «Екстраполяції», фантастика, але з науковою основою.
Почекуха• 20 сентября в 19:29
По Европе не наблюдала. А вот на юге Украины ситуация очень плачевная. Пшеница очень низенькая, подсолнухи с детский кулачок. Это то что видела лично сама. Из-за отсутствия дождей.
А вы да читайте про Ванги штанги, Нострадамуса еще откройте .
Паспортний стіл• 20 сентября в 19:37
Ответ длякотопёс
А війну між росією та Україною прогнозувала?
Згідно статей на тому ресурсів, завершення осінь 2025, Ванга
Оля_с_киркою• 20 сентября в 21:40
Ответ дляПаспортний стіл
Живу у Польщі( ще до війни переїхала), це літо було напрочуд холодним ( вночі практично все літо було 10-12 ( в серпні було і плюс 8), рідко коли видалося 15-20. Вдень температура практично все літо трималася біля 20-24. В травні нічого не могли посадити, бо було холодно надто . Всі плодові дерева знищив мороз у травні.
Так от - посіла у цьому році кавуни і дині - по три сорти . Диня не проросла жодна . А кавуни - їмо і збираємо свої . Дозріли . Вага від 4,5 до 6-7 кг . Це доводить, що кавунам не треба 90 днів 30-35 градусної спеки