Люблю кетчуп• 20 сентября в 03:34

Моторошні прогнози Ванги 2026

Сліпа віщунка Баба Ванга, чиї передбачення смерті принцеси Діани, терактів 11 вересня та пандемії Covid-19 здобули їй світову популярність, залишила тривожні прогнози на 2026 рік. За її словами, на людство чекають масштабні випробування — від природних катаклізмів до зустрічі з позаземним життям.

Про це пише Daily Star.Згідно з пророцтвом Ванги, 2026 року можуть статися масштабні землетруси, виверження вулканів та екстремальні кліматичні зміни. Віщунка передбачала, що до 8% суходолу на Землі можуть постраждати, що загрожуватиме екосистемам та інфраструктурі.

Крім того, Ванга стверджувала, що саме цей рік стане точкою відліку глобального військового конфлікту. Вона говорила про можливе захоплення Тайваню Китаєм, пряме протистояння Росії і США та ескалацію напруженості між провідними державами світу.Спека уб’є 2,3 млн людей у Європі-моторошний прогноз науковців Найбільша смертність буде у містах Південної та Центральної Європи, серед яких — Барселона, Рим, Неаполь, Афіни.

На Мальті прогнозують 268 смертей на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує середній показник по регіону.

На півночі Європи, зокрема у Швеції, Ірландії та Фінляндії можливе короткочасне зниження смертності, пов’язане зі зменшенням зимових холодів. Але до кінця століття навіть Гельсінкі та Стокгольм можуть зіткнутися з зростанням смертей від спеки.Нагадаємо, влітку цього року Північна Європа пережила небувалу хвилю спеки. За даними науковців, це найбільш тривалий період високих температур у регіоні за останні понад 60 років.
Паспортний стіл• 20 сентября в 04:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
В США создали уже давно Институт борьбы с глобальным потеплением.А на Юге Европы ледники тают,затопит все
Нууу, країна не біда, кудись гроші треба вкладати, розвивати науку.
Вакцениро Вона• 20 сентября в 04:52
Мне как то попалась еще до войны передача про подобную теплицу , но вроде в другом месте . Хозяином был мужчина помоложе и еще его жена была . Очень он похож был на Анатолия . Я подумала , что его сын . А она интервью давала и все время выставляла себя инициатором всего этого выращивания . Рассказывала , что это она настояла что бы свекор этим занялся , а потом и они сами стали выращивать . Я так и не поняла это одна и таже теплица или две разные .
Паспортний стіл• 20 сентября в 05:08
Ответ дляВакцениро Вона
Інша, бо я спілкувалася з жінкою Анатолія, вона не казала, що її ініціатива, ні разу. Таня художниця, флорист, в минулому журналіст, редактор журналу. Таня за ранковою кавою мені розповідала, що перші цитрусовій в них плодоносили ще в 90ті в квартирі на Троєщині,: інтерес природи у Анатолія ше з часів студентства(а він закінчував інженерні спеціальність в Київському авіаційному, як і я, тому мені ці деталі запам´яталися).
Анатолій казав, що технологію в нього може купити, от думаю, що хтось придбав тіпа франшизи

Теплиця є ще в Дніпрі, там молоді власники
Вакцениро Вона• 20 сентября в 05:14
Ответ дляПаспортний стіл

Передачу ту не сначала смотрела , поэтому не слышала про населенный пункт и их фамилию . А хозяин уж очень похож на Анатолия . Может совпадение , а может это его сын и невестка и говорила она о свекре Анатолие . А может и франшизу кто то купил .
Чупа-чупс• 20 сентября в 05:17
Иногда мне нравится пообщаться с часом гпт. Красиво говорить он точно умеет 😅
Паспортний стіл• 20 сентября в 05:19
Ответ дляВакцениро Вона
Таня за сина не казала.
Вакцениро Вона• 20 сентября в 05:20
Ответ дляПаспортний стіл
Таня за сина не казала.
Тогда вероятно просто похож.
Паспортний стіл• 20 сентября в 05:29
Ответ дляВакцениро Вона
Ось жінка Анатолія.Тетяна Бердник( родина Олеся Бардника , це просто однофамільці я уточняла) https://floristika.org.ua/ https://floristika.org.ua/single.php
Фиктивная• 20 сентября в 05:48
Ответ длясою не люблю
Извините, а где там на юге Европы ледники?
Тс, не подсказывайте.
Блакитна устриця• 20 сентября в 05:53
Маня, пиши без анонима, чтоб те, у кого ты в блоке, не видели очередной бред в ленте.
Мушля з Криму• 20 сентября в 06:39
Ответ дляПаспортний стіл
Я зайшла на ресурс, пошукала статті про ваннгу, про Україну не знайшла, знайшла, що листопад 2026 перший контакт землян прибульцями
Ото знову мвньці все псуєте)))
Мушля з Криму• 20 сентября в 06:41
Ответ дляЛюблю кетчуп
В селах вода с колодцев пропала лет 10 назад.Скважину роют и проводят людям во дворы
Маня, облом)))) ти ж, по легенді, землі в селах накупила, забула?
Секретница• 20 сентября в 06:41
Ответ дляЛюблю кетчуп
Говорили умные люди,что Украина будет Раем Божим с ее водой,лесами,черноземом и климатом как в Турции в самом близжайшем будущем.Внуки не пропадут и дети
Ну ті, кого не вб´є війна, скоріш за все не пропадуть.
Суцільна зрада• 20 сентября в 06:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мужик под столицей бананы выращивает.Когда такое было?Центральная Украина сажает арбузы и дыни гектарами.
Как минимум с 1985, когда я себя отчетливо помню, у бабушки в Черкасской обл. росли дыни и арбузы. Все эти страшилки не настанут резко, все это плавно, незаметное изменение статистики, а не так что все умерли от жары в один день.
Ищу-брожу• 20 сентября в 06:54
Ответ дляЦідило правди
Какой только бред этой Ванге не приписывают. Это как с цитатами Стетхема.
И верят же
Электричка• 20 сентября в 06:56
Ответ дляПаспортний стіл
Мда... Моя мама тоже в телеге начиталась какого-то бреда и на полном серьезе начала рассказывать, что Ванга предсказывала про Зе
Я ей объяснила, что она была о нём ни сном, ни духом о его существовании вообще.
Электричка• 20 сентября в 07:00
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ученые считают иначе.Идет глобальное потепление,уже высыхают реки и пропадает в колодцах вода.Мы это уже видим.У нас климат будет турецкий.При союзе зимы были ужасные,а сейчас зимой и снега три дня
Мы в Германии живём в городе с 2 речками. В прошлом году было наводнение весной, когда лёд растаял, и людей эвакуировали из домов у реки. Воду берут из горных речек, которые, я так понимаю, питает тающий лед и снег с вершин Альп. Не думаю, что тут резко наступит засуха или климат Турции )))
Каркуша Клара• 20 сентября в 07:04
Ответ дляЛюблю кетчуп
Чьи внуки? Тех людей, которые будут жить в Украине вместо нас?
Ліплю вареники• 20 сентября в 07:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мань, ты че, белены объелась? Какие ледники на юге европы!?!
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 07:50
Ответ дляКаркуша Клара
Вместо вас будут жить внуки китайцев.А мы вместе с внуками на своей земле
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 07:56
Ответ дляСуцільна зрада
Потепление набирает обороты.Не так все и долго будет.Но нам повезет
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 07:58
Ответ дляСекретница
Поче5му война должна всех убить?Землятресение в Турции за 1 минуту забрало жизни сотни тысяч ,например.И россиян всех война не убьет
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 08:01
Наслідки зміни клімату є широкомасштабними, включаючи танення льодовиків і підвищення рівня моря, частіші та сильніші екстремальні погодні явища, а також висихання ґрунтів, порушення екосистем та біорізноманіття.
Мушля з Криму• 20 сентября в 08:01
Ответ дляЛіплю вареники
Мушля з Криму• 20 сентября в 08:02
Ответ дляЛюблю кетчуп
Маня, перестань гвалтувати ШІ))) давай краще по стариці, накатано:буряти, мертветчук, ботня.... ну і автопортрет свій з гранчаком не забудь
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 08:03
В Україні наслідки потепління, зазначає екологиня, проявляються у вигляді інтенсивних літніх посух на півдні та сході, тоді як західні області все частіше потерпають від паводків і повеней через рясні зливи. У Карпатах прискорюється танення снігу та льодовиків, що змінює режим річок і створює загрози водопостачанню населених пунктів.

Крім того, зростає частота екстремальних погодних явищ – хвиль спеки, буревіїв і лісових пожеж. У Черкаській, Київській та Одеській областях уже кілька років поспіль фіксують рекордно спекотні літа та тривалі посухи, які завдають значних збитків аграріям.
За прогнозами, у найближчі 10–20 років середня температура в Україні зростатиме швидше, ніж у світі загалом. Це означає ще частіші хвилі спеки, довші періоди без опадів та глибші посухи.

Найбільш вразливими є степові регіони - Одеська, Херсонська, Миколаївська та Запорізька області. Там клімат уже зараз наближається до напівпустельного
Мушля з Криму• 20 сентября в 08:03
Ответ дляЛюблю кетчуп

мань, а якже пост 1?
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 08:04
виноградники та сади поступово можуть переміститися на північ – у Черкаську та навіть Київську області. А ось традиційне виноградарство півдня буде під загрозою через нестачу води.
автор Люблю кетчуп • 20 сентября в 08:06
Ученые пишут,что 60-100лет назад погода в Турции была как сейчас в Крыму