Люблю кетчуп• 20 сентября в 03:34

Моторошні прогнози Ванги 2026

Сліпа віщунка Баба Ванга, чиї передбачення смерті принцеси Діани, терактів 11 вересня та пандемії Covid-19 здобули їй світову популярність, залишила тривожні прогнози на 2026 рік. За її словами, на людство чекають масштабні випробування — від природних катаклізмів до зустрічі з позаземним життям.

Про це пише Daily Star.Згідно з пророцтвом Ванги, 2026 року можуть статися масштабні землетруси, виверження вулканів та екстремальні кліматичні зміни. Віщунка передбачала, що до 8% суходолу на Землі можуть постраждати, що загрожуватиме екосистемам та інфраструктурі.

Крім того, Ванга стверджувала, що саме цей рік стане точкою відліку глобального військового конфлікту. Вона говорила про можливе захоплення Тайваню Китаєм, пряме протистояння Росії і США та ескалацію напруженості між провідними державами світу.Спека уб’є 2,3 млн людей у Європі-моторошний прогноз науковців Найбільша смертність буде у містах Південної та Центральної Європи, серед яких — Барселона, Рим, Неаполь, Афіни.

На Мальті прогнозують 268 смертей на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує середній показник по регіону.

На півночі Європи, зокрема у Швеції, Ірландії та Фінляндії можливе короткочасне зниження смертності, пов’язане зі зменшенням зимових холодів. Але до кінця століття навіть Гельсінкі та Стокгольм можуть зіткнутися з зростанням смертей від спеки.Нагадаємо, влітку цього року Північна Європа пережила небувалу хвилю спеки. За даними науковців, це найбільш тривалий період високих температур у регіоні за останні понад 60 років.
Паспортний стіл• 21 сентября в 05:10
Ответ дляОля_с_киркою
Живу у Польщі( ще до війни переїхала), це літо було напрочуд холодним ( вночі практично все літо було 10-12 ( в серпні було і плюс 8), рідко коли видалося 15-20. Вдень температура практично все літо трималася біля 20-24. В травні нічого не могли посадити, бо було холодно надто . Всі плодові дерева знищив мороз у травні.
Так от - посіла у цьому році кавуни і дині - по три сорти . Диня не проросла жодна . А кавуни - їмо і збираємо свої . Дозріли . Вага від 4,5 до 6-7 кг . Це доводить, що кавунам не треба 90 днів 30-35 градусної спеки
До чого тут про кавуни в Польщі, я відповідала на коментарі дописувачки, що кавуни, якщо не на Півдні, то маленькі як мячики. Ні не маленькі, але і не такі великі як продають в торговій мережі