Люблю кетчуп• 20 сентября 2025

Моторошні прогнози Ванги 2026

Сліпа віщунка Баба Ванга, чиї передбачення смерті принцеси Діани, терактів 11 вересня та пандемії Covid-19 здобули їй світову популярність, залишила тривожні прогнози на 2026 рік. За її словами, на людство чекають масштабні випробування — від природних катаклізмів до зустрічі з позаземним життям.

Про це пише Daily Star.Згідно з пророцтвом Ванги, 2026 року можуть статися масштабні землетруси, виверження вулканів та екстремальні кліматичні зміни. Віщунка передбачала, що до 8% суходолу на Землі можуть постраждати, що загрожуватиме екосистемам та інфраструктурі.

Крім того, Ванга стверджувала, що саме цей рік стане точкою відліку глобального військового конфлікту. Вона говорила про можливе захоплення Тайваню Китаєм, пряме протистояння Росії і США та ескалацію напруженості між провідними державами світу.Спека уб’є 2,3 млн людей у Європі-моторошний прогноз науковців Найбільша смертність буде у містах Південної та Центральної Європи, серед яких — Барселона, Рим, Неаполь, Афіни.

На Мальті прогнозують 268 смертей на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує середній показник по регіону.

На півночі Європи, зокрема у Швеції, Ірландії та Фінляндії можливе короткочасне зниження смертності, пов’язане зі зменшенням зимових холодів. Але до кінця століття навіть Гельсінкі та Стокгольм можуть зіткнутися з зростанням смертей від спеки.Нагадаємо, влітку цього року Північна Європа пережила небувалу хвилю спеки. За даними науковців, це найбільш тривалий період високих температур у регіоні за останні понад 60 років.
Играю у края• 20 сентября 2025
Когда я еще в школу ходила, в газете напечатали предсказания ванги. Там ни слова не было о тайвани и США. Зато была большая война всего мира с китайцами, и китайцы должны были победить. Видать в этос году Ванга поменяла предсказания
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
Тут девочки писали,что на юге нашей страны дождей не было в этом году
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
Мы по любому выживем при потеплении и нам будет комфортно
ротцвеники• 20 сентября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Жовта преса на те і є. От хто бачив першоджерело про Вангу? Вона не вела записи, була незряча, звідки стільки її пророцтв?
Ще й була завербована і говорила те, що зверху скажуть. Надто багато їй приписують.
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
Ну пусть бананы будут,апельсинка,арбузики.
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
А вот многим странам горе принесет это потепление,к сожалению
ротцвеники• 20 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ніякої спеки на півночі Європи не помітила, все літо лупили дощі, пару тижнів в серпні було +30 від сили, живу нині біля Гамбурга.
Попередні роки літом було те саме.
На акції протесту проти глобального потепління замерзло 7 людей.
СкокоМнеДадите• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Говорили умные люди,что Украина будет Раем Божим с ее водой,лесами,черноземом и климатом как в Турции в самом близжайшем будущем.Внуки не пропадут и дети
Маня Маня
То нікому не кажіть про рай , щоб вам місця хватило
Джинци на Флісі• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну да, заметно
Шкідлива молекула• 20 сентября 2025
Що має бути,то буде.Всі народжені рано чи пізно помруть.А зараз,працюємо і маємо,точніше,пашемо.
Паспортний стіл• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Одна з причин глобального потепління технологічний розвиток людства. Готові жити хоча б так як жили люди 150 років назад?
Корсет_на_шурупах• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Во первых Ванге, Нострадамусу, Мессингу, Нечаю и прочим какого только бреда не приписывают. А во вторых, если Европа будет страдать от жары, с хрена ли в Украине ее не будет, если у нас опустынивание, реки пересыхают, вода из колодцев уходит, зимы все теплее, лето все жарче. Климат меняется на всей планете. А сейчас ещё война уничтожает те же леса, отравляет черноземы.
Играю у края• 20 сентября 2025
Ответ дляротцвеники
Да, говорили что она пррюоект КГБ. Она кстати говорила, что Россия будет единственным местом где люди смогут укрыться
Секретница• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Поче5му война должна всех убить?Землятресение в Турции за 1 минуту забрало жизни сотни тысяч ,например.И россиян всех война не убьет
А де я написала ’всіх’?
Чітко ж написано: ті, кого війна не вб´є.
’Не зараховано’ тобі, маня, по читанню.
Всіх підсаджую• 20 сентября 2025
Після зустрічі з кацапами нам вже ніякі зустрічі з позаземними істотами не страшні🤣
Стосовно війни між росією та США— хай воюють, не все ж нам віддуватись.
Гірше не буде.
ol_kin• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
В селах вода с колодцев пропала лет 10 назад.Скважину роют и проводят людям во дворы
Так, в селах в яких умовно вода була, тому що Каховське водосховище було, тепер його немає, відповідно і клімат сильно змінюється
12 галюцинаций• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не знаю, на даче все посохло. Ничего не стало. Раньше поливали водой из Каховского водохранилища, а теперь... Клубника, которую я 30 лет назад ребенком собирала, погибла этим летом от засухи. Так что не знаю на счёт ’не пропадут’.
12 галюцинаций• 20 сентября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Зими в нас були м´якіші до побудови касаду по Дніпру, вчених які були проти проекту і вказували, що каскад змінить клімат Сталін пересаджав в табори. Немає лиш одного водосховища в каскаді і ми маємо
аномальні посухи на Півдні. Моя прабаба Дніпро в брід переходила в 20з роках нижче Києва.
Сейчас ниже ДнепроГЭСа люди тоже практически в брод переходят(( про судоходность речь не идёт вообще((
ДелиВерка• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ученые считают иначе.Идет глобальное потепление,уже высыхают реки и пропадает в колодцах вода.Мы это уже видим.У нас климат будет турецкий.При союзе зимы были ужасные,а сейчас зимой и снега три дня
Океан не высох еще?
12 галюцинаций• 20 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Попередні роки літом було те саме.
Я в Ганновере. Все то же самое про погоду могу сказать.
12 галюцинаций• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Пару раз максимум был.
Мстящий за Зайца• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мужик под столицей бананы выращивает.Когда такое было?Центральная Украина сажает арбузы и дыни гектарами.
вас инопланетяне подкинули?
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
Ответ дляol_kin
При чем тут это к глобальному потеплению планеты?В селах вода пропала еще 10 лет назад и зимы стали теплые
автор Люблю кетчуп • 20 сентября 2025
Ответ дляСекретница
А де я написала ’всіх’?
’Не зараховано’ тобі, маня, по читанню.
Не переживайте,детей порошенка война не затронет
Antiprom• 20 сентября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
тобто вчені які говорять про глобальне потепління брехуни? і ми маємо виріти вашій бабці раз ви тут про неї пишите?
12 галюцинаций• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
При том, что человечество само себя погубит. Это звенья одной цепи. Что непонятного?
Ліплю вареники• 20 сентября 2025
Ответ дляИграю у края
Да, в совке все, что освещалось публично было проектом кгб, вон маня авторша тоже из их рядов
Помилуйте мадам• 20 сентября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Я була в оранжереї, банани під столицею вирощували до революції, вінтще з молодості цим цікавився і вдосконалий метод саме дореволюційний
До помаранчевої чи 17го року?
Зубачистка• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
В каких сёлах? Вы понимаете, что Украина большая и разная?

У меня, например, как пошли дожди в середине лета, так старый колодец заполнен до краев. Хуже то, что подвал дома сейчас стоит с мокрым полом. Хотя первичная гидроизоляция там есть.
Несколько лет назад купила осушитель воздуха. Так он за восемь часов с воздуха в подвале вытягивает 5 литров воды. Работает сейчас круглосуточно.
Зубачистка• 20 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
У меня бабушка не далеко от Припяти жила. Прекрасно выращивала арбузы и дыни в 70-е годы прошлого века. Без каких либо удобрений. На песчаной почве. К сентябрю хорошо вызревали.