Люблю кетчуп• 20 сентября в 03:34
Моторошні прогнози Ванги 2026
Сліпа віщунка Баба Ванга, чиї передбачення смерті принцеси Діани, терактів 11 вересня та пандемії Covid-19 здобули їй світову популярність, залишила тривожні прогнози на 2026 рік. За її словами, на людство чекають масштабні випробування — від природних катаклізмів до зустрічі з позаземним життям.
Про це пише Daily Star.Згідно з пророцтвом Ванги, 2026 року можуть статися масштабні землетруси, виверження вулканів та екстремальні кліматичні зміни. Віщунка передбачала, що до 8% суходолу на Землі можуть постраждати, що загрожуватиме екосистемам та інфраструктурі.
Крім того, Ванга стверджувала, що саме цей рік стане точкою відліку глобального військового конфлікту. Вона говорила про можливе захоплення Тайваню Китаєм, пряме протистояння Росії і США та ескалацію напруженості між провідними державами світу.Спека уб’є 2,3 млн людей у Європі-моторошний прогноз науковців Найбільша смертність буде у містах Південної та Центральної Європи, серед яких — Барселона, Рим, Неаполь, Афіни.
На Мальті прогнозують 268 смертей на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує середній показник по регіону.
На півночі Європи, зокрема у Швеції, Ірландії та Фінляндії можливе короткочасне зниження смертності, пов’язане зі зменшенням зимових холодів. Але до кінця століття навіть Гельсінкі та Стокгольм можуть зіткнутися з зростанням смертей від спеки.Нагадаємо, влітку цього року Північна Європа пережила небувалу хвилю спеки. За даними науковців, це найбільш тривалий період високих температур у регіоні за останні понад 60 років.
Столічна штучка• 20 сентября в 09:26
Ответ дляСвоего не предлагать
Ааа, ну тогда в этом году только багаж прилетит, а жители уже в следущем))
😂😂за ЧЮ респект))
100pudov• 20 сентября в 09:31
Ответ дляПаспортний стіл
Зими в нас були м´якіші до побудови касаду по Дніпру, вчених які були проти проекту і вказували, що каскад змінить клімат Сталін пересаджав в табори. Немає лиш одного водосховища в каскаді і ми маємо
аномальні посухи на Півдні. Моя прабаба Дніпро в брід переходила в 20з роках нижче Києва.
А может поменяет на лучшее?
С чего выводы про смену климата? Он меняеться сам, простотмедленее
100pudov• 20 сентября в 09:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
В США создали уже давно Институт борьбы с глобальным потеплением.А на Юге Европы ледники тают,затопит все
Так у них 40-30 лет назад была борьба с глобальным похолоданием.
Это тренд такой
100pudov• 20 сентября в 09:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
От потепление умрет сотни миллионов только а Африке,если к нам не перебегут
Они привычные
Секретница• 20 сентября в 09:53
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не переживайте,детей порошенка война не затронет
Мань, ти тут сама з собою спілкуєшся?
До чого діти Порошенка до мого повідомлення? Я й не збиралася за них хвилюватися.
Пиши без аноніму, тоді ти в мене гарна сіра пляма і я не бачу твоїх відповідей, які абсолютно ніякого відношення до суті повідомлення не мають.
Мушля з Криму• 20 сентября в 10:07
Ответ дляЛюблю кетчуп
Головне що зелькіні, умєровські, гетманцські і інших нинішніх виводки війна не зачепить, правда?
Обнемашечка• 20 сентября в 10:22
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мужик под столицей бананы выращивает.Когда такое было?Центральная Украина сажает арбузы и дыни гектарами.
На заході в Рівному теж плантація з вирощування гарбузів . Коли таке було?
Міні-бікіні• 20 сентября в 10:41
Ответ дляПаспортний стіл
Потепление началось 20 лет назад. Каскад был на месте тогда в полном объёме. Пихать того сталина у месту и не к месту - это особый склад мозга...
Топтунша• 20 сентября в 10:42
Оці передбачення, нібито Ванги, їх клепають пачками
я дуже чітко пам´ятаю, які передбачення Ванги я читала років 15 тому на 2025+- рік) там було про те, що люди навчаться літати
я все чекала-чекала... облом
Паспортний стіл• 20 сентября в 10:50
Ответ дляМіні-бікіні
Потепління почалося після першої світової війни, коли почали виробляти добрива, з сировини для виробництва хімічної зброї, яку за війну не використали. А потім освоєння космосу, виробництво зброї. Ми ж беремо глобальний масштаб , локально клімат змінив каскад ГЕС і індустріалізація.
Все і одразу• 20 сентября в 11:18
Ответ дляШумелка Мышь
У нас в Мексике землетруси и извержение вулкана каждую неделю
Рады за вас
Все і одразу• 20 сентября в 11:20
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну юге Европы были ледники ?
Все і одразу• 20 сентября в 11:21
Ответ дляПаспортний стіл
Моя бабуся вирощувала в колгоспі кавуни це в 60ті роки в Тернопільській області, сорт Огоньок був для Полтавщини
Та они размером как апельсин были )
МаксХмара• 20 сентября в 11:23
Какая херня написана... Когда та Ванга умерла? Про Мальту она говорила, ага...
Паспортний стіл• 20 сентября в 11:23
Ответ дляВсе і одразу
Та они размером как апельсин были )
Та ні. Вони в торгівлю здавали. Звичайні кавуни. Ніхто з Херсону в 60-70 роки їм кавуни не возив
Все і одразу• 20 сентября в 11:25
Ответ дляПаспортний стіл
Хммм
Паспортний стіл• 20 сентября в 11:26
Ответ дляМаксХмара
Відкрите інтернет-джерело на яке спирається автор і почитайте контент, там проробив Впнги на кожен рік... Жовта преса звичайна
Обожнюю ці псєвдопрогнози без пруфу.
А це святе слово «може»))) То одразу мозок суперечить до «або не може».
Хто в це вірить ще?
Зміна клімату і так циклічно відбувається, географія вивчена ще в школі дає про це не забувати. А виверження вулканів, землетруси, повені, пожежі та цунамі - вони були, є та будуть завжди.
На рахунок зустрічі з неземними цивілізаціями - піндєж чистої води, бо вони не можуть подолати перетин галактик, це фізика (це мільйони світових років, людині або іншій істоті багато життів не вистачить подолати це).
Все інше можна або вгадати або просто напиздіти аби шо…
Хто в це вірить ще?
Паспортний стіл• 20 сентября в 11:27
Ответ дляВсе і одразу
Хммм
Бабуся моя була астрономом. План був, були норми, план виконували.
Паспортний стіл• 20 сентября в 11:28
Ответ дляtereska
Обожнюю ці псєвдопрогнози без пруфу.
Хто в це вірить ще?
На тому сайті англомовному прогноз від Ванги , висадка інопланетян в 2026
Да_Я_ТакаЯ_• 20 сентября в 11:31
А никто из провидцев не писал , что выяснится, что украинцы самые тупые люди? Сначала выберут себе в президента дурочка , а потом будут читать всякую хрень типо предсказаний и верить им.
Я тут с краю постою• 20 сентября в 11:31
Ответ дляЛіплю вареники
Мань, ты че, белены объелась? Какие ледники на юге европы!?!
Ну прогуливал человек географию, что его бить теперь ногами?)
Паспортний стіл• 20 сентября в 11:40
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не ображайте українців.
Дикая Роза• 20 сентября в 12:19
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну да, нужно же куда-то бабло списывать😀 Глобальное потепление - идеальный повод заработать
ЖенаАйтишнеГа• 20 сентября в 12:25
Ответ дляШумелка Мышь
Дети как раз пропадут, если в Украине останутся
Хай на рашці всі їхні діти пропадуть, ці паторочі не достойні мати дітей.
Мама Никитки-2• 20 сентября в 12:32
Оце прям так і передбачила? Особливо цікаво про 268 смертей на 100 тис населення?
Мама Никитки-2• 20 сентября в 12:45
Ответ дляЛюблю кетчуп
Наслідки зміни клімату є широкомасштабними, включаючи танення льодовиків і підвищення рівня моря, частіші та сильніші екстремальні погодні явища, а також висихання ґрунтів, порушення екосистем та біорізноманіття.
Ви алогічні))
Тану і льодовики підживлюють підземні води. То де ж вода з колодців ділась, якщо з гір так багато води тече?